Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. [quote name='haliza']A i tu Cię mam :eviltong:, synkiem Mufi ze znaczeniami to on nie jest, ale jest 100 % egzotem :diabloti:, po mojej ukochanej Finusi :-( Zdjęcie świąteczne, ale tu są razem, na pierwszym planie mamusia :evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/1472/bb294669b722d675gen.jpg[/IMG][/QUOTE] widzisz jak ja się znm na kotach, nie ogarniam:angryy:muszę poczytać:cool3: ale podobają mi się coraz bardziej:)a ten jęzoreczek...ehhh mamusia tego samego ...formatu:)
  2. [quote name='haliza']Muszę przyznać, że nie wpadłam na to ;), ale gruby zawsze budzi dużo emocji, jest po prostu niesamowity. Ten kotuś jest jeden jedyny, niepowtarzalny, taki psowaty kotuś :diabloti:( moja córka mówi, że ma coś z naszego terirkowego Cezarka)[/QUOTE] jak na razie to tylko domyślam się,że Grubasek nie jest synem Mufi:evil_lol: to nie pers ani egzotyk ze znaczeniami:razz: jest przesłodki:)
  3. [quote name='marmosia']Tylko całować :) Ale charakterek też ma :diabloti:[/QUOTE] takie słodkie maleństwo,nie wierzę:cool3:
  4. [IMG]http://i47.tinypic.com/ult9z.jpg[/IMG] maminko Twoja maleńka jest piękna!!!a jak pozuje:loveu:do schrupania
  5. [quote name='haliza']Najmłodsze to Fantusia i Figaro (on jest u mojej córki), Mufi to ich mamusia ma 4 lata a tatuś Aresik jest najstarszy ma już 13 lat no i oczywiście został grubas Ferbi ma 5 lat [IMG]http://images40.fotosik.pl/1718/dbdf6be7d4de5097gen.jpg[/IMG] No, to i tyle :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] jak tak patrzę na to zdjęcie to mi się wydaje,że nogi krzesła się rozjeżdżają:evil_lol:
  6. [quote name='phase']Dawać foteczki. :D[/QUOTE] tego białego cuda:):loveu:i jej brata:lol:
  7. ja mam dwa miśki,a pielęgnacja zajmuje mi sporo czasu:evil_lol:jak Ty to ogarniasz:crazyeye: co ile Ama zażywa kąpieli? moje generalnie co tydzień,jak brzydka pogoda to trochę przeciągam Grubasek najcudniejszy:)wszystkie piękne
  8. tak patrzę,patrzęęęęę i nie wiem co to znaczenia u kota
  9. pogubiłam się:evil_lol:czy ja dobrze liczę...masz 4 koty? chyba musisz ponumerować hehehehe wg fot,na pierwszym zdjęciu chyba najmłodszy:cool3: mówisz ze znaczeniami:crazyeye:kurde jak ja nic nie wiem o kotach :oops:no dachowce to czasami karmię:evil_lol:
  10. już Koci Świat zadba żeby trafił w dobre ręce:)
  11. noooo cudaaaaaaaaaaaaa,niesamoite masz kochana te kotecki:) przypomnij jaka to rasa/rasy? no wyglądają tak,że mi się pysio ciągle do nich śmieje:loveu: ten w koszyczku:evil_lol:jakie ma piękne bursztynowe oczka,a jaka powaga[URL="http://smayliki.ru/smilie-1142615559.html"][IMG]http://s19.rimg.info/d3ebbf3b20983cc3818f86f447048905.gif[/IMG][/URL] a niuniek błękitnooki, takkkk on wie jaki jest piękny:)
  12. [quote name='haliza']Moja Ami też ze skórą ma problemy, ciągle coś ciapie, ciągle ma jakieś podskórne zgrubienia.....biedny maluszek, szkoda, że nikt z rodziny nie może pomóc....[/QUOTE] podobno pan nie ma innego wyjścia:( Amusia słoneczko,zażywa jakieś leki doustne?czy tylko zew.:)
  13. ciotka ja mówię,że technicznie się źle fotografuje:razz: takkk Hana do fotografowania to się nadaje w dniu prania:mad: a Aluś ma brodę brązową:(nic nie daje wycieranie jak wracam do domu,jak pól dnia moczy pychol w misce w wodą:evil_lol: chyba mu pomaluję ją na biało:diabloti:
  14. łokej:)poczekamy Twoje kolorowe to się pięknie focą,nie to co moje białe:cool3:
  15. [quote name='haliza']Kolejny bez domku......:-([/QUOTE] no niestety,maluch ma problemy skórne-alergia?pan idzie na operację serca jest na rencie,opieka,pielęgnacja i finanse go przerosły najdalej do piątku może być w swoim domku:(jak nie będzie przewozu do tego czasu to wieczorem pan przywiezie malca do mnie zobaczymy...
  16. Dżeki musi poszukać nowego domku,w przyszłym tygodniu(chyba)pojedzie do KŚ czekamy tylko na transport
  17. coś dawno zdjęć nie było...już nie wspomnę koteckowych:mad:
  18. [quote name='haliza']Czy to aby nie letnia Amusia :lol: - teraz okres wakacyjny i urlopowy a ja jeszcze w pracy mam trzęsienie ziemi, ale cieszę się, że maminki górą :multi:[/QUOTE] faktycznie podobny do Amusi,od razu tak pomyślałam:lol:ten niuniek...to Dżeki
  19. [IMG]http://i46.tinypic.com/dn1qxi.jpg[/IMG]
  20. wczoraj u nas tak nagle zaczęło wiać,że wzięłam Miśki pod pachy i gnałam do domku,bo się bałam,że je porwie:evil_lol: po pół godz. na szczęście przeszło Ciocia wymiziaj Amusię i Tomiczka od nas:loveu:
  21. [quote name='marmosia']Pozdrawiamy :)[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248557_206739982702221_2820898_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Pysiole przecudne,Siu czy obcięta czy ma długie włoski wygląda tak samo uroczo:) mojej siostry też Beagle, Charly spuszczony ze smyczy pognał,nie reagował na odwołanie,za chwilę zaczęło się wycie-chwalił się zdobyczą,królikiem:(przestała go spuszczać
  22. [quote name='Osa']Witajcie Cioteczki kochane moje - strasznie miło Was "widzieć"- aż się cieplej na sercu robi.[/QUOTE] miło,że zawitałaś do nas:)cieszę się bardzo:loveu::loveu::loveu:ślemy kusiole,ściskamy mocno:) Plaskate maminki trzymają się razem:):):)
  23. [quote name='marmosia']A Ty ciocia na bezsenność cierpisz ? :)[/QUOTE] a tak ciocia:)i wiesz...mam tak odkąd pamiętam,że zasypiam jak dnieje:)już mi to nie przeszkadza:)gorzej wstać rano do roboty:(
  24. jakiś taki przestój,faktycznie...:cool3:
  25. [quote name='ysmay']działa w Warszawie - Razem łatwiej[/QUOTE] Coco życzymy sukcesów, maleńka:)
×
×
  • Create New...