-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']A i tu Cię mam :eviltong:, synkiem Mufi ze znaczeniami to on nie jest, ale jest 100 % egzotem :diabloti:, po mojej ukochanej Finusi :-( Zdjęcie świąteczne, ale tu są razem, na pierwszym planie mamusia :evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/1472/bb294669b722d675gen.jpg[/IMG][/QUOTE] widzisz jak ja się znm na kotach, nie ogarniam:angryy:muszę poczytać:cool3: ale podobają mi się coraz bardziej:)a ten jęzoreczek...ehhh mamusia tego samego ...formatu:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Muszę przyznać, że nie wpadłam na to ;), ale gruby zawsze budzi dużo emocji, jest po prostu niesamowity. Ten kotuś jest jeden jedyny, niepowtarzalny, taki psowaty kotuś :diabloti:( moja córka mówi, że ma coś z naszego terirkowego Cezarka)[/QUOTE] jak na razie to tylko domyślam się,że Grubasek nie jest synem Mufi:evil_lol: to nie pers ani egzotyk ze znaczeniami:razz: jest przesłodki:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Tylko całować :) Ale charakterek też ma :diabloti:[/QUOTE] takie słodkie maleństwo,nie wierzę:cool3: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i47.tinypic.com/ult9z.jpg[/IMG] maminko Twoja maleńka jest piękna!!!a jak pozuje:loveu:do schrupania -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Najmłodsze to Fantusia i Figaro (on jest u mojej córki), Mufi to ich mamusia ma 4 lata a tatuś Aresik jest najstarszy ma już 13 lat no i oczywiście został grubas Ferbi ma 5 lat [IMG]http://images40.fotosik.pl/1718/dbdf6be7d4de5097gen.jpg[/IMG] No, to i tyle :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] jak tak patrzę na to zdjęcie to mi się wydaje,że nogi krzesła się rozjeżdżają:evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ja mam dwa miśki,a pielęgnacja zajmuje mi sporo czasu:evil_lol:jak Ty to ogarniasz:crazyeye: co ile Ama zażywa kąpieli? moje generalnie co tydzień,jak brzydka pogoda to trochę przeciągam Grubasek najcudniejszy:)wszystkie piękne -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
tak patrzę,patrzęęęęę i nie wiem co to znaczenia u kota -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
pogubiłam się:evil_lol:czy ja dobrze liczę...masz 4 koty? chyba musisz ponumerować hehehehe wg fot,na pierwszym zdjęciu chyba najmłodszy:cool3: mówisz ze znaczeniami:crazyeye:kurde jak ja nic nie wiem o kotach :oops:no dachowce to czasami karmię:evil_lol: -
już Koci Świat zadba żeby trafił w dobre ręce:)
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
noooo cudaaaaaaaaaaaaa,niesamoite masz kochana te kotecki:) przypomnij jaka to rasa/rasy? no wyglądają tak,że mi się pysio ciągle do nich śmieje:loveu: ten w koszyczku:evil_lol:jakie ma piękne bursztynowe oczka,a jaka powaga[URL="http://smayliki.ru/smilie-1142615559.html"][IMG]http://s19.rimg.info/d3ebbf3b20983cc3818f86f447048905.gif[/IMG][/URL] a niuniek błękitnooki, takkkk on wie jaki jest piękny:) -
[quote name='haliza']Moja Ami też ze skórą ma problemy, ciągle coś ciapie, ciągle ma jakieś podskórne zgrubienia.....biedny maluszek, szkoda, że nikt z rodziny nie może pomóc....[/QUOTE] podobno pan nie ma innego wyjścia:( Amusia słoneczko,zażywa jakieś leki doustne?czy tylko zew.:)
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ciotka ja mówię,że technicznie się źle fotografuje:razz: takkk Hana do fotografowania to się nadaje w dniu prania:mad: a Aluś ma brodę brązową:(nic nie daje wycieranie jak wracam do domu,jak pól dnia moczy pychol w misce w wodą:evil_lol: chyba mu pomaluję ją na biało:diabloti: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
łokej:)poczekamy Twoje kolorowe to się pięknie focą,nie to co moje białe:cool3: -
[quote name='haliza']Kolejny bez domku......:-([/QUOTE] no niestety,maluch ma problemy skórne-alergia?pan idzie na operację serca jest na rencie,opieka,pielęgnacja i finanse go przerosły najdalej do piątku może być w swoim domku:(jak nie będzie przewozu do tego czasu to wieczorem pan przywiezie malca do mnie zobaczymy...
-
Dżeki musi poszukać nowego domku,w przyszłym tygodniu(chyba)pojedzie do KŚ czekamy tylko na transport
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
coś dawno zdjęć nie było...już nie wspomnę koteckowych:mad: -
[quote name='haliza']Czy to aby nie letnia Amusia :lol: - teraz okres wakacyjny i urlopowy a ja jeszcze w pracy mam trzęsienie ziemi, ale cieszę się, że maminki górą :multi:[/QUOTE] faktycznie podobny do Amusi,od razu tak pomyślałam:lol:ten niuniek...to Dżeki
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/dn1qxi.jpg[/IMG]
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
wczoraj u nas tak nagle zaczęło wiać,że wzięłam Miśki pod pachy i gnałam do domku,bo się bałam,że je porwie:evil_lol: po pół godz. na szczęście przeszło Ciocia wymiziaj Amusię i Tomiczka od nas:loveu: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Pozdrawiamy :)[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248557_206739982702221_2820898_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Pysiole przecudne,Siu czy obcięta czy ma długie włoski wygląda tak samo uroczo:) mojej siostry też Beagle, Charly spuszczony ze smyczy pognał,nie reagował na odwołanie,za chwilę zaczęło się wycie-chwalił się zdobyczą,królikiem:(przestała go spuszczać -
[quote name='Osa']Witajcie Cioteczki kochane moje - strasznie miło Was "widzieć"- aż się cieplej na sercu robi.[/QUOTE] miło,że zawitałaś do nas:)cieszę się bardzo:loveu::loveu::loveu:ślemy kusiole,ściskamy mocno:) Plaskate maminki trzymają się razem:):):)
-
[quote name='marmosia']A Ty ciocia na bezsenność cierpisz ? :)[/QUOTE] a tak ciocia:)i wiesz...mam tak odkąd pamiętam,że zasypiam jak dnieje:)już mi to nie przeszkadza:)gorzej wstać rano do roboty:(
-
jakiś taki przestój,faktycznie...:cool3:
-
[quote name='ysmay']działa w Warszawie - Razem łatwiej[/QUOTE] Coco życzymy sukcesów, maleńka:)