Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. jestem na dogo ponad rok wcześniej myślałam,że pies z rodowodem to zachcianka snobów a pseudohodowla to psy hodowane w potwornych warunkach, niekontrolowany rozród-nie znałam tego pojęcia wiele się tutaj nauczyłam,ale dopiero tutaj
  2. no to dopiero bitny-kokot:) ma w domku wielkiego brata co to może robić z nim co chce,więc myśli,że tak może podskakiwać ile malizna waży?
  3. córcia była,co do oczek to się chyba nie dogadały a do reszty:crazyeye:chyba się fryzjerce ręka trzęsła,normalnie wstyd,obśmiały mnie znajome pańcie z psiurkami,myślały,że sama cięłam,tępym nożem:evil_lol: jak ja z nią nad to morze pojadę?kurde wstyd to już za dwa tygodnie
  4. co z nią przeszłaś to Twoje:eviltong: ale jak człowiek dobry to i zwierzęta jakoś się upodabniają:)
  5. [IMG]http://i47.tinypic.com/29atv5y.jpg[/IMG] przepiękne te foty! [IMG]http://i46.tinypic.com/55feol.jpg[/IMG] prawdziwa gwiazda! [IMG]http://i46.tinypic.com/shls.jpg[/IMG] wyjątkowej urody jest ta mała:)
  6. [quote name='wilczka'][URL="http://www.facebook.com/?ref=hp#%21/photo.php?fbid=286519204721372&set=a.286512614722031.71237.100000898832209&type=1&theater"]http://www.facebook.com/?ref=hp#!/photo.php?fbid=286519204721372&set=a.286512614722031.71237.100000898832209&type=1&theater[/URL] nie wiem czy ktos z was ma tu fb?jesli tak to zapraszam do obejrzenia na spokojnie tego albumu(to tylko chyba 16zdjec)-moze wtedy zrozumiecie moje rozgoryczenie.a to tylko namiastka[/QUOTE] cioteczko nam Twój styl nie odpowiada:( a nie oczywista oczywistość!
  7. Lili lepiej się nie ujawniaj [URL="http://smayliki.ru/smilie-899995335.html"][IMG]http://s15.rimg.info/baca7a18d24d7b189f17e526cd526faf.gif[/IMG][/URL] Ja też nie powiem głośno nawet tego,że Aliś też w końcu z pseudo:loveu:
  8. [quote name='wilczka']a tak na marginesie to gratuluje pani ktora kupila psa za 500zl-tak sie wlasnie napedza biznes pseudo.mam nadzieje ze ten szczenior byl tak zapchlony ze zapchlil jej cale mieszkanie,ze jak go bedzie odrobaczac to zasra jej cale mieszkanie,a z malego pieska wyrosnie piekny bernardyn-moze pani zrozumie ze jak sie chce rasowca to kupuje sie z hodowli z rodowodem a jak nas nie stac to bierze sie psa ze schroniska-a nie kupuje sie za 500 zl bo tani i rasowy-chciala to ma glupia baba a tym pseudo trzeba sie zajac swoja droga[/QUOTE] po co tyle jadu... tak,teraz szczenior,któremu źle życzysz jak pani się znudzi,trafi do schronu to zaczniesz się zachwycać jaki śliczny i zaczniesz mu kibicować
  9. [quote name='Ela&Puch']Było super dużo piesków po przejściach które były zabrane z azylu ale teraz szczęśliwych w domach pełnych miłości , marsz miał pokazać ludziom aby brać takie pieski bo zasługują na szczęśliwe życie a w zamian otrzymujemy od nich bezgraniczną miłość i przyjaźń , Lilusia jak widać troszkę się bała ale po chwili już się oswoiła z sytuacją i dużą ilością ludzi i psów . brałyśmy udział w wyborze króla i królowej milusińskich ale nie udało się tam wygrać , ale my wiemy że w moim sercu ona jest najpiękniejsza i chyba każdy piesek ma takie miejsce w sercu swoich właścicieli :)mamy nadzieje ze niezłe z nas gwiazdy hihihihihhihiw tej kronice pozdrawiamy[/QUOTE] kochana wymiatałyście równo,byłyście najpiękniejsze i to jawna niesprawiedliwość! bo to Wam należała się korona:) U nas z kolei odbywa się Wystawa Psów Nierasowych jak tylko będę w domku to pójdę,koniecznie:) teraz mykamy na spacerek:)
  10. zdradź Elu kto takie ładne foty robił?
  11. [URL]http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/19-v-2012-godz-1830/7418312[/URL] 12 minuta i 40 sekund wywiad Eli dla Krakowskiej Kroniki:) nasze gwiazdy:)
  12. [IMG]http://i47.tinypic.com/30nf5vn.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/25am8vm.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/wlaznl.jpg[/IMG] aż Wam zazdroszczę,dopisała i pogoda i frekwencja,a buzie jakie zadowolone:)ależ jesteście piękne!
  13. [IMG]http://i45.tinypic.com/mbke29.jpg[/IMG] Ale się działo,Elu opowiadaj:) [IMG]http://i50.tinypic.com/2v1n12t.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/121xvs0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/219uhcx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/15hlvr7.jpg[/IMG]
  14. piękna pogoda więc chyba na nowe foty można liczyć:loveu:
  15. [quote name='haliza']O to jesteście piękni.....moje też śpiochy :p, Ami kiedy mam ranek wolny to potrafi zerwać się :cool3: koło 11 :mad:. Dobrze, że poprawiła się pogoda to można zabrać ich na spacerki :evil_lol:[/QUOTE] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cd78zd.jpg[/IMG] hmm piękna szczególnie wyskubana Hana:(do tego chyba jakieś nieporozumienie...tak długo zapuszczałam jej włosy wkoło oczek,wróciła wygolona:mad::angryy: już mi trochę przeszło,ale wstyd z domu wychodzić:-( fota z rannego spacerku,leżakowanie:)Hana nawet drugi patyk przyniosła dla Alusia,ale jakoś nie wykazał zainteresowania:)
  16. respektu do wielkości brata Lili nie ma:):):)dzielna dziewczynka:loveu:
  17. [quote name='zerduszko']Super wieści :) A płakałaś troszku? ;)[/QUOTE] Parysek zwolnił miejsce dla kolejnej potrzebowskiej psinki:loveu:cioteczka długo bez tymaczasa nie wytrzyma:)
  18. Heloł Elu:) dobrze,że nie będzie sam,całuski dla Blekusia:) szkoda,że nie mogę w sobotę,bo chętnie dołączyłabym z Alexem do marszu Azylanta trzeba mieć nadzieję,że dzięki tej imprezie niejeden psiak znajdzie dobry domek:)tylko żeby pogoda dopisała:) pozdrawiamy:)
  19. zaglądam...może jakieś nowe fotki są gotowe do publikacji:) Pozdrawiamy My:)
  20. Dziękujemy za dobre słowa cioteczko:) Dzisiaj miśki były u fryzjera,a w nagrodę,że były grzeczne(Hana jak zwykle:cool3:)byli na długim spacerku po parku:)Aliś dzielnie maszerował,bardzo był zadowolony:)oczywiście byli też na kawce:) po powrocie szukali już tylko miejsca do spania:):):)oj trudno będzie Alexa dobudzić rano,śpioch straszny,trzeba go wyciągać z łóżka,a on za chwilę znowu się pakuje do spania i tak kilka razy,aż dopiero dobrze się rozbudzi i wtedy je śniadanie:)Hana to ranny ptaszek:)głodomór,od czasu jak Aliś z nami zamieszkał,chyba nadal trochę o niego zazdrosna:)
  21. [IMG]http://i45.tinypic.com/2jdxyd.jpg[/IMG]
  22. pisz kochana,pisz,od razu lżej na sercu:) druga maminka nawet nie chce słyszeć,że mogłabym Alisia zabrać(oj zaczarował nam świat) staram się nad malcem nie użalać,traktować go normalnie na miarę jego niepełnosprawności...ale rozczula nas bardzo,to taki słodziak,a jak wpycha się na kolanka i tuli to ehhh, jak w chodniczek stara się ukryć przed Haną gryzaka to...jaki mądry,wiem odpalmia nam:razz: zastanawiałam się ... może i Hana w domku zostanie,ale ...ona jest młodziutka,potrzebuje więcej ruchu,trochę nam przytyła:roll:to ona podjada malcowi z miski,a miało być odwrotnie,pilnujemy ...ale Alex chyba lubi zostawiać dla niej coś na dnie:) tak tęsknota jest straszna:(i ta obawa,żeby nic się nie stało złego byłam z miśkami u weta,Hana zdrowa:) u Alisia na serduszko doszedł Spironol 2 x 1/2 tabl ,ogólny stan zadawalający i dobrze,że na spacerkach nie pozwalamy mu się forsować:) on tak ma,że czasami muszę go stopować i brać na ręce,a innym razem tylko leżakuje,pewnie zależy to od jego samopoczucia
  23. Spokojny domek,ludzie mam nadzieję cierpliwi,dobrze będzie,fajnie mieć swojego ludzia:)
  24. [quote name='Agucha']A fe! Ja od ponad 4 lat już nie palę i w brodę sobie pluję jaka byłam głupia, że w ogóle zaczęłam. Trzeba się nie denerwować to i fajki odejdą ;)[/QUOTE] nie paliłam 6 lat,zbieram się pomału do...
  25. [quote name='Agucha']Dom spadł z nieba! takiego właśnie szukałam... i nikt mi nie powie, że przeznaczenie nie istnieje! ;) O co chodzi z opalaniem? Ktoś Ci kopci w domciu?[/QUOTE] ktoś czyli ja:angryy: jak się denerwuję to kopcę jak smok:angryy: tak miało być,inaczej tego nie można nazwać tylko przeznaczeniem:loveu:
×
×
  • Create New...