-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/oid6k6.jpg[/IMG]i pomyśleć,że maleństwo nie miało słodkiego,błogiego dziecięctwa:(
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/34fbm7o.jpg[/IMG]Ciekawa jestem kto tutaj rozpozna swoją rodzinkę;)
-
A teraz seria z cyklu Nasi Psijaciele:loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/2q1fgb8.jpg[/IMG]Poznajecie?
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/29wrack.jpg[/IMG] Alesandro...śpioch
-
TOTW najczęściej z pieczonym łososiem ale inne smaki też lubią:loveu: od dziecięctwa Hana byłą karmiona RC,ale nie służyła jej,rano częste wymioty śliną o żółtym zabarwieniu,napołykała się tej karmy i czasami od razu zwróciła odkąd je tę karmę wszystko ok:)Aleś je tą samą tylko moczoną,nie tyje nadmiernie:evil_lol:je ile chce u mnie się sprawdza wszystko co mają na opisie karmy:lol: to karma dla każdego wieku to jest chyba też tajemnica ich gęstego włosa:loveu:nie zawsze ...polewam ją jeszcze olejem z pestek winogron albo innym w zastępstwie:)
-
poproszę o inną zawartość miseczki:eviltong: [IMG]http://i49.tinypic.com/23ws5mb.jpg[/IMG] tak wygląda każdy posiłek jak Miśki wiedzą,że są upieczone ciasteczka:loveu: dałam radę,już wiem to była jednak inna strona;)
-
miałam w zakładce zapisaną str.ale lapka mam po remoncie;)więc zakładka pusta ta strona inaczej teraz wygląda chociaż to dalej TinyPic
-
nie mam pojęcia dlaczego te foty takie małe? [URL="http://tinypic.pl/l06gngevl76d"][IMG]http://tinypic.pl/i/00201/l06gngevl76d_t.jpg[/IMG][/URL] tak na śpiąco:) [URL="http://tinypic.pl/k65pu94atzy1"][IMG]http://tinypic.pl/i/00201/k65pu94atzy1_t.jpg[/IMG][/URL] Alesandro wystawił pysiol [URL="http://tinypic.pl/6agt20b6lasc"][IMG]http://tinypic.pl/i/00201/6agt20b6lasc_t.jpg[/IMG][/URL] Hana jak zwykle ranny ptaszek:lol:ale dzisiaj...taka jestem niewyspana;)
-
[quote name='Lili8522']Skąd ja to znam :evil_lol: mój mąż mi ciągle wypomina jak tego małego potworka wychowałam :mdleje: (ale jak dla mnie jest kochana :loveu:) A u Nas ciasteczka właśnie wczoraj się skończyły... :-([/QUOTE] moje Miśki ostatnio często się kłócą:crazyeye:zazwyczaj chodzi o jedzenie nasze ciasteczka dopiero co się wystudziły,żeby mieć spokojną noc nie dałam Alesiowi:oops:jak nic włączyłby mu się buczek i chciałby jeszcze i jeszcze... pościeliłam łóżko ale kręciłam się jeszcze po kuchni już chciałam się położyć...ale gdzie Alex?szukałam go po wszystkich kątach,nie ma psa:crazyeye:możesz wołać-nie usłyszy ale coś mnie tknęło żeby odkryć kołdrę:evil_lol:znalazła się moja zguba,zawsze spał na kołdrze...mówię Wam,zima idzie:evil_lol:
-
moje dziecko zerknęło przez ramię jak oglądałam zdjęcia Lili i spytało "dlaczego ja tych fot Haneczki nie widziałam?" mnie też się wydaje podobna:lol: fajnie,że mieli siebie,nie nudziło się obojgu znam tę pozę jak złapie patyk i z dumą stawia na nim łapkę:evil_lol: mieliście cudowne rodzinne wakacje super relacja:loveu: Lili ma prześliczne szeleczki:loveu:
-
[quote name='haliza']Zjedzą z jeszcze większym apetytem :evil_lol: (Ami połknęła mymlaka za szybko i miałyśmy kłopot z brzuszkiem :roll:)[/QUOTE] biedna maleńka:(obyło się bez weta? raz im dałam surowe kurze łapki,jeszcze szybciej zabierałam,tak łapczywie jadły a bałam się,że połkną:(
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Amusia wstawała o 11, wylegiwała się na podusiach ale generalnie była bardzo dzielna, wszystkie były cudowne i kochane a tydzień mi zleciał bardzo szybko. Nawet nie wiem czy mogłabym mieć lepsze wakacje:p:loveu:[/QUOTE] a kto by się tam zrywał z samego rańca:evil_lol: jakby nie alergia i jakbym tak nie miała w domku dość psiej sierści to ehhh taki jamniś:loveu:marzenie -
[quote name='haliza']O wszyscy o ciasteczkach, my też piekliśmy na wyjazd i wszystkim smakowało :evil_lol:[/QUOTE] a moje ostatnio odstawione od ciasteczek,z braku czasu mymlają mymlaki;) ale to się zmieni:oops:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Masz rację pieski sprawiły się cudownie, raz Dumusia krzyknęła na Tomisia i Fionka czasem pyskowała jak wpadł na nią, ale 0 awantur, po prostu byłam w szoku i pełna podziwu dla gospodarzy i dla moich też :loveu:[/QUOTE] aż zazdroszczę tak fajnie spędzonego czasu w takim towarzystwie,kiedy na nudę nie można narzekać:lol: fajnie jak tak potrafią zaskoczyć,bo i jest czym:loveu: łezka mi się w oku kręciła jak oglądałam zdjęcia raz z tęsknoty za Stefanką jak popatrzyłam na jamniorki i ich cudne,mądre oczka a drugi,że Ama wygląda jak gwiazda:loveu:włos podrósł,wygląda zjawiskowo:lol: Tomiś nie pozwól na siebie burkać:evil_lol:widzisz jak to jest z obcymi babami cudna ta wyprawa do lasu,nawet na zdjęciu widać,że towarzystwo ogarnięte:loveu: pięknie,zielono,huśtawka..eh czego chcieć więcej:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Dogadywali się IVUŚ cudownie, Tomik dorównał do gospodarzy, Amusia troszkę księżniczka, ale też szybko załapała o co biega w takiej gromadce:loveu:[/QUOTE] piękna szkoła dla psiaków,musiały poznać hierarchię stada i wszystkie znalazły się świetnie:loveu: gratulować,gratulować pańciom ułożenia piesków:lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
cudne są,swoje wiedzą,mojej Stefanki mama byłą jamnisią po mamusi odziedziczyła wszystkie typowe cechy,oj na początku trudno było ją ogarnąć:evil_lol:ale była niezwykle inteligentna,czytała z moich oczu:lol:bardzo mi jej brakuje:-( z przyjemnością poczytam,sentyment pozostał:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Heloł:loveu: tak...wszystko co piękne szybko się kończy,chciałoby się,żeby wakacje trwały i trwały... zdjęcia świetne a już to z malcami na huśtawce:loveu:normalnie wymiata! do jamnisiów od zawsze miałam sentyment:) -
Wątek POMOCOWY psiaków pod opieką ŁTOnZ PROSIMY O POMOC W OGŁASZANIU!
Bgra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie nic nie robi na mnie takiego wrażenia jak te smutne oczy -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
jak postępy pięknej Lileczki? mizianka dla kotecka i pieseczków:loveu: -
trzymam kciuki za domek tego najbardziej tej maluteńkiej mamince potrzeba:loveu:
-
[quote name='marmosia']My Was też ściskamy baaardzo mocno :)[/QUOTE] z moich maluchów pomału diabełki wychodzą: Ali mały terrorysta,niech tylko nie po jego myśli to warczy i straszy,że zaraz ugryzie:evil_lol: Hańcia jakaś rozszczekana,no nie wiem co się dzieje:crazyeye::evil_lol: zdaje się,że najlepiej w życiu wychodzi mi rozpuszczanie Plaskatych dziękujemy pięknie,że wstąpiłaś do nas,ślemy uściski:)
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
i kto mi bronił być nauczycielem:diabloti::evil_lol: zdjęć by się chciało:evil_lol: kusiole ślemy:loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
stęskniłam się za plaskatymi,koteckami i ich maminką,pewnie się wczasują:lol: mam nadzieję,że zamieści pełną dokumentację fotograficzną:mad: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
Bgra replied to bros's topic in Już w nowym domu
jak tu cicho:crazyeye:dlaczegóż to:roll: