Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. ten Twój piesek wie,że żyje:) ...szafa mi się rozwala,znajdziesz chwilę?:cool3:
  2. [quote name='Bushido']Więc drogie plaskate ciocie popytajcie swoich plaskatych znajomych czy nie chcą plaskatego cuda! :)[/QUOTE] u mnie albo zapsieni,zakoceni albo na nie:( ale ciągle pytam kusiole:)
  3. [quote name='b-b']Powoli. Lepiej ,że mała poczeka i trafi na 102% na tego swojego niż by miała na niepewnego osobnik trafić:)[/QUOTE] o tym właśnie z Marmosią rozmawiałyśmy:lol: musi trafć na takie zakręconą na punkcie plaskaczy maminkę:)
  4. hmmm...dwa zdjęcia Siu z wakacji???? no bo zaraz uwierzę:mad::mad::mad: a gdzie zdjęcia jej brata:mad:
  5. [quote name='marmosia']Bo my kochamy plaskate :loveu::loveu::loveu: I te cudne, i chore, i brzydkie, dla nas łone i tak najśliczniejsze :loveu: Tylko czasami rozmiar chałup nie pozwala mieć ich więcej:-(:-([/QUOTE] o to to to:)i te ślepe i te głuche zawładnęły mym serduchem:loveu: już nawet w totka zagrałam,ale nic to...nie odgadli moich numerów:diabloti::mad:
  6. [quote name='marmosia']Na pewno znajdzie się ten właściwy ludź :)[/QUOTE] zakocha się ktoś w maleńkiej,zakocha! bo ona cudna jest,jak wszystkie plaskacze:loveu:
  7. [quote name='Bushido']:loveu: Dziś były Panie po pieska ale to nie ci, o których pisałam. Spinka za mała dla nich i chyba za stara. Ta z facebooka nie odzywa się. Ponad 700 wejść na tablicy i nic. :([/QUOTE] na razie nie ma powodu do zmartwień,dobrze,że zaglądają,w końcu ten najlepsiejszy KTOŚ powie,że tak długo właśnie na nią,na Spineczkę czekał:)
  8. ślemy kusiole:loveu:
  9. Bgra

    Psia moda by taks

    [quote name='Pestkaa']Jest jakiś bazarek z obróżkami? Lub gdzie i za ile można kupić? :) Coś nie mogę ogarnąć tego gdzie i czy się zamawia.[/QUOTE] wszyscy czekamy na bazarek Taks podała wstępny termin na 10-15 września więc musisz pilnować,ktoś poda link do bazarku wtedy szybko,nie ma czasu na zwłokę,wybierasz coś dla siebie;)
  10. [quote name='haliza']A to ja się nie doczytałam o tych smakokąskach :cool3::evil_lol:, a ja znalazłam jakieś paski mięsne suszone - Ami bardzo lubi a Tomi zakopuje w kuwecie kociej :cool3:[/QUOTE] Tomiś zostawia na gorsze czasy:evil_lol:ale sobie miejsce znalazł:diabloti::evil_lol: muszę obciąć Alexa,prawdziwy niedźwiadek się z niego zrobił:loveu: ostatnio facet nam zwrócił uwagę,żeby może malcowi grzywkę obciąć bo mu oczy zasłania faktycznie za długa;)
  11. [quote name='Lili8522']Witamy się! Głaski dla plaskatych cudeniek przesyłamy :loveu:[/QUOTE] odpoczywajcie tam nad morzem:)pięknej pogody życzę:)kusiole
  12. [quote name='marmosia']Piersiątka wędzone z sezamem :) Ściskamy laleczki cudne :)[/QUOTE] dostaje ale bez sezamu,cóż jak jeden skończy to śpiewa za drugim:evil_lol:w sumie to dalej wszystko lubi daję mu więcej warzyw,bo jeszcze moment i będzie taki duży jak mój ulubiony Halizowy kotecek:)
  13. pogoda piękna,duża wanna wody jest,piaskownica też ogromna,jeszcze można w niej patyka znaleźć :evil_lol:tu nawet manny z nieba nie brakuje:loveu: czekamy na więcej zdjęć:)
  14. zazdroszczę rodzinki,u nas jest inaczej fajnie tak móc zabrać maluchy, blisko to lepiej zniosą podróż:lol: udanej wyprawy:)a fot to proszę dużo zrobić
  15. [quote name='Bushido']Nie wiem szczerze mówiąc, mamy złe wspomnienia z oddawaniem psów na DT do innych miast ale kto wie, mam nadzieję, że nie trzeba będzie. Duży odzew jest z tablicy. Ludzie pytają o nią, na razie żadnych konkretów. Dom się szybko znajdzie mówię Wam :)[/QUOTE] i tego się trzymajmy:)taka kruszynka,swoje już przeszła,teraz tylko fajni ludzie,ciepły domek i szybko zapomni co było złe:)
  16. no jakie zdolne maluchy:multi:grzeczni byli to w nagrodę im się wakacje należą:loveu:gdzie się wybieracie? u nas też upał,duszno,nagle zerwał się silny wiatr,ale tylko postraszyło i znowu duchota
  17. Spineczko pozwalaj się rozpieszczać,musisz się przygotować do królowania już w swoim domku:loveu: czekamy na fotki:lol:
  18. oj nie wiem,nie wiem:evil_lol: strasznie lubi te śmierdzące gryzaki a zaczynam je odstawiać,bo coś słodziak tyje
  19. ja to myślę,że chce do fryzjera:evil_lol:
  20. [quote name='marmosia']Hanuśkę i Alunia ściskamy mooocno :)[/QUOTE] dziękujemy:)ślemy kusiole:loveu: mój Aliś tak się rozgadał,że mało siedzi cicho najedzony,wyspacerowany,wymyty,wyczesany,wymiziany,wycałowany ałałłłłłłł,mammm,aaaaał,ammmm i tak w koło:evil_lol: kto mi powie czego chce?:loveu:
  21. Bgra

    Ma dom

    noo piękniś i fajnie,że taki niebruczny:evil_lol:
  22. pewnie na wakacjach jesteście:lol: to pewnie i nowe foty będą:loveu:
  23. biedna maleńka,dobrze,że trafiła na Ciebie możesz ja wkleić do Mikropsów Okręg Śląski [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220703-Mikropsy-OKR%C4%98G-%C5%9AL%C4%84SKI[/url]
  24. babulinka słodka:loveu:zdrowiej mała, na kolanka i do ludziowego łóżeczka ci trzeba:)
×
×
  • Create New...