-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
teraz jej się może śni,że pływa:evil_lol: co się wybawiła,to się wybawiła,psy jak dzieci takie umorusane są cudowne:loveu: no jestem pod wrażeniem:)takie postępy:lol: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']kochana jeszcze jak wstawisz dwa ostatnie to ukarze się mały piaskowy piesek hihihihihih:)[/QUOTE] przyznaj się Elinko :eviltong:dało się małą wyprać za pierwszym razem:diabloti::evil_lol: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i49.tinypic.com/25zscbp.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/8wl0nk.jpg[/IMG] jaka cudownie uśmiechnięta,z siebie zadowolona:) -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Lili świetna zabawa na piachu,rozumiem:evil_lol:ale trzeba było się na koniec przemóc i wykąpać;)no na tym ostatnim zdjęciu to widać,że bawiłaś się świetnie:lol: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i48.tinypic.com/2ikfxao.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/rsygj6.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/308zjiv.jpg[/IMG] -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Lilusia nad zalewem w Kryspinowie:) [IMG]http://i48.tinypic.com/zu43tw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2we9l78.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/301dj7o.jpg[/IMG] piaseczek super ale woda jeszcze gryzie:) -
zaglądam co u malutkiej,najlepiej jak się w niej już teraz ktoś zakocha na maxa:) ja mam dwa plaskate Miśki,to max jak na razie:evil_lol:
-
dobrze,że cokolwiek jeszcze widzi,zawsze to ułatwienie gdyby ją obciąć byłaby śliczniejsza ta mała Spineczka:lol:ale pewnie na to nie ma kasy o pomoc pieniężną na leczenie,karmę,ewentualny transport ,sterylizację, możesz się zwrócić do Skarpety Plaskatych
-
biedna mała,mam ten sam problem z określeniem wieku u mojego malca,po ekstrakcji zostały mu tylko 3 zębolki
-
[quote name='Patik']Ale tak i nam i psu wygodniej :D wiec zostanie podobnie będziemy jej zostawiać łapki i łebek no i oczywiście ogonek :D Teraz niestety tak musiała na prawie łyso być ścięta no ale odrośnie :D[/QUOTE] nareszcie widać jej piękny pysiol:)odrośnie i to szybciej niż myślisz:lol:
-
Hana może,niestety nie chce:evil_lol:już wiem,że Twoja mała ma problemy ze skórą:(biedactwo
-
no nie jest tak źle z tym cięciem:evil_lol:moją Hanę kiedyś fryz obcięła podobnie,musiała iść do poprawki będzie jej wygodniej,chociaż z długimi wyglądała tak ...nooo bardziej zawadiacko:)
-
[quote name='Ela&Puch']pięknie tam u was , a Haneczka chyba czeka na Alexa :) :) :) zachęca do pływania?????[/QUOTE] Hana nawet nogi nie zamoczy,taki typ,Aliś nie chodzi na tak długie spacery
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']po co było przytaczane to co pisałam nie rozumie tego wpisu !!!!!![/QUOTE] nie mam pojęcia:crazyeye: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
fana ta Twoja mała:)czekam na filmik co do gryzaków,może i tak,co za dużo...,przecież ruchu ma sporo,chyba ,że zmienisz karmę -
[IMG]http://i49.tinypic.com/2ecdmiq.jpg[/IMG] to nasz miasto krzywe ale zielone:)
-
obcięliście ją?wtedy łatwiej zauważyć wszystkie ewentualne zmiany na skórze,miała pobierane zeskrobiny?łatwo alergię pomylić z nużycą pytam bo niedawno tak u nas było,wet leczył psa na to alergię,właścicielowi znudziło się,chciał psa poddać eutanazji,dopiero jak trafił do KŚ okazało się,że ma nużycę na ile lat określił wet Spinkę?
-
pisałaś,że nie macie odpowiednich warunków,więc dlatego zapytałam wiesz dla mnie Koci Świat to najlepsze miejsce dla potrzebowskich plaskatych:) ale jak dajecie radę to dobrze:)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Bgra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='evel']Nie ma przepisów regulujących te sprawy generalnie - jest zarządzenie, że ze schronisk mają wychodzić psy kastrowane, chipowane. Że zwierzęta powinno się humanitarnie usypiać, jeśli zachodzi taka potrzeba. I zdaje się, że tyle. A co jedynej słusznej idei - to nie jest tak, że jest to jedyna słuszna opcja, bo myśmy się uparły. To jest jedyna słuszna opcja w ogólnopolskiej skali problemu bezdomności zwierząt. Edukacja ludzi, kastracja psów/suk (a tym aborcyjna), usypianie ślepych miotów, usypianie psów totalnie nierokujących na adopcję. Innego wyjścia po prostu nie ma, bo już teraz nas zalewa fala niechcianych zwierzaków, strach pomyśleć, co będzie za jakiś czas.[/QUOTE] dziękuję evel -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Bgra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica']Jedni o kozie, drudzy o wozie. Ja polecam zajęcie się na serio pomaganiem psom, to wtedy jakoś się jadaczka wszechwiedzącym przeciwnikom usypiania ślepych miotów zamyka. Co do tematu: idę z mamą i psami, mija nas dwóch podchmielonych panów. Patrzą i patrzą, jeden mówi: Nie wiem co podziwiać, kobiety czy psy... :lol:[/QUOTE] ładnie powiedziane..."na serio pomaganiem psom" już zamykam swoją jadaczkę,bo tylko wasze głoszą jedyną słuszną ideę:) zadałam pytanie,ale co tam sama sobie odpowiem -
o matko jaka biedna,a może Koci Świat ją przejmie
-
wczoraj ojciec mnie wystraszył,że będą mu prostowali blok dzięki szkodom górniczym opadł na jedną stronę około pół metra,chodzi się po domu jak na bani:razz: wieżowiec obok miał odchył jednego metra,tam na wyższych piętrach to żeby zjeść zupę ludzie pod drugi brzeg talerza książkę podkładali:evil_lol: a wjazd windą na wyższe piętra to było wyzwanie,prawie rollercoaster:diabloti:strach było się bać ale wyprostowali i trzyma pion kurcze,przy tym sporo szkód,znowu zabawa w pomocnika budowlańca,jak ja tego nie cierpię [IMG]http://i48.tinypic.com/2yy13zn.jpg[/IMG]ooooo tym mówię:)ten z lewej,teraz prosty i wyższy :)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Bgra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
to właściciel suki i samca powinien otrzymać taką karę,że następny nierozważny czy pseudo będzie się bał nic tak nie uczy ludzi jak dotkliwa kara pieniężna,niestety albo i stety i tego żałuję,że się tak nie dzieje mam jeszcze pytanie,jaka ustawa,rozporządzenie,akty prawne pozwalają na regulację populacji psów w ten sposób chętnie zgłębię temat -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Bgra replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
nie wiem czy fajnie być miłosiernym czy nie...tak już wiem tutaj liczy się ilość swoje zdanie jednak mogę mieć muszę się z tym przespać -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Bgra replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
to taka sucha karma Taste Of The Wild jest w kilku smakach:)