Elik,niestety moja operacja się nie odbyła.
Miałam już wenflon w ręce i byłam przyjęta do zabiegu,a
pan doktor stwierdził,że mój wynik z kolonoskopii jest już nieważny,
bo minęło pół roku.Dowiedziałam się,potwierdziło to kilku lekarzy
że wynik jest honorowany nawet przez kilka lat.
Operację będę miała w innym szpitalu i mieście.
Mam termin na 16 lipca i nadzieję,że teraz wszystko będzie dobrze.
Dowiedziałam się,że lekarz który miał mnie operować nadużywa alkoholu,
pewnie nie był w formie i znalazł pretekst.
KORALICZEK spaceruje codziennie i jest bardzo zaciekawiony i grzeczny na spacerkach.