Luzia podaj mi adres,to zamówię karmę i kurier przywiezie,podaj konto to przeleję Ci pieniądze na karmę.Czy tego kolegę za zdjęcia też karmicie,co to za pies?
Wercia kochana,widać,że odżywa.Karma byłaby wskazana dla nie jakaś lepsza,Purina nie jest rewelacyjna,sunia potrzebuje regeneracji całego organizmu.Ja mogę się dorzucić do karmy.
Ale cudowne wiadomości,są jeszcze dobrzy,kochani ludzie na tym świecie.Czy Kruszynek miał wątek,jeśli tak to bardzo proszę o link do niego.Duuuuużo szczęsia i miłości dla wszystkich adoptusiów!
Biedny PIkolek,gdyby mógł opuścić ten znienawidzony boks na zawsze,a kiedy obejrzymy zdjęcia?Brązowa1,dzięki,że do nich zaglądasz,to takie fajne psiaki.
Dzisiaj znalazłam wąek Rudzika,mam wielką nadzieję,że choc pod koniec życia znajdzie dom i zazna miłości.Bardzo smutne jest to,że nikt z firmy Rudzika go nie przygarnął i teraz chyba nawet nikt nie zainteresował się jego losem.
Cecylka do schroniska,o nie!za żadne skarby Anula jej nie odda i chwała Jej za to.Może coś wyjdzie z domkiem we Wrocławiu,poczekamy,domek musi być najlepszy na świecie.