MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[quote name='Dada M']Dziękuję za bazarek :) Dotarło 50 zł od MALWY - dziękuję bardzo :) Z moich bazarków będzie dla Saby ok. 100 zł, dokładną kwotę podam po rozliczeniu bazarków.[/QUOTE] Super, że dotarło! A co do bazarku, to może warto wrzucić link na pierwszą stronę, bo wtedy łatwiej znaleźć. Wczoraj wysłałam trochę zaproszeń, ale coś mi się wydaje, że niestety recesja dorwała wszystkich .... ale jeszcze parę dni, może uda się sprzedać trochę rzeczy.
-
Wyklepałam bazarek dla Sabuni, tyle, że musze go jeszcze dopracować, i parę rzeczy dołożyć. Dzisiaj już padam, dokończę jutro. A teraz Ciotki, które nie śpią zapraszam na bazarek po nowe czytadła i super stringusie! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223858-SABA-NIE-MA-NIC-TYLKO-DĹUG-PONAD-1.000-zĹ‚-!-NOWE-RZECZY-I-INNE.-Do-05.03.-g.22.?p=18738001#post18738001[/URL]
-
Napisałam do kilku osób z prośbą o deklaracje dla Saby i Szarika z mojego podpisu. Napisałam też do dziewczyn, które opacały hotelik NUtka - to ten piesek, który znalazł DS - pisałam wyżej. Może coś z tego wyjdzie, może ktoś wpłaci, zadeklaruje, tu każdy grosz na wagę złota, a jakże potrzebny Sabie...
-
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='bakusiowa']:-o Malwa nie zrozumiałaś. Chodzi o paniusie z TOZ które nie chcą uszczknąć pieniędzy wpłaconych na ich konto dla Bingusia.[/QUOTE] Teraz rozumiem. To faktycznie nieładnie, powinny nie tylko uszczknąć, ale po prostu oddać te pieniądze osobie, która tu "czuwa" nad Bingiem. -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Nikt się nie odzywa.Ale wiesz co chyba nie chcę,żeby ktoś się odezwał.Rafik kocha p.Zofię a ona jego.:lol:Ogłaszamy go bo uważam,że tak należy.ale chyba cieszę się,że Rafik jest pod tak troskliwą opieką swojej opiekunki tymczasowej.;)[/QUOTE] To najważniejsze, ze psiak ma wspaniała, troskliwą opiekę, i że jest u Pani Zofii bezpieczny. -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Rafika... Czy z tych ogłoszeń, które ma Rafik ktokolwiek się odzywa? -
BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??
MALWA replied to bora1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']A jak nie oddadzą za faktury, to będzie ich nie tylko kompromitacja, ale podstawa do zarzutów.[/QUOTE] Nie jestem tego taka pewna... żeby nie było, ze się właścicielka na psie wyładuje... -
Witam! Poproszę nr konta na pw, wpłacę jednorazowo dla Saby. Na tym watku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214151-Konaj%C4%85cy-w-krzakach-pies-w-p%C4%99tli-z-%C5%82a%C5%84cucha.-Prosba-o-deklaracje-na-hotelik[/url]... Nutek znalazł swoich ludzi, i tam kilka osób wpłacało deklaracje stałe na Nutka. dziewczyny napiszcie do tych ludzi, może zgodzą się przenieść teraz na Sabę - tylko podpowiadam...
-
Cantadorra wrzuciła wyżej link do wątku Kanisa http://www.dogomania.pl/threads/217371-piekny-5-letni-ON-z-dysplazja-w-DT-tymczas.-opiekun-mia%C5%82-zawa%C5%82-pilnie-szukamy-DS/page27 Na tym wątku Ginn podawała cennik za swój domowy hotelik - 400 zł. Może by u niej spróbować umieścić Szarika, bo jak na razie innych perspektyw nie ma....
-
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
MALWA replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz rozumiem to dzielenie. Myślę, ze to dobry pomysł, aby pomóc jakiemuś innemu choremu pieskowi. Ale który to będzie, czy już jest piesek wybrany? I jeszcze można byłoby zmienić tytuł... -
Momo zawsze będziemy o tobie pamiętać ![']
MALWA replied to Tymonka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja mam takie pytanie: czy te pieniążki, które dzielicie po Momo, to są też dla tego psiaka dzięki któremu uratowano Momo ? Bo piesek, po którego pierwotnie jechała pomoc, to jednak inny, i ten trafił chyba do schronu.