Witam
Nie wiem czy dobrym dziale zakładam ten temat bo pierwszy raz jestem na forum, a więc....Do schroniska w Milowicach trafił 9 miesięczny pitbull o imieniu Baks właściciele oddali go wczoraj ponieważ napaskudził im w domu pod ich nieobecność powód śmieszny przynajmniej dla mnie i dlatego postanowiłam założyć tego posta by pomóc psiakowi, który zmarnuje się w azylu. Psa osobiście znam bo właściciele mieszkają obok mojego domu pies ogólnie jest zadbany, lecz rzadko wychodzono z nim na dwór. Jakby ktoś był chętny przygarnąć tego psiaka to kamień z serca by mi spadł ja nie mam możliwości by go przygarnąć ponieważ mam już dwa psy które na pewno nie zaakceptują innego psa PROSZĘ O POMOC