-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
[quote name='Zizolka']Bo kierownictwo schroniska tak sobie wymyśliło:/[/QUOTE] A i to nie kierownictwo tylko pracownicy :p
-
[quote name='Czorcik']cześć Kłapciu :) lubię Gosia te Twoje opisy :) zawsze wszystko tak fajnie opisane , czekam na dalsze info[/QUOTE] Cieszę się :D Dzisiaj jadę dać mu karmę i wyciągnąć na chwilkę z boksu, drugą porcję na jutro mu zostawię.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
bez przesady - psy normalnie na spacer wychodzą :)
-
Szorstkowłosy boxer Boxio Hugo ma dom !!!
gosia2313 replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
Hugo do góry ! -
Rozbiegana KIKI już w Domu Stałym ! Zobaczcie zdjęcia :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
:) Dodałam zdjęcia tradycyjnie :) -
Rozbiegana KIKI już w Domu Stałym ! Zobaczcie zdjęcia :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NIEM04-WTNo/TfPDnBuNXeI/AAAAAAAAHlg/KQmyzsNFlnE/s640/Obraz%252520010%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YxLrLkEVdXU/TgzlFnrtOEI/AAAAAAAAJ8M/uJY7xZcitLw/s640/Obraz%252520015.jpg[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CJ6xQCstMXk/TiU0aC5gb2I/AAAAAAAALrQ/LUSkzpcfuZk/s640/Obraz%252520025.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3oticJMKL9g/TiUzucGIVaI/AAAAAAAALrI/tK8czt-d-B4/s640/Obraz%252520021.jpg[/IMG] -
Niewidomy staruszek z sosnowieckiego schroniska - MA DOM
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Przekazałam Bożenie 202zł z bazarku na Lesterka :) -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Magda mi pisała,. że to jest też upust na inne zabiegi 9szczepienia, odrobaczenia itp.) więc może się przydać -
Hops ! Kilka zdjęć z tamtego tygodnia :) Wczoraj Emi była na spacerze z Bożeną - ja musiałam jechać z Kłapaczem do weta. A do jej boksu dołożono 2 psy, mam nadzieję, że się dogadają :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PMGnbN52z8c/TjU4WP7J0RI/AAAAAAAABUs/F3yPfPvygZQ/s512/DSCN7523.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CrQ64Msqdm4/TjU6TV3w5lI/AAAAAAAABVE/PR9Xn9_ekus/s512/DSCN7531.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sdt3S_SpR5Y/TjU6T9KCP2I/AAAAAAAABU4/npSidfwP2wY/s640/DSCN7533.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-b_KWOHgRLVM/TjU6p4xabyI/AAAAAAAABVM/HpapmLlvi2Q/s512/DSCN7534.JPG[/IMG]
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Mona, jak dziadek ma mieć usuwany kamień z zębów to może ta zniżka by się przydała? Magda ją znalazła : [url]http://www.groupon.pl/deals/sosnowiec/paco-sosnowiec/637794?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_219&a=419[/url] W Sosnowcu w gabinecie Paco usuwanie kamienia nazębnego za 49zł. Tylko trzeba to kupić na tej str u góry. -
Jestem u Nadii :)
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Doszło 10zł od Biedronki39 i 10zł od Oli :) Dzwoniła wczoraj do mnie pani, która oddała Barego do schroniska. Mówiła, że jej koleżanka go chyba znalazła i poprosiła, żeby ona go przetrzymała przez jakiś czas, a tamta go chyba miała potem zabrać. No to go wzięła. Mieszka z córką w małym mieszkaniu w kamienicy i ma 5letniego amstaffa. No a potem tamta psa nie odebrała. Bary ponoć lubi surową marchew :D i nie lubi zostawać sam w domu - strasznie niszczy. Zjadł podobno książki córce od tej babki. Powiedziała, żebym jej dała znać gdyby Bary znalazł dom, bo ona też będzie pytać po ludziach, czy ktoś mógłby go zabrać. Dzwoniła właśnie z tego ogłoszenia z DZ z piątku. Powiedziała, że się do niego z córką przywiązały, ale mają małe mieszkanie, poza tym na stałe nie mogłyby go zatrzymać i niestety go musiały oddać. Mam nadzieję, że Bary szybko znajdzie nowy dom ! -
Kłapacz miał dzisiaj jechać na pobieranie krwi, ale jak się okazało powinien przez 18h nic nie jeść, a dałam mu trochę karmy :( Ale za to załapał się na USG, p.Edyta wygoliła mu trochę sierści z brzucha, co mu się chyba nie za bardzo podobało :p. Na USG nic nie wyszło. W następną sobotę pojedzie na badanie krwi. Za dzisiejszą wizytę nic nie płaciliśmy. W ogóle to Kłapacz baardzo ładnie jechał dzisiaj autem :D Sam wszedł, w ogóle nie musiałyśmy go tam wpychać :) Dziękuję Magdzie za transport! U weta musiałyśmy go "wrzucić" na stół, co też mu się nie podobało, trzymały go 4 osoby :O! Po powrocie zjadł karmę i został wyczesany, sierści wyszło mnóstwo ale niestety efektu za bardzo nie widać :( I Kłapacz znów przytył kilo (teraz waży coś koło 24kg) - za niedługo to się będzie musiał toczyć :D A w ogóle to dzisiaj był rekordowo długo poza boksem, bo wyszedł z Olą chyba po 10, a wrócił ze mną przed 14. Siedziałam z Zuzią na polance, patrzę, a tam mój Kłapciak z Olą stoi :-)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Pongo szuka nowego domu i kochającego właściciela
gosia2313 replied to Serdeczna łapcia's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć Pongo : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YOwzzP3ZB3M/TYZ58YHkmPI/AAAAAAAABXI/bqHYbeAH1FM/P1030371.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--hS1544Wb8U/TYZ594VkpRI/AAAAAAAABXQ/p1VXhSDABtI/TN_ZDJ%25257E3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lwDO4e9Bihc/TYZ5-PlV-mI/AAAAAAAABXU/v9krJUFhXDI/TN_ZDJ%25257E4.JPG[/IMG] :) -
Zapisuję Huntera i podnoszę przy okazji :)
-
[quote name='filomen']witam dzisiaj w Dzienniku Zachodnim, w dodatku Tygodnik Sosnowiecki ukazało się ogłoszenie adopcyjne Bary'ego, psa ze schronu. co tydzień jako stowarzyszenie będziemy publikować na zmianę jednego kota i jednego psa ze schronu do adopcji. mam nadzieję, że to pomoże w szukaniu domów. Będę negocjować większą powierzchnię, moze uda się wiecej zwierzaków zaprezentować.[/QUOTE] Super :) A kto go tam zaproponował? Czy wzięłaś go z dogo? :> A i jaki numer tel jest do kontaktu? 664 czy 721?
-
[quote name='Czorcik']ja swojego drugiego psa wzięłam ze schroniska jak miał około 6-7 miesięcy. Dobry wiek , był młody, a przynajmniej nie rąbał już w domu ( a przy dwójce małych dzieci to ważne ) :)[/QUOTE] Ten, którego wzięła wczoraj ta babka miał chyba mniej więcej miesiąc może trochę więcej. Ale jak będzie dla niej frajdą pilnowanie rocznego dziecka i latanie za psem ze szmatą, to jej wybór, byle tylko pies nie wrócił za kilka dni tygodni ;/ Wczoraj przyszło jeszcze 20zł stałej od tusi82. Zaraz do niej napiszę :) U Kłapacza 192 zł o ile dobrze pamiętam z pierwszego posta ;)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Czorcik']tylko ja się boje , że baba nie wytrzyma z dzieckiem i ze szczeniakiem ( toż to tez dziecko ) . Kłapcio przystojny jak zawsze :)[/QUOTE] Wiem, dlatego mówiłam, że lepiej jak weźmie starszego psa. No ale przecież rozkazywać jej nie będę. Oby tylko za tydzień czy dwa pies z adopcji nie wrócił ... Koleżanka mojej mamy mi opowiadała, jak jej koleżanka chciała psa, no i też chciała się dowiedzieć, czy lepiej szczeniaka czy starszego, to koleżanka mówi jej że starszego. No a ona oczywiście wzięła szczeniaka. A za jakiś tydzień, może dwa go oddała .... ; / [quote name='Zizolka']Kłapcio jak zwykle usmiechnięty od ucha do ucha :D A jesli chodzi o przyćpanie to ... Gosia czym ty go karmisz ? :):D[/QUOTE] No jak to czym? :O Ciągle tym samym, chyba, że oni do tek karmy coś dorzucają, jakieś środki odurzające O.o ;D Jeszcze wrzucę jedno zdjęcie jak Kłapacz skapnął się, że w schronisku dzielą jedzeniem : Klapki na oczy i [SIZE=6][B][COLOR=deepskyblue]JEDZENIE! JEDZENIE ![/COLOR]:diabloti: [SIZE=2]*bo nie wiem, czy wszyscy są tego świadomi, ale Kłapacz to jest [/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=6][B][SIZE=2]chyba najbardziej wygłodniały i żarłoczny pies, j[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=6][B][SIZE=2]akiego nosił świat! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-o4UogeRBSTg/Tjq_3oMUF_I/AAAAAAAABcQ/0E7HiWe1t4Q/s512/DSCN7556.JPG[/IMG] [/SIZE] [/B][/SIZE][SIZE=6][B][SIZE=2][/SIZE] [/B][/SIZE]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Wróciłam od Kłapciaka ;) Ucieszył się, przy wychodzeniu w boksu oczywiście chciał wyciec Hagrid, ale biedak musiał tam zostać :( Wyczesałam mu kolejną porcję kłaków, dałam karmę i nawet mu wody dałam ! :) Kilka fotek wrzucam niżej. A była dzisiaj w schronie jakaś babka z mężem (chyba) i dzieckiem w wózku, po jakiejś chwili podchodzi do mnie i chce się dowiedzieć, czy warto adoptować starszego psa, czy lepiej szczeniaka. Bo ona chce dla córki (która ma rok!). Więc jej mówię, że ja bym polecała starszego psa, bo szczeniakowi trzeba więcej czasu poświęcić. A ona, że chciałaby żeby dziecko mogło pogłaskać itp. To ją zapewniłam, że na 100% w schronie są psy dorosłe, które się nadają do dzieci. Ale jak ma ochotę latać za dzieckiem i dodatkowo ze szmatą za psem to ja jej nie zabronię. Chyba ją moje słowa nie zadowoliło, gdyż nie poleciłam jej malutkiej, słodziutkiej i puchatej kuleczki, więc poszła do biura. Jak oddawałam Kłapacza to patrzę, a tam ta babka stoi i czeka na "rachunek" za .... szczeniaka. Ciemna masa ; / I Kłapaczek: Jak ja to mówię "przyćpał" :d [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QBNrkyXI19Q/TjqMzTQ9JGI/AAAAAAAABbA/3dfelihjCcw/s512/DSCN7546.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bqRZIqI13Hk/TjqOipnPLfI/AAAAAAAABbI/dCdL6_O3Pyo/s640/DSCN7548.JPG[/IMG] A tu wygląda totalnie jak kosmita [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nXWAWfTAYdE/TjqO0uUZrsI/AAAAAAAABbU/ts-l5LU3PhM/s512/DSCN7549.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9NDjlQYoqos/TjqOy42eSmI/AAAAAAAABbo/xbjqDAHqqK0/s512/DSCN7550.JPG[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[CENTER][FONT=Monotype Corsiva, cursive][SIZE=4][B][FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=black]Kiki została na stałe w DT u jednej z sosnowieckich wolontariuszek ! :multi: Kikula baardzo się rozbiegała, jak ktoś nie wierzy to zapraszamy do ostatniego postu ze zdjęciami :evil_lol: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/407247_2753891481213_1075466218_32782056_1713620094_n.jpg[/IMG] _______________________________________________________ [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Century Gothic][SIZE=5][U][COLOR=red] Błagamy o pomoc ! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9UdMbSclKxw/TukV1c2FYVI/AAAAAAAACcw/i839C5IUzho/s640/DSC01497.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6fzM-_iSG4U/TukV0sfk8xI/AAAAAAAACcs/Q7cKm_xJgZ4/s640/DSC01495.JPG[/IMG] [/COLOR][/U][/SIZE][/FONT] W sobotę Kiki został dość mocno pogryziona ! W schronisku zaraz trafiła do gabinetu p. doktor, po zgoleniu części sierści okazało się, że suczka musi przejść zabieg, który w schronisku nie bardzo można było przeprowadzić. Kiki została zabrana do lecznicy, gdzie przez [COLOR=red]2 godziny miała zszywane rany[/COLOR] ! Miała rany na tylnych łapach, na boku, na głowie i szyi... Teraz prawdopodobnie trafi do DT, gdzie będzie mogła spokojnie dojść do zdrowia. Niestety jeśli przez ten czas nie znajdzie się inny DT lub DS Kiki będzie musiała wrócić do schroniska... Jeśli ktoś może wspomóc Kiki w leczeniu będziemy bardzo wdzięczni! [/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=5][COLOR=green]Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami [/COLOR] [COLOR=darkorange]"Nadzieja na Dom"[/COLOR] [COLOR=green]Sosnowiec[/COLOR] [COLOR=darkorange]65 1020 2313 0000 3102 0402 7082[/COLOR][/SIZE][/B] [FONT=Monotype Corsiva, cursive][SIZE=4][B] [IMG]http://https://lh4.googleusercontent.com/-UGIn807WH-Q/Tjp7vFfBQ8I/AAAAAAAAAYY/7ujfxtkoJB0/kiki.jpg[/IMG][IMG]http://https://lh4.googleusercontent.com/-UGIn807WH-Q/Tjp7vFfBQ8I/AAAAAAAAAYY/7ujfxtkoJB0/kiki.jpg[/IMG][FONT=Century Gothic]Kiki to średniej wielkości rudo-biała suczka. W schronisku przebywa od 18 marca 2011r. Została, jak wiele innych psów, znaleziona na ulicy... Nie wykluczone, że w przeszłości Kiki miała swój dom. Sunia ma bliznę na brzuchu, więc możliwe, że przechodziła jakiś zabieg lub sterylizację. Przed zmianą weterynarza w schronisku raczej nikt by o to nie zadbał.... Kiki ma około 3,5-4 lat. Jest spokojna, wystraszona pobytem w schronisku. Nie wszczyna bójek z innymi psami, w boksie chowa się do budy, mało co wychodzi. [/FONT] [/B][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#000000][SIZE=4][I]Kiki potrzebuje dużo: [/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=#000000][SIZE=4][I]CIERPLIWOŚCI, MIŁOŚCI I CIEPŁA Kontakt: 721-035-215 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-i2HIAoD7GuY/TnTRFXH972I/AAAAAAAARgM/q0XXeQjYlNg/s512/DSCN8211%2525252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Xcv-oNhWFc/TnTRFVVHHzI/AAAAAAAARgE/t1S8e5TzBZU/s640/DSCN8208%2525252520modified.jpg[/IMG] [/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
-
Mamy karmę ! Ta jest lżejsza, więc Kłapacz będzie dostawał jej trochę więcej, paczka ma 12kg. Przesypałam już do kubła o tutaj : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G2XzS9djZuo/TjparLavR5I/AAAAAAAABac/Zjvo59tSR80/s640/DSCN7543.JPG[/IMG] ale i tak nie wszystko się zmieściło, jeszcze jest w pudełku takim na art spożywcze i dwie porcje wydzielone. U Kłapacza zostało 172,50. Będzie na badania na pewno 120zł. Reszta może na ogłoszenia? Chociaż też zależy od tego co wyjdzie w badaniach. [COLOR=red][U][B]W ogóle to jeden wet stwierdził, że jak on miałby coś z trzustką to już nic się nie da z tym zrobić O.o [/B][/U][/COLOR] Tutaj rachunek za karmę : [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0OrjxJ1FYg0/Tjpaor0a-XI/AAAAAAAABaY/UU1oTWeaLj0/s512/DSCN7545.JPG[/IMG] I zdjęcie Kłapczyka z "archiwum" Kłapczyk na pierwszym spacerze ze mną :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M7TU6Qc3fWY/TjUdIbkAf4I/AAAAAAAABOA/dHgzvpMDxnA/s640/DSCN6198.JPG[/IMG] I tu na spacerze (ale już nie pierwszym) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YJS1ryI9YdY/TjUl5yAATEI/AAAAAAAABQc/2A3VBn-SK_o/s800/P5200157.JPG[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='maciaszek']A mieli mi dać znać jak znajdzie nowego właściciela... Nie dali, nie ściągam ogłoszeń w takim razie ;).[/QUOTE] Tylko mówię :), bo do Sosnowca trafił taki (wg mnie) podobny i chciała się dowiedzieć czy to nie ten. I ten u nas nie toleruje kobiet, więc tak pomyślałam. Ale facet powiedział, że "on już znalazł nowy dom".