Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [quote name='erka']Przecież to było z góry do przewidzenia, że nie ma co liczyć na to, że w schronisku ktos będzie pilnował,zeby Kłapacz dostawał karme leczniczą.[/QUOTE] On ją dostawał, tak? Tylko raz ten facet coś gadał, że jest sam a nie był. Dzisiaj jadę do Kłapciaka. Wezmę go na krótki spacer, trochę poczeszę i dam karmę ;-) I czekam na wiadomości z fundacji co z nim dalej robić. Dostałam jeszcze próbki intestinalu z Hillsa i Puriny to spytam wetkę czy mogę mu to dać, czy tylko RC. A już jutro wyjdzie Kłapaczowe ogłoszenie !! ;-)
  2. [quote name='laula']Ci ludzi co go " adoptowali " i po tym co z nim teraz zrobili, będą mieli z tego wyciągnięte jakieś konsekwencje ?[/QUOTE] Nie wiem właśnie, czy ktoś będzie się z nimi kontaktował ;<
  3. [quote name='maxelka']Lestuś miał dziś ściągane ostatnie szwy, sierściucha odrasta. Zdrowieje nam chłopak :multi:[/QUOTE] Ufff ;-) A ja ciągle czekam na jedną wpłatę z bazarku -.-
  4. [quote name='sosnowieckie schronisko']Tylko z drugiej strony schronisko nie jest z gumy, nie jesteśmy nawet w stanie odebrać klatek naszych bo są wykorzystywane, a adoptowalność tragiczna.[/QUOTE] Ale ja nie mam pretensji o to, że dorzucili tam psiaka, bo jeśli jest pogryziony i musi być odizolowany to jasne, niech tam sobie siedzi.:) Tylko nie wiem po co ten facet mi mówi, że Kłapacz jest sam w boksie jeśli ten pies cały czas tam jest ? Jaki ma w tym interes, żeby kłamać? A na pewno wiedział o jakiego psa mi chodzi, bo jeszcze wcześniej dzwoniłam. I jak on tak mówi to jaką ja mam pewność, że on Kłapacza wyprowadził, a nie wrzucił po prostu karmy do boksu? Dlatego wolę dać mu ją osobiście - przynajmniej będę miała pewność, że tylko on ją zjadł.
  5. [quote name='Kamajla']Co za ludzie ;( .... Fajnie, gdyby ktoś od sznaucerów się nim zainteresował ;D[/QUOTE] Dodałam go na sznaucerowy wątek malejwaszki
  6. [quote name='Czorcik']ech brak mi słów :([/QUOTE] nie pozostaje mi nic innego jak jechać tam i wziąć Kłapacza na chwilkę chociaż i dać mu karmę osobiście...
  7. [quote name='Czorcik']pomylił psy czy złośliwość ?[/QUOTE] Nie mam pojęcia -.- Chociaż nie chce mi się wierzyć, że pomylił ...
  8. Nie wiem czy mogę, ale w śląskim schronisku jest biały sznaucer Czester. Psiak do schroniska wrócił z adopcji z przed miesiąca ! Został przywiązany przy klatce schodowej nawet bez obroży ! ;( W schronisku sobie nie radzi, gryzie się w boksach z innymi psami. Pracownicy (jeszcze przed adopcja) wprost powiedzieli, że jeszcze raz się pogryzie to go uśpią!! Ale gdy tylko znajdzie się poza boksem zmienia się o 180 stopni. Nie jest agresywny do ŻADNYCH psów. Jest młody ma może z 1,5 roku, jest przyjacielski, miły, lubi głaskanie. Tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211898-CZESTER-znowu-w-schronisku-%21-Po-miesi%C4%85cu-w-domu-zn%C3%B3w-na-zimnym-betonie-%21-Szukamy-DS%21?p=17334263#post17334263"][COLOR=teal][B]WĄTEK[/B][/COLOR][/URL] I fotka : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xg9coEDLMv4/TjBHzT6XnpI/AAAAAAAAMw8/XveQNGgk71A/s512/DSCN7427%252520modified.jpg[/IMG] Kontakt może być do mnie : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 721-035-215
  9. [quote name='Czorcik']trochę nie ciekawe te wiadomości, martwi mnie ta kupa :( a co do tych telefonów to ja na razie nie robię sobie nadzieji , zobaczymy co przyniesie los,[/QUOTE] Dzisiaj była w sumie trochę lepsza, ale zobaczę jeszcze jutro, w piątek i sobotę co będzie. Poza tym, jak zawiozę mu karmę to sama mu ją dam, bo wczoraj mu zawiozłam i mówię facetowi (nie kojarzę go nawet), że to dla Kłapacza z tego i tego boksu i że trzeba go wyprowadzić jak to będzie miał zjeść, żeby ten drugi psiak mu nie zjadł. A on mówił, że nie bo Kłapacz jest tam sam. To sobie myślę "okej" tym lepiej. A dzisiaj przyjechałam i co? Kłapacz cały czas siedzi z tamtym astowo-bullterierowym zwierzakiem ; / Bo kuźwa ciężko powiedzieć, że pies nie jest sam !? Nie wiem co to w ogóle miało na celu ;/ teraz choćbym miała go na 10 minut wyciągać to to robię i sama mu dam tą karmę ;/
  10. [CENTER][SIZE=3]Czester jest młodym (ok. 2 lata) psem w typie sznaucera. Ma ciekawe, białe umaszczenie. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny i łagodny. Potrzebuje jeszcze nauki chodzenia na smyczy, bo zdarza mu się ciągnąć. Powinien trafić do odpowiedzialnego i kochającego domu, który będzie wobec niego konsekwentny , nie da sobie wejść na głowę i przede wszystkim - NIE ODDA GO PO RAZ 3 DO SCHRONISKA ! Czester źle znosi schronisko, w każdym boksie gryzie się z innymi psami, dominuje je i nie dopuszcza do miski. Ogólnie ma problem z dogadywaniem się z nimi. [/SIZE] [SIZE=3] Czester był w schronisku do mniej więcej czerwca 2011r. Został adoptowany. 27 lipca 2011r pracownik pojechał na interwencję i .... wrócił z Czesterem . [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Psiak był przywiązany do klatki schodowej ! [/B][/COLOR]:angryy::angryy: "Super właściciel" pozbył się go po ok. miesiącu :mad::mad: Poza tym w ogóle nie wyglądał jakby ktoś o niego przez ten miesiąc dbał ;/ [/SIZE] [SIZE=3] Był dość chudy i sterczały mu kości miednicy (chyba) :-(:-( [/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fHHVeyi_bEs/TwyZ1CNwCLI/AAAAAAAAdy4/76WBln1NX9M/s512/DSC_0177.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1N4gWL_LBGA/TwyaUoLtwvI/AAAAAAAAdzw/j_swGNGOdOE/s640/DSC_0259.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-a-IrUVGdZsQ/TwSvOjkI9ZI/AAAAAAAAc-c/28JlAdfqpZc/s640/c.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1LvqJhZCWqI/TwyZjAm-KYI/AAAAAAAAdxU/tpsIp0NLM50/s512/DSC_0100.JPG[/IMG] [SIZE=5][B]Kontakt : [/B] tel.[COLOR=red][B] 721-035-215[/B][/COLOR] (po 15) e-mail: [COLOR=red][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  11. Mam nadzieję, że nic jej nie ma poważniejszego :( PS: Podjedziemy w piątek koło 17 z kasą na karmę ;-)
  12. Dzisiaj Kłapacz zrobił trochę lepszą kupę ;-). Dostał ostatnią porcję karmy, w sumie trochę więcej niż pół porcji. Był na spacerze z wieloma psami :), wyskubałam mu sierści (wyłażącej). Nie miałam szczotki niestety, a już mu tak odstawały te kłaki ;p. Rozmawiałam z p. Anetą i ma ona mówić z jakimś weterynarzem, który leczył jakieś psy z jelitowymi chorobami. Póki co, żeby nie przerywać leczenia dokupiłam mu 2kg Intestinalu za 67zł i jedną puszkę też Intestinalu za 11,50. Rachunek : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mZ59Bl3RvRQ/TjA9MNMDKqI/AAAAAAAAMwQ/QBNEC2t92tY/s512/DSCN7429%252520modified.jpg[/IMG] U Kłapacza zostało : 491zł - 78,50 = 412,50 PLN. Dzwonił przed chwilą jakiś pan, który ma większe gospodarstwo i chciałby Kłapacza, tylko pytał, czy on jest spokojny i czy by się nadawał do kóz. Powiedziałam, że nie mogę mu za bardzo powiedzieć, że się nadaje, a potem się okaże, że będzie np. gonił te zwierzaki. Spytał jeszcze czy są młodsze i że się jeszcze zastanowi. A w piątek wyjdzie Kłapaczowe ogłoszenie !!! ;-)
  13. [quote name='dagaa111']piękna sunia. Ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] Jedno ma tutaj :) [URL]http://tablica.pl/oferta/malutka-koda-marzy-o-wlasnym-domu--IDcOEX.html[/URL] Nie wiem czy Angelika jeszcze gdzieś ją ogłaszała. A i ma jeszcze chyba na gumtree i alegratce ode mnie :)
  14. Nie mogę się dodzwonić do AniołaStróża. W ogóle nie ma sygnału tylko wybieranie numeru i zaraz połączenie zakończone.
  15. Już biegnę ze szczęśliwymi fotkami ! ;-) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cUziJ0JobA4/Ti8SG4aIZgI/AAAAAAAAAGM/0j-uNM8vy9w/s800/CIMG4719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3BOy1ko8mt0/Ti8SIDsE6KI/AAAAAAAAAGQ/CbdVea7o3so/s800/CIMG4720.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BeriYDy8H8c/Ti8SKCoHvaI/AAAAAAAAAGU/j3IcIfSFQLk/s800/CIMG4721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9dipkb0dsI8/Ti8SKyrIqnI/AAAAAAAAAGY/_jnOblTje1M/s800/CIMG4718.JPG[/IMG]
  16. [quote name='__Lara']Trzeba ten domek koniecznie sprawdzić.[/QUOTE] Jak tylko ten facet zadzwoni pod koniec sierpnia to na pewno sprawdzę, chyba, że się zrazi jak się dowie o tym, że musi jeść specjalną karmę. Ale jutro będę dzwoniła do wetki jeszcze, żeby się dowiedzieć co z nim, czy kupić mu następną paczkę karmy czy jakąś inną?
  17. [quote name='Klementynkaa']komu na maila słać fotki do wstawienia?[/QUOTE] możesz mnie :) [email][email protected][/email] Już się doczekać nie mogę ! :)
  18. Dzisiaj nie było już p. Edyty - będę jutro dzwoniła. A jutro w schronisku ma być Sylwia, więc ją zapytam co z nim dalej.
  19. [quote name='Emiś']W niedziele odwiedziła nas Pani Doktor z Lupusa. Wspólnymi siłami udało się wyciągnąć szwy (nawet jakoś koszmarnie nie szalał). Tak więc wszelkie leczenie ogłaszam za zakończone :) W związku z tym wczoraj Barik miał możliwość porządnie się wyszaleć - zrobiłam próbę z frisbee - to miłość od pierwszego rzutu :P Chłopak skacze jak ta lala. Bardzo ładnie przynosi i oddaje dyski, nawet już załapuje, że trzeba usiąść i zaczekać aż rzucę :D Tylko musimy chodzić na część ogrodu przy domu, bo z drugim gościem hotelowym się nie lubi i awantury przez kraty próbuje urządzać i trochę drzewa nas ograniczają. Gosia Ty orientujesz się jak wgląda sprawa jego szczepień i odrobaczenia? Skoro był kastrowany, to powinien być też po szczepieniach? Te dane są w jego karcie, nie wiem, czy ma ją Zapka, czy Ty? Trzeba by też go odrobaczyć. Czy byłaby szansa zrobić mu też te promocyjne ogłoszenia w gazecie, gdzie ogłaszałaś Kłapacza? Może byłby z nich jakiś odzew, bo jak na razie cisza...[/QUOTE] Kartę jego ma chyba zapka, bo coś nawet pisała kiedyś, że ma ją "przed nosem" :) Odrobaczony to raczej nie był, zaszczepiony? Nie wiem może na wściekliznę. A Ty nie masz jego książeczki tej ze schroniska? Bo tam powinny być ew szczepienia wpisane. Z tej kasy, którą mam teraz po zapłaceniu Ci za hotel zostanie 262,75. Więc mogę te 33zł wziąć i zrobić mu ogłoszenia na te pakiety co Kłapaczowi. Tylko muszę jeszcze zrobić jakiś bazarek na niego potem, żeby było na karmę ( [B]ile jeszcze macie?[/B]) i na następny miesiąc hotelu. Już sobie go wyobrażam jak lata za tym frisbee:loveu::loveu:.
  20. [quote name='SHIRIN']Oglądając wątek Łatki zauważyłam też Kodę. I tu również mam pytanie, jak Koda reaguje na koty i czy bardzo szczeka?Pozdrawiam.[/QUOTE] Jeśli to ważne to można by ją sprawdzić na koty. :) Mnie się wydaje, że nie szczeka dużo. W boksie jak się przechodzi to poszczekuje ale stojąc gdzieś dalej, nie pcha się do przodu, nie wiem boi się może :( A resztę powie zizolka ;-)
  21. Dzwonił pan w sprawie Kłapacza. Ma dom, teren mniej więcej 1ha, ogrodzony. Powiedział, że skontaktuje się pod koniec sierpnia, bo teraz wyjeżdża. Pies biegałby po ogrodzie, ale mógłby być też w domu. Chorzów. Zobaczymy, może jeszcze ktoś po piątku zadzwoni? Będę dzisiaj dzwoniła do weterynarza, żeby dowiedzieć się co dalej z K. :( dzisiaj zawiozę mu ostatnią całą porcję karmy, jutro dostanie pół i CO ? .....
  22. Bazarek z Oriflame na Sosnowiec :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211762-**MEGA-kosmetykowo**-na-psiaki-ze-schroniska-w-Sownowcu-!-Do-14-sierpnia-do-14-!-%29?p=17321779#post17321779[/url]
  23. [quote name='waldi481']Miały być wysłane do nas lekarstwa.Piszę bo nie wiem czy mamy czekać na przesyłkę czy nie.. I czy idzie ta przesyłka poleconym czy nie..Pytam bo się martwię/.. gosia2313-jeżeli bys dzwoniła to b.prosze spytaj czy wyszła-jesli nie to my zrezygnujemy.. W/E[/QUOTE] Okej spytam :)
  24. [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Wykupiłam Kłapaczowi ogłoszenia w DZ za 33PLN 509 - 33 = 476 [COLOR=olive][B]25 VII : [/B][/COLOR] [B]Maria S. [/B]15zł ___________________ 476 + 15 = [SIZE=3][COLOR=red][B]491 PLN[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  25. A wiadomo już może czy one wyzdrowieją, czy będą chodziły? :(
×
×
  • Create New...