Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [quote name='Syla']Zaglądam do dziadka.Co to za Ania? Jeżeli można wiedzieć, oczywiście.Jak trzeba, kilka złotych wsparcia, to proszę o PW.[/QUOTE] Konto prześle Ci Mona, bo jest staruszków księgową ;-)
  2. [quote name='maxelka']Ani czyli Mona z dogo[/QUOTE] To Ania to Mona, ona wyprowadza Ponga? :> Myślałam, że to dwie różne Anie :D
  3. Kłapacz jest dodany na owczarki w potrzebie, przed chwilą też wysłałam kilka zdjęć na tamtą stronę. Jutro przejdę po mieście i zdejmę nieaktualne firmówki + zmienię na nasze psiaki w jednym zoologu na tablicy. Adoptowanym chyba będę dopisywać tylko "ADOPTOWANY/A" lub "MA DOM", żeby ludzie widzieli, że coś się adoptuje w tym schronisku ... Postaram się jeszcze porobić ogłoszenia Kłapaczowi. A co do karmy to starczy mu jeszcze na dzisiaj (400g) i na poniedziałek (200) więc mu dołożę 100g intestinalu z Hillsa i 100g intestinalu z Puriny. A w poniedziałek, tak jak mówiła p.Aneta kupię mu jeszcze jeden worek z Royala. EDIT: Karmy starczy na dzisiaj (400g), na poniedziałek (400g) i trochę na wtorek. :)
  4. Dziadek był dzisiaj u weta i póki co jest w DT u Ani. :)
  5. [quote name='Jasza']Widziałam Kłapacza w DzZ. :-) Jest jakiś odzew?[/QUOTE] Dzwonił wczoraj jakiś facet, wydawał się nawet zdecydowany, wiedział ile Kłapacz ma lat i nie przeszkadzało mu to. Powiedziałam, żeby zadzwonił za jakieś 2 godziny bo szłam akurat z psem na spacer, potem napisałam mu sms-a, żeby podał mi maila to wyślę mu więcej zdjęć i jakieś dokładniejsze informacje o nim i co? Nie zadzwonił, nie odpisał O.o Nie umiem pojąć tego, czy tym ludziom jak tak ciężko powiedzieć, że rezygnują? Tylko człowiek czeka jak ten debil na telefon ; / Dzisiaj Kłapacz wyszedł na jakieś pół godziny. Poczesałam go, zjadł karmę. Małpka chciał mi zjeść mojego wafla z Biedronki ! :O Siadł obok, wlepił w niego oczki i patrzał :D Niestety fotki nie mam ;-( Ale Kłapciak zrobił dzisiaj 2 kupy, jedną dość zwartą, drugą rzadszą. [B]W poniedziałek kupię mu karmę jeszcze tylko nie wiem jeszcze czy 14kg czy 7,5?[/B] W przyszłym tygodniu p.Aneta ma się jeszcze skontaktować w spr badania kupy ponownego. Bo może się okazać, że on ma jakieś coś - nie pamiętam nazwy i od tego taką brzydką kupę robi. A ta karma mu nie zaszkodzi, więc jak mam kasę to mu kupię jeszcze jeden worek i niech mu się flaczki leczą :)
  6. Przed wyjazdem do Zawiercia odwiedziłyśmy Agrę, Roksanę i Milkę :) A potem pojechałyśmy do Kłapacza. Wyszedł na (niestety) krótko. Jakieś 15 minut. [U][COLOR=red][B]Zrobił ładną kupkę !!![/B][/COLOR][/U] Poczesałam go nieco (3 szczotki kudłów) i dałam karmę. Napełnił sobie brzuchol i myślę, że po powrocie do boksu poszedł spać ;D, bo coś poza schroniskiem ziewał :P (albo się odstresowywał - jak to gdzieś, kiedyś mówili?) O dziwo dzisiaj nie trzeba go było wołami wciągać do boksu, miał małe opory, ale już nie takie jak wczoraj. Jak już tam wszedł to bullek go zinwigilował :D a Kłapacz tylko stał i patrzał co się dzieje. Wydaje mi się, że póki co psiaki się w tym boksie dogadują. Ciekawe tylko jak śpią, bo są 2 buty, a mordek 3 :( Ale w sumie jest ciepło, więc nie muszą się do budy chować :)
  7. Zapisuję sobie Niwkę :)
  8. [quote name='wadercia']podgladam go tak za kazym razem jak pojawi sie nowa wiadomosc i musze stwierdzic... niezla dupa z tego klapaczka :D[/QUOTE] :shiny::shiny::shiny: ooo tak ;) Tylko, żeby jeszcze ktoś go zechciał :roll: On jest taki śliczniuśki .....
  9. [quote name='Diana S']Jakie ma objawy, swiadczace, ze coś mu jest?[/QUOTE] Tzn nie wiadomo czy coś mu jest. Ale na pewno nie jest 100% zdrowy. A domu pilnie szukamy nei ze względu na to, że coś mu jest tylko na to, że on jest malutki i stary i nie da rady sobie w schronisku, nie mówiąc już o tym, jak będzie zima ....
  10. [quote name='Diana S']A, co Tobiemu dolega? wymaga leczenia?[/QUOTE] On chyba nie był u zewnętrznego weta, więc raczej nie wiadomo co mu jest :(
  11. [quote name='Kocurek']Gosiu Ty zbieraj klaczki i podusie zrobisz:) Trzymam kciuki za odzew z ogloszen. Wysnij sobie domek Klapaczku:)[/QUOTE] Podusie to może niekoniecznie :D Bo jego kłaczki trochę jakby śmierdzą :(
  12. [quote name='Jiliarella']wiecie może jak on reaguje na koty?[/QUOTE] Raczej nie wiadomo :( Teraz jest (CHYBA) na kwarantannie więc nie da rady sprawdzić :(
  13. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qOYw2rvX7iQ/TjGmIC4HvnI/AAAAAAAAMys/uheZAJZH9mQ/s512/DSCN7467%252520modified.jpg[/IMG] Sierściucha [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QcmbsUbx_h8/TjGmMAkmLbI/AAAAAAAAMyw/2NlZtIi1IUA/DSCN7470%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JA9YiLJGea4/TjGmPF0hwuI/AAAAAAAAMy0/q53kgnmblfI/DSCN7472%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2sKe_cRKf2M/TjGmSU2gcRI/AAAAAAAAMy4/qVdpIyVRhpM/DSCN7474%252520modified.jpg[/IMG] A tu Kłapacz zabija wzrokiem :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IM3-PzATRoM/TjGmZsXFWvI/AAAAAAAAMy8/0-Qllxxbc4E/DSCN7476%252520modified.jpg[/IMG]
  14. Przyszły pieniądze, o których pisała inga :) Bardzo dziękujemy !!!
  15. Wróciłam od Kłapa :) W boksie jest z bullkowym psiakiem i Hagridem, który wygryzł sobie (tak myślę) prawie cały ogon ! :O Dzisiaj Kłapek wyjątkowo nie chciał wracać do boksu ;( Nie szliśmy daleko, bo nie chchę sama po lesie łazić, szczególnie, że tam czasem jakies żule się pałętają ... Zrobił kupkę, trochę bardziej zwartą niż w środę ( mogę pokazać :P), ale to nie jest jeszcze szczyt marzeń. Potem go przypiełam do czegoś a'la łańcuch łączący betonowe słupki. Połaził po trawie, nie omieszkał jej skosić :D a potem zabrałam się za czesanie, bo ostatnio go w tej dziedzinie porządnie zaniedbałam. Wyszło mu tyyle kłaków !!! Ale i tak jeszcze go dopadnę ze szczotką jutro albo w sobotę. Poza tym Kłapacz coś był dzisiaj wesolutki :lol!: i chciał się potarzać ( ale chyba znów przypomniał sobie, że w jego wieku nie wypada). A potem chciał mi obgryzać ręce :) Czyzby mu się lata młodości przypomniały?:cool3: Dałam mu karmę. On jak tylko zobaczy plecak to już wie, że coś tam dla neigo jest. A jak zobaczy otwarty plecak to wsadza do niego cały łebek :loveu:. Zrobiłam mu kilka fotek, ale wrzucę jak będę w domu - muszę jeszcze trochę zmniejszyć je. No i dzisiaj po wyjściu z boksu pierwsze co to poleciał oszczekać koty :evil_lol:, a podczas spacer spotkalismy ptaka, to mówię "Kłapacz, ptaszek!" a on co? Chciał go ZJEŚĆ ! :stupid: Jutro ogłoszenie - mam nadzieję, że sie ktos porządany odezwie :cool3:
  16. [quote name='zozolina']Ja zasmiecam watek?????? to ty jestes tutaj zbednym smieciem który mi grozi...pomyje jak najbardziej na twoja głowe !!!!a jak skonczy ci sie cierpliwoasc to co?pogrozisz mi palcem?tylko w sumie to potrafisz...biedulka sama jak palec w d,,,,!!!! nie znam cie ale wiesz co?niue załuje...patafianów jest dosc na tym swiecie....[/QUOTE] Matko, uspokój się -.-
  17. [quote name='Emiś']Niestety ze zdjęciami nie wyszło :( Gosia, ja bym troszkę zmieniła. Bary to roczny, duży psiak. Jest niezwykle wesoły i skory do zabawy, potrzebuje kontaktu z Człowiekiem. Bardzo szybko się uczy. Łagodny w stosunku do ludzi i większości zwierząt. Adoptuj Przyjaciela! Tel..... Może tak? Gosia jeśli dałabyś radę poprowadzić jego adopcję, to byłabym bardzo wdzięczna - ja ledwie się wyrabiam :/[/QUOTE] Jasne, mogę dać namiary na siebie :) A zdjęcie? Jakie dać? Takie wygolone? ;>
  18. [quote name='inga.mm'][INDENT] [INDENT] [SIZE=3]Przed chwilą wysłałam 100 zł dochodu z bazarku [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-karmy-ksi%C4%85%C5%BCki-kwiaty-12.07-21.00/page42"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO[/URL][/B][/SIZE] [SIZE=3] Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne.[/SIZE] [SIZE=3] Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków.[/SIZE] [/INDENT] [/INDENT][/QUOTE] SUUUPER !! Dziękujemy bardzo ! Jutro sprawdzę konto, jak tylko pieniądze będą - zaraz napiszę tutaj i na bazarku :)
  19. [quote name='inga.mm']prosze o przesłanie na pw danych do dokonania przelewu z bazarku. Chyb, że sa gdzieś na wątku, ale nie zauważyłam[/QUOTE] Już Ci wysyłam :)
  20. Napisałam takie coś, niestety tekstu nie może być za dużo, u Kłapacza jeszcze musiałam z panią z DZ skracać :( Bary to roczny, duży pies. Wykastrowany. Umie "siad". Przyjazny do ludzi i innych zwierząt. Uwielbia zabawę (frisbee), potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Szuka nowego domu. Kontakt, xxx-xxx-xxx. Emiś, mogę podać Twój numer? Czy coś jeszcze trzeba dopisać? I Zmieniłam tytuł, może ktoś jeszcze coś na niego wpłaci. Póki co jest 571,01. Za lipiec 308,25 zł, ogłoszenie 33,01 zł więc na sierpniowy hotel braknie te 21zł no i karma. Jutro skończy się bazarek na Malucha i psy z Sosnowca. Jak będą wszystkie wpłaty (mało niestety :(, no ale zawsze coś) to podzielę na pół. Pół do Barego i pół do Basi. Jeśli nikt już niczego nie kupi to będzie po 25zł. I postaram się zrobić nowy bazarek, jest koniec miesiąca więc może ktoś coś kupi jak dostanie wypłatę ? :>
  21. [quote name='Emiś']To zaczekaj z tym chwilę, spróbuję cyknąć mu teraz jakąś taką skakaną fotkę, może będzie się nadawać do ogłoszenia :)[/QUOTE] Okej ;) Jak będziesz miała zdjęcia to wrzuć tu na wątek i prześlij mi "pełnometrażowe" ;p na maila ; ))
  22. [quote name='Emiś']Nie, nie dostałam w ogóle jego dokumentów. W takim razie ścigę Zapkę jak wróci :) Karmę je jeszcze wciąż tą od Biedronki, zostało jej jeszcze na kilka dni + od wolontariuszy ma napoczęty worek royala dla owczarków i jakąś karmę w reklamówce - bezimienną, nie wiem ile tego dokładnie będzie, jak będę miała chwilę, to przeważę na kuchennej wadze. Aha, no i jeszcze worek chappi od Was i dwie próbki od wolontariuszki. Postaram się o fotki z frisbikowania :) ale do tego potrzebuję drugiej osoby, muszę TŻta podręczyć :D Będę dzisiaj w Sosnowcu w centrum, mogę kupić mu kość do obgryzania?[/QUOTE] Kup, kup tylko nie zapomnij rachunku :) TAK! Zdjęcia skaczącego Barego !!! A ja dzisiaj może zajdę do DZ wykupić mu ogłoszenia, co? Też na te 4 pakiety co Kłapaczowi za 33,01 zł ?
×
×
  • Create New...