Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [quote name='Czorcik']no to miłego spacerku wam życzę :)[/QUOTE] Dziękujemy ; ) I fotki mu jakieś ładne porobię ! Bo coś ostatnio go tu nie wrzucałam :(
  2. [B]Ciastek[/B] [URL]http://tablica.pl/oferta/malutki-ciastek-szuka-nowego-wlasciciela--IDeGYb.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15600555_malutki_ciastek_szuka_nowego.html[/URL] [B]Kora : [/B][URL]http://tablica.pl/oferta/kaukazka-kora-szuka-nowego-domu-nadaje-sie-na-podworko-IDeH6b.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15600567_kaukazka_kora_czeka_na_nowy_dom_nadaje.html[/URL] [B]Salsa : [/B][URL]http://tablica.pl/oferta/salsa-w-typie-owczarka-czeka-na-nowy-dom--IDeH97.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15600573_salsa_w_typie_owczarka_czeka_na_nowy.html[/URL]
  3. [quote name='sosnowieckie schronisko']Ponoć nie można się o zdjęcia doprosić, więc wstawiam: [URL]http://fundacjasosdlazwierzat.org/adopcja/adoptuj-psa/ciastek-081103063153#[/URL][/QUOTE] Mogę go poogłaszać na kilku portalach. A on jeszcze nie był kastrowany? Czy przed wydaniem bedzie czy to już zostaje dla nowego właściciela?
  4. Ja zajrzę :) Iprzy okazji chciałam zwrócić uwagę, że w pierwszym poście jest duużo za dużo zdjęć - żeby się ktoś nie przyczepił ; -)
  5. Już z Kłapaczem zaglądamy :) A poza tym nie zdałam relacji, dzisiaj Kłap wyszedł na chwilkę z boksu, zjadł karmę, ale dzisiaj akurat w formie puszki. Też go trochę poczesałam, ale dużo to nie dało, bo ciągle mu sierść wyłazi :( A, że on nie umie w miejscu ustać to nie mogę go za długo czesać. Zdjęć brak. Jutro tam jeszcze podjadę, może się gdzieś przejdziemy, bo w końcu ten skwerek mu się znudzi :O Mam karmę Intestinal Low Fat 12kg. Tej nie ma 14kg tylko są 12. Kosztowała 240zł. Dzisiaj albo jutro wrzucę rachunek. Jutro jadę zawieźć mu pierwszą porcję. Napisałam jeszcze do p. Anety o te badania, bo miała rozmawiać z jakimś innym weterynarzem jeszcze. To pomyślimy, czy zrobić jeszcze jedne badania kału czy te na krew.
  6. [quote name='maciaszek']Nie wiem. Ja aktualizuję stronę raz w tygodniu, po wizycie w schronie. Resztę psów/kotów na bieżąco ściąga schronisko. Jeśli macie jakichś chętnych na owczarka niemieckiego długowłosego, to zapraszam: [url]http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-dlugowlosy-pilnie-szuka-domu-i1740030403.html[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2405/16b57d2a6094dd00.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2405/9c329cf00e209a13.jpg[/IMG][/URL] Pies ma charrrakterek... Na właściciela wybrał pana i tylko jego słucha. Panią olewa, a gdy pan wychodzi z domu to przeżywa rozpacz. Poza tym terroryzuje panią (coś na wzór obrony terytorium pod nieobecność właściciela?). Na pewno nie nadaje się do domu z dziećmi. Szczegółowych informacji udzielają właściciele pod numerem podanym w ogłoszeniu albo mailowo.[/QUOTE] Dzisiaj dzwoniłam i pies podobno już znalazł nowy dom.
  7. [quote name='Czorcik']a Czorcik wie , tylko 20zł ładniej wyglądało :)[/QUOTE] To my pięknie dziękujemy :) Dzisiaj będę płaciła za lipiec : )
  8. [quote name='Czorcik']Gosia a kiedy będzie miał badania zrobione ?[/QUOTE] Nie wiem, gdyby ktoś mógł go w sobotę po wolontariacie podrzucić do weta to może w sobotę. Zaraz spytam czy ktoś miałby możliwość.
  9. Póki co chciałabym [COLOR=red][U][B]zawiesić wpłaty na Kłapacza[/B][/U][/COLOR]. Mam pieniądze, za które zrobimy mu badanie krwi i dzisiaj kupię karmę. I to będzie do końca sierpnia. Po wakacjach ja idę do szkoły i szczerze powiem, że nie wiem, co będzie z nim ... Ale może poczekajmy na wyniki badań. A dzisiaj napiszę jeszcze do p. Uli, żeby wrzuciła Kłapacza do Jarmarku do końca sierpnia. Może ktoś by zadzwonił?
  10. Wpłynęło 20zł od Czorcika ( a czy Czorcik wie, że miało być stałej 15zł ;P?) i 15zł od marakoty z zakończonego już bazarku oraz 25zł z bazarku mojego. Po zapłacie za hotel zostaje u Barego 446zł :)
  11. To z Kocurka dobra ciotka ; )) Tylko pozazdrościć ;D
  12. Te to się dobrze mają i paczki od kocurka dostają ; )
  13. I jeszcze zdjęcia Figi z DT : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M0PNXgBhnd4/TjBy4u5lesI/AAAAAAAAMxc/ulc7hXbe-BQ/s640/PICT0010.JPG[/IMG] Demoniczne ślepka ;D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EACsE591nZE/TjBy4hsLpuI/AAAAAAAAMxY/utgbpznzDyQ/s640/PICT0007.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5Qa_xIFFhvk/TjBy4jtN1iI/AAAAAAAAMxg/L4yz-C4xPpM/s640/PICT0008.JPG[/IMG]
  14. Czy Figa ma jakieś ogłoszenia? :>
  15. Póki co nie zbieramy na niego - zostaje w schronisku.
  16. [quote name='Emiś']Gosia 278,25zł jest a rachunku, który Ci podesłałam +7zł za kość - paragon dam Ci w środę :) Obiecuję, ze dziś zrobię zdjęcie zamęczonego gnata :P[/QUOTE] No tak, musi być dowód, że jest gnat :D Zapomniałam już o tym gnacie ;p Czyli 278,25 +7 za gnata?
  17. Hagrid już po operacji usunięcie ogona. Dzisiaj wrócił do schroniskowego boksu. Ma kołnierz i dostaje antybiotyk i leki p.bólowe. W środę ma jechać na kontrolę.
  18. Zawiozłam Kłapaczowi karmę, zjadł sobie, a ja go w tym czasie wyczesałam. Kupa rzadka, ale przynajmniej przypominała kupę, a nie jakąś wodę. Rozmawiałam dzisiaj z p. Edytą i powiedziała, że ciężko coś powiedzieć o nim bez badań. Dlatego zaleciła mu badanie krwi na trzustkę i wątrobę (55 i 65 zł =120zł). Powiedziała, że gdyby to było od jelit to po 2 tygodniach jedzenia karmy powinno mu się zmieniać na lepsze. Dostałam dla Kłapaczka 2 próbki karmy Intestinal ale Low Fat. Jeśli ktoś mógłby mi zawieźć Kłapacza na badania to ja zapłacę za nie z pieniędzy, które zebrałam z wpłat z dogomanii. Na jutro ma karmę, a na środę dam mu puszkę intestinalu. Więc jutro albo w środę kupię mu ten Low Fat. Mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko? W końcu idzie to na tego psa, na którego wpłacaliście. Na badanie, żebyśmy wiedzieli od czego w końcu ma te straszne kupy :( Gdyby były badania - wrzucę rachunek.
  19. Proszę, wiadomości od Figi : ) FIGA ma się dobrze, rany już nie ma, został tylko szef do wyjęcia, jest wykąpana, pachnąca, radosna, pięknie się ma :)[IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] i czeka na nowy dom :)[IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] niebawem znów nowe zdjęcia tym razem może ze spacerku.
  20. Za lipiec jednak płacimy za Barego 278,25 PLN, za aluspray 30zł zapłaciła p.Agnieszka :)
  21. [quote name='jotka']psy z wypadku. Leżały obydwa w jednym boksie.Beż zaopatrzenia, jak to w tym schronie. Ciastek miał szczęście, że Bogusiem zainteresowała się kobieta, która go do schronu zgłosiła. W ten sposób światu czyli Fundacji objawił się i Ciastek.[/QUOTE] Boguś za TM ;(
  22. [quote name='Emiś']Bary wczoraj zapoznawał się bliżej z Raszką. Wyszaleli się razem, a na koniec Barik skaleczył sobie opuszkę... Wetka obejrzała i uznała, że do szycia to za małe, więc robimy opatrunki i psikamy znienawidzonym aluszprejem. No i przez kilka dni musimy oszczędzać kopytkę :( Kupiłam dużego gnata, wzięłam go na zwykły paragon - 7zł. Bary dzielnie z nim walczy.[/QUOTE] To widzę, że przyjaźń Raszki z Barym kwitnie :) Uff... to dobrze, że małe to skaleczenie ;-)
  23. Dzisiaj w tym deszczu wzięłam Kłapaczka na momencik poza boks. Oprowadziłam go po bardzo fajnej trawce, tu pod krzaczek, tam pod krzaczek, a ten cham nawet kupy nie chciał zrobić! :lying: Także informacji o niej brak. Zrobiłam mu tylko jedną fotkę jak pożerał karmę :) inaczej aparat by mi utonął :roll: A jak wchodziliśmy już do biura, to była tam Sara, która się na niego wyszczerzyła, a on nie zareagował nawet, czyżby był w szoku, że ją spotkał? :hmmmm: Jutro do niego pojadę, jakby nie padało to go wyczeszę, a jak będzie lało tak jak dzisiaj to tylko wyjdzie na kupkę (mam nadzieję !) i zjeść. A oto fotka : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9zXlynxPl4A/TjWRFKjfkMI/AAAAAAAABZk/eqZafRmDB8I/s640/DSCN7541.JPG[/IMG]
  24. Co tam u Barego? :> W środę płacę za lipcowy hotel i takie tam weterynaryjne artykuły, lekarstwa itp. Karmę póki co ma ;)
×
×
  • Create New...