Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [quote name='paulinken']wrzuciłam tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/76073-spaniele-do-adopcji/page124[/url] i tu:[url="http://www.dogomania.pl/threads/124054-spaniele-amerykanskie-w-potrzebie/page2"] http://www.dogomania.pl/threads/124054-spaniele-amerykanskie-w-potrzebie/page2[/url][/quote] dziekuję !
  2. Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś babka z pytaniem czy Czester jest dalej aktualny, a jak dowiedziała się, że jest w schronisku powiedziała tylko "No nic, dziękuję." -.-
  3. Jakby był agresywny to wydaje mi się, że tak ... Albo gdyby był wolny boks na BO, ale to mało prawdopodobne bo tam siedzą amstaffy i zawsze jest zajęte
  4. Jedź do schroniska i im to powiedz. Wiesz ile psów w ogóle z niej nie wyszło?
  5. Czester wrócił z adopcji i od razu poszedł na boksy wychodzące (był już raz w schronisku), a tak normalnie to psy oddane przez właścicieli zawsze idą na kwarantannę.
  6. A wicei kiedy ona przyszła do sosnowca? W jakim dniu?
  7. [quote name='paulinken']Ale biedny... na jakiś wątek spanielowy go wrzuciłyście?[/QUOTE] jeszcze nie :(
  8. [quote name='necianeta89']To co tu robi ten wątek i dlaczego ma taki tytuł?;)[/QUOTE] Adoptowana została kilka dni temu, wątek nie ja zakładałam, więc nie mogę w nim "grzebać", musimy poczekać na Angelikę ;)
  9. [quote name='fernari']Nie ma mnie teraz w schronie i raczej nie będzie do końca wakacji ... Wątek nieżyje, bo nie ma relacji ze spacerów :( Wiem, że teraz w schronisku jest ciężko, ale naprawdę nie ma szans, żeby ktokolwiek wyszedł z nią ?? Byłabym bardzo wdzięczna :p Ona już miesiąc (albo i więcej) nie była na spacerze ... Ja naprawdę nie mogę przyjechać :( :( :([/QUOTE] Teraz do końca wakacji jest nowy przydział psów. Boks 37 chyba nie był przydzielony, ale gdyby udało się zrobić kilka tur w sobotę bo może by mogły wyjść :)
  10. [quote name='JOMA']Prosimy o pomoc w leczeniu i utrzymaniu Jackyego Jeżeli ktoś che i może wspomóc go finansowo podaję adres przebywania psiaka i nr konta: [B]FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-508 Chorzów - Maciejkowice ul. Antoniów 1 Nr konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001 [/B]w tytule: "Darowizna na spaniela Jackyego" [B]gosia2313[/B] - podaj może te dane w pierwszym poście, będzie sprawniej ;)[/QUOTE] Już dopisuję :)
  11. [quote name='Borsuq']oj, łobuz jeden ;) ale faktycznie myślę, że koniecznie trzeba coś zrobić póki jeszcze jest młody i da się go ułożyć. Jakby co możecie liczyć na moje wsparcie. Stałych 15 pln;)[/QUOTE] Dopisać już, że od września? :>
  12. Nie kojarzę jej w ogóle! A kiedy do nas trafiła?
  13. Założyłam Jacky'emu wątek : [COLOR=blue][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213047-Spaniel-Jacky-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-%21-Ma-ropowic%C4%99-pocz%C4%85tki-martwicy-sk%C3%B3ry-%C5%82apy-i-grzbietu-%21"] [SIZE=4]JACKY !!! [/SIZE][/URL][/B][/COLOR]
  14. [quote name='wampi']Czesc jestem tu nowa. Kocham zwirzęta i chciała bym jakoś pomóc np finansowo. Jeżeli jest taka możliwośc proszę o nr konta. Przykro mi patrzeć na te biedne zwierzęta:([/QUOTE] Możesz coś przesłać z tytułem "Darowizna na spaniela Jackyego" na konto fundacji SOS - teraz psiak jest pod ich opieką. [B][URL="http://fundacjasosdlazwierzat.org/"]TUTAJ[/URL][/B] podaję stronę fundacji, tam znajdziesz konto ;)
  15. Kiki jest baardzo wycofana. W jej boksie stały przy kratach dwa psy, a ona przeważnie stała z tyłu. A dzisiaj siedziała z Maksem w jednej budzie i oboje tylko łebki wychylili, żeby widzieć co się dzieje :(
  16. A wiecie, że Koda jest ADOPTOWANA?!
  17. Coś nikt do Nuki nie zagląda :(
  18. Hunter ma szansę na DT, są dwa tylko trzeba je sprawdzić! :) Trzymam kciuki za białaska ;)
  19. Alpina ostatnio schudła. Nie wiem czy wcześniej po szczeniakach była taka beczka? W sobotę ma być sprawdzona na koty, może będzie miała szansę na Dt u Agi :)
  20. Hugo ma nowego kolegę w boksie : ) Przy okazji podnoszę !
  21. Widziałam dzisiaj Fiolkę i szczerze to nie wiedziałam, że to ona :D Ale ma się dobrze : ) Jest milutka, kochaniutka i nie wiem co jeszcze ;) Toleruje koty, inne psy, ładnie chodzi bez smyczy przy nodze i prawdopodobnie zostaje u p. Eweliny na stałe, już się nawet dzieci zaczęły kłócić czyj to pies :D
  22. Hopaj Niwka do nowego domu !!
  23. Kamsko w poniedziałek pojedzie do weta ;) Mam nadzieję, że to coś da się usunąć i psina nie będzie się musiała dłużej męczyć z czymś wiszącym jej u brzucha !
  24. Jeszcze nie wiadomo gdzie pojedzie, możliwe że do Cieszyna (mam nadzieję, że nie pomieszałam). Musiałby być tam cały miesiąc, a koszt to chyba w granicach 450zł. Więc od września musiałabym się zabrać za bazarowanie dla niego :)
  25. A tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-%21/page12"]http://www.dogomania.pl/threads/20791-Spis-Dom%C3%B3w-Tymczasowych-!/page12[/URL] [B]Ginn[/B] a tu strona : [URL]http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/[/URL] 20zł za dobę a dla bezdomnych indywidualna cena
×
×
  • Create New...