-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']AniolStroż-nie ma przesyłki,ale ja czekam-mam nadzieję,ze się doczekam.. Jestem zaniepokojony. Waldek[/QUOTE] Jakiej przesyłki? Ja czekam na numer telefonu do AS od Beatki. A czy DT u Ciebie [B]inga[/B], jest płatny czy darmowy? -
Jestem u Kody ! ;-)
-
Dałam ogłoszenie na piątek. Wykupiłam 4 pakiety częstochowski (3,90zł), zagłębiowski (7,80zł), śląski (10,94zł) i jeszcze jeden śląski (4,20zł). jeden śląski to są Katowice, Chorzów, Mysłowice (chyba) i coś jeszcze. Drugi to chyba Bytom, Piekary i Tarnowskie Góry. Zapłaciłam za wszystko 33,01 PLN.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Idę zrobić dzisiaj ogłoszenie w DZ Kłapaczowi. Dzwoniła do mnie pani z DZ, że teraz od osoby prywatnej jest 70% zniżki jak chodzi o adopcję. Więc mu wykupię. Mam taki tekst: "Kłapacz to 6-7 letni mix owczarka niemieckiego. Miły, przyjacielski, radosny i energiczny. Lubi pływać. Zna komendy "siad", "daj łapę" i "waruj". Ładnie chodzi na smyczy. Jest wykastrowany. W schronisku czeka na nowy dom, najlepiej z ogrodem i bez innych zwierząt. Kontakt : 721-035-215. " i to zdjęcie : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yo9eb5K9zsQ/TamjIBXU2DI/AAAAAAAAIwE/H46W6DCjVj4/s512/DSCN6217.JPG[/IMG] PS: Uzupełniłam w pierwszym poście wpłatę od wolf90 z dawnego bazarku :) Dopiero w czwartek się z nią spotkałam, więc dostałam pieniądze i przekazałam jej zakup ;-) U Kłapacza 509 PLN.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='zapka']nic nie doszło, odetkam skrzynkę, ale wyślij może na wszelki wypadek jeszcze na maila Gosi, a ty Gosia przekaz to Justynie Jenny, bo ja moge juz nie zdążyć, bo do dzisiaj tylko jestem na necie. Okej :) mój mail [email protected] ;)
-
[quote name='zapka']chodzi ci o Darię?[/QUOTE] taak :lol:
-
[quote name='sosnowieckie schronisko']A czy te psy połamane 2, które są u nas na Maciejkach mają wątek? Roboczo nazwane ciastek ( ten malutki rudawo-szary) i Boguś ( ten z dłuzszym włosem czarno, biało dropiaty)? Przydało by się wsparcie dla nich. Na razie oba mają areszt klatkowy bo mają trachnięte miednice, ciastek ma się dobrze, Boguś walczy, podajemy mu kroplówki i zobaczymy...[/QUOTE] Chyba nie mają wątków, przynajmniej nie kojarzę ich.
-
Od wtorku Figa będzie miała DT u babci jednej z wolontariuszek !!!! ;-):multi::multi::multi:
-
[quote name='__Lara']Hmmm.... a coś podejrzewacie?[/QUOTE] Ale odnośnie czego? Że coś dostaje do jedzenia? Nie wiem, powiesiłam mu na boksie nawet kartkę A4 "NIE KARMIĆ tylko RC INTESTINAL" więc nie powinien dostawać nic innego . Od środy jest z nim inny pies w boksie, który dostaje tylko suche. Kłapacz zjada swoją karmę poza boksem, żeby ten drugi mu nie wziął. A jak tamten drugi dostaje karmę to Kłapacza przypinają na smyczy do krat, żeby też nie jadł tego czego nie może. Niby kilka razy zdarzyła mu się "ładna" kupa, ale teraz znowu biegunka taka wodnista ; /
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='__Lara']To może poskładać się na karmę?[/QUOTE] Tzn nie o to chodzi ;p Bo mam jeszcze kasę ( pierwszy post), tylko nie wiem czy to w ogóle coś daje. Czy on mimo jedzenia samej karmy ma biegunkę? Czy jednak dostaje coś innego w schronisku (chociaż zapewniają mnie, że nie ) ? Napisałam do p. Anety o Kłapaczu. Czekam na odpowiedź. Napisała kiedyś, że gdyby mu się w schronisku nie polepszyło to pomyśli co dalej.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Mona']Byłam w sobote w schronisku sama się zastanawiam co się stało?, Dziadeczek nadal siedzi. AniolStroz odezwij się czy będziesz go zabierała na DS??? Tosia jest nadal u mnie, ma kolejną biegunkę i jest cały czas na antybiotykach. Ale ożywiła się i zaczyna sama po mieszkaniu spacerować, wychodzi na spacerki, ma apetyt. Niestety ma problem z zachowaniem fizjologii w domu.[/QUOTE] Też jestem ciekawa co się stało ? -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Kostka nawet jednej doby nie przetrwała. A wczoraj był wielki dzień - ostatnia dawka antybiotyków i zdjęcie kołnierza :multi: wreszcie się Chłopak nie obija się po boksie. Zostały mu jeszcze tylko szwy po kastracji do wyciągnięcia i Bari jest funkiel nówka nie śmigany :P To teraz czekamy na Domek![/QUOTE] Szwy po kastracji tej ze schroniska? A kłaczki odrastają? ;> Chyba będziemy musiały Was za tydzień odwiedzić, coś mi się tak zdaje ;D W niedzielę, to będzie ostatni i przy okazji dam Ci kaskę za Barego ;-) Uff to dobrze, martwiłam się, że mu się kość nie spodoba ;p -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
gosia2313 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na zaproszenie ;) Niestety nie pomogę, bo sama zbieram na psiaki z Sosnowca :( -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia dziadeczka Rambo z dzisiaj : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HKjCp8mVuaI/TisYfe3UACI/AAAAAAAAMEE/SEe8jn8f5KA/DSCN7376%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vDwwrt14upE/TisYf66_mdI/AAAAAAAAMEI/9WcyLfaP9-M/DSCN7378%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YE-_t_ykMjg/TisYgcy97bI/AAAAAAAAMEQ/1XyNSGuPQVM/s512/DSCN7379%252520modified.jpg[/IMG] -
[quote name='Irvette']czyli już po............ uratowana w ostatniej chwili............... ewentualne dt na jaki czas byłoby potrzebne????????[/QUOTE] Chyba do czasu znalezienia domu, bo bez sensu potem ją po np. tygodniu znów oddawać do schroniska :(
-
[quote name='fernari']Jak mi się uda to jutro pojadę z moim bratem na macieje i ją zobaczę :loveu:[/QUOTE] Zrób jej jakieś fotki, proszęęę ! ;-)
-
[quote name='fernari']Mój tata się zgadza, ale znowu mama nie chce się za bardzo zgodzic ... Ale spróbuję ją przekonac :) Przepraszam, że to tyle trwa :([/QUOTE] Nie no jasne ;) Tylko pytam :) daj znać jak będziesz wiedziała co i jak ;-)
-
[B]Fernari [/B]czy Ty mogłabyś wziąć Figę do siebie?
-
Kłapacz był dzisiaj na długi spacerze, na początku ładnie szedł z obcymi psami z boksu 16, a potem zaczęło mu odbijać O.o Rzucał się i to strasznie na jakiegoś znalezionego goldena ; / Musiałam go trzymać za szelki ... Poza tym wydaje mi się, że z nim wcale nie jest lepiej :( Kupę dzisiaj zrobił bardzo brzydką, znów taką wodnistą ;x Nie wiem co z nim będzie bo karma mu się kończy. Ma jeszcze do wtorku i na środę pół porcji .... Zdjęć niestety brak ;-(
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Co z dziadeczkiem? Dzisiaj był jeszcze w schronisku :( -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Co tam u Barego? ;> Zajął się kostką? -
[quote name='kimiji']Zdjęcia Kamili nie Pawła :evil_lol::evil_lol: Białasek przed obcięciem [IMG]http://images45.fotosik.pl/991/99776b61c7b61dc5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/990/42c4c17762804babmed.jpg[/IMG] w tarkcie obcinania [IMG]http://images43.fotosik.pl/990/b4726e5b5b2014e8med.jpg[/IMG] kolejne ufo podczas mycia:D [IMG]http://images49.fotosik.pl/980/efba5baa7ed9ac14med.jpg[/IMG] i już ładny, piękny po obcięciu:):) [IMG]http://images38.fotosik.pl/980/f57d2acadd2df36dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/948/a5ebcb26c94522c6med.jpg[/IMG] a tutaj więcej zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/BiaAsek51811JuzOstrzyzony[/URL]#[/QUOTE] Kamila, zmień sobie, bo w jednym pości może być tylko 5 zdjęć, a masz 6 ;-p
-
Mała prawdopodobnie siedzi w klinice :)