Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. *Magda*

    Red Room

  2. *Magda*

    Red Room

  3. *Magda*

    Red Room

  4. *Magda*

    Red Room

  5. *Magda*

    Red Room

  6. *Magda*

    Red Room

  7. *Magda*

    Red Room

  8. *Magda*

    Red Room

  9. *Magda*

    Red Room

  10. *Magda*

    Red Room

  11. *Magda*

    Red Room

  12. *Magda*

    Red Room

  13. *Magda*

    Red Room

  14. *Magda*

    Red Room

  15. Mi też nie działają od kilku dni i muszę wchodzić "starym" sposobem :/ A jak wypoczynek?
  16. Czekam :D
  17. Myślę, że z kotem będzie dobrze ;) i z rodzinką też :D Tyś, ile Kurzyk dostaje surowego na dobę?
  18. Sucz chyba na tym ryżu z mięsem i warzywami nie dojadała :/ Dziś z rana dostała 3-cią porcję z rzędu suchej karmy i za każdym razem, bez marudzenia, zjadła do ostatniej kulki. Więc stawiam, że to gotowane miała za małe porcje i teraz nadrabia :D Ale z drugiej strony dobrze, że nie dostawała wielkich porcji, bo to przy biegunce jeszcze obciążać dodatkowo cały przewód pokarmowy nie było wskazane ;) Jeszcze wieczorem dostanie suche, a jutro startuję z kurczakiem albo indykiem. Dziś na spacerku kopka wręcz idealna, więc preparat działa, co mnie bardzo cieszy :) No i poważnie zastanawiam się nad przejściem z kotem na barf ;) A wszystko przez te wczorajsze szukanie czegoś na biegunkę dla Tory :P Już tłumaczę co ona ma z tym wspólnego ;) Otóż, jak szukałam wczoraj w necie, co mogę dać suczy, to natknęłam się na producenta przeróżnych naturalnych preparatów leczniczych, jakiś olei itp. dla zwierząt. Firma nazywa się AntiForte i znajduje się 10km ode mnie. To właśnie u nich kupiłam ten płyn na biegunkę dla Tory. Wieczorem, na spokojnie, zaczęłam przeglądać ich ofertę i mają dość dużo preparatów witaminowych i suplementów dla psów/kotów na barf' ie :) A skoro są tak blisko, to mogę sobie sama tam podjechać, wybrać co potrzebuję i po kłopocie :D Akurat kończy nam się sucha karma, więc byłby to odpowiedni moment, żeby się zdecydować :) Dziś, na spokojnie, wybiorę co mi potrzebne, policzę ile by mnie to wyniosło, na ile wystarczy i będzie trzeba zdecydować :)
  19. Ja co prawda nie mam takich problemów jak u Was, ale też obecnie sucz od tygodnia na gotowanym była, a normalnie dostaje barf. Plan mam taki, że jutro chcę jej podać już surowe, ale czyste mięso. I zdecyduję się na kurczaka lub indyka, do tego wybiorę jak najchudsze porcje, więc stawiam na pierś. Tak mam zamiar pociągnąć ze 2 dni i jak nie będzie rewolucji żołądkowych, to wracamy do pełnego barfu ;)
  20. A ja nie mam nic śniegu :(
  21. Na razie nie będę się zbytnio cieszyć, bo nie karmię jej póki co barf'em. Do wczoraj miała te gotowane mięso z ryżem i warzywami, a dziś dostała suchą karmę. Jutro też dam jej jeszcze suche, a w czwartek spróbuję dać jej już surowe, ale raczej samo mięso i to drobiowe albo indyka. No i jak będzie dobrze, to odstawię wtedy ten płyn i zobaczymy co wtedy będzie. Jak będzie nawrót, to już wtedy zostaje wet :/
  22. Po minie Oxy, stawiam na nią :D
  23. Hej Marta :) Nie będę zapeszać, ale może obejdzie się bez weta ;) Ten płyn co dzisiaj kupiłam, to trzeba dawać 3ml/10kg na dobę, więc dla Tory wychodzi 9ml na dobę. Rozdzieliłam jej to na 2 dawki w ciągu dnia. Kolację jej dałam już po 17, żeby na noc nie obciążać żołądka. I po kolacji byliśmy na spacerku, więc kupa była i to w miarę taka nawet, nawet ;) Zobaczymy co będzie jutro :)
  24. I kolejna galeria ze śnieżnymi zdjęciami :( Weź już schowaj tego świątecznego renifera :P
×
×
  • Create New...