Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Aniu, wspomniałaś o jabłkach i przypomniała mi się suka dobermana moich sąsiadów z Polski. Lora (tak miała na imię), była prawdziwym psem obronnym, a do tego przekochanym :) Jak chodziłam do wnuczki sąsiadów się bawić, to zawsze chciałam się bawić z Lorą, a nie z Martyną :P Ale do rzeczy. Lora, dałaby się pokroić i poszłaby za każdym kto miał jabłko albo nawet sam ogryzek z jabłka :D Na widok tego owocu dostawała małpiego rozumu ;)
  2. Tylko u mnie będzie ciężko zgadnąć kto?! Wszyscy sąsiedzi mają psy, więc wiedzą czym może się skończyć takie dokarmianie. Ci, którzy psa nie mają, zawsze mnie pytają czy mogą jej coś dać i zawsze jest to plasterek szynki itp. Kilka tygodni temu, kilka domów dalej wprowadzili się Turcy z gromadką dzieci i tylko on by pasowali do wykręcenia takiego numeru :/
  3. *Magda*

    Red Room

  4. Puk! Puk! Jest tu ktoś? :P
  5. Hej Marta :) Czytasz książkę? Podoba Ci się?
  6. Cześć Ola :) No, tak koło 21:30 kładę się do łóżka ;) Chwilkę poczytam książkę i idę spać :P Jak mi sucza znowu dostanie biegunki, to chyba wiem od czego. Tora była na podwórku i jakoś tak przechodziłam koło okna i popatrzyłam na dwór, a Tora coś konsumuje :mad: Zastukałam w szybę i wypuściła z pyska, to co akurat pożerała. Wychodzę na podwórko, a tam stary chleb. Ok, dziś to był (tylko) kawałek starego chleba, ale nie wiem ile zdążyła tego zjeść i czy nie było na nim np. pleśni :mad: I cholera wie, co jeszcze miała wrzucane do zjedzenia :mad: Jak dorwę tego, kto ją "dokarmia" to mu nogi z dupy powyrywam!!!
  7. Witamy się u zwierzaków :D Szisza-imię wybitnie mi się podoba :) Co do kota, to u nas całkiem podobnie. Prawie 11 lat temu wzięliśmy naszego kocura ze schroniska. Jak jechaliśmy po kota, to ja chciałam żeby był bury, a mój mąż chciał obojętnie jakiego, byle nie biało-czarnego. W schronisku, wszedł mi na ręce właśnie biało-czarny kocur i już z nich nie zszedł :D I w ten oto sposób, wybrał sobie nas na opiekunów kot, którego w ogóle nie braliśmy pod uwagę. Oczywiście, kot pojechał z nami do domu ;)
  8. A u mnie nic nie sypie :(
  9. *Magda*

    Red Room

    Ja cały czas odpowiadam żartem, więc nie wiem w czym masz problem? :P Teksty są ze normalnych stron, a nie z tych typu "+18" :P
  10. Ja już wcześniej chciałam Lumpka przenieść na barf, ale nie mogłam znaleźć tych wszystkich suplementów, które musi kot dostawać :/ A teraz, jak znalazłam producenta, to myśl powróciła ;) Hej Martuś :)
  11. Bo znalazłam koło siebie producenta różnych naturalnych specyfików. Między innymi ma też suplementy do barf'u dla psów/kotów. W związku z tym, poważnie się zastanawiam, żeby Lumpka też przenieść na barf ;) A że waży tyle co Kurzyk, to znając dzienną dawkę, którą on dostawał, byłoby mi łatwiej wystartować z ilością u Lumpka ;)
  12. *Magda*

    Red Room

    Ściągnij sobie kamasutrę :P
  13. A czemu Ty nie w pracy? :mad: :P
  14. Legowisko na kaloryfer jest fajne, ale tylko w zimę. Mój Lumpek je miał i korzystał z niego prze 2-3 miesiące w roku, a potem tylko wisiało i się kurzyło :/
  15. Pewnie tak ;) Choć na stare lata będzie karmiony normalnym jedzeniem, a nie jakimś przetworzonym :D Jednak dziś nie miałam czasu tego wszystkiego oblookać. Chyba dopiero w weekend będę miała więcej, żeby to na spokojnie poczytać ;) Ale mam jakieś 2 tyg. zanim mi się karma skończy, więc zdążę :)
  16. Bez zębów, to tylko zmielone albo bardzo drobno posiekane ;)
  17. *Magda*

    Red Room

    Dawno, dawno temu pisałam o przeniesienie do Off Topic'u, jednak moja prośba pozostała bez odpowiedzi. Tak więc musisz sobie wyobrazić co trzeba :P
  18. Marta, jeszcze nie zmiana u Lumpka, bo muszę to wszystko na spokojnie ogarnąć ;) Dopiero wtedy zdecyduję :P I hejka :D
  19. Marta, czemu wszystkie Twoje psy są rude? :P
  20. *Magda*

    Red Room

  21. *Magda*

    Red Room

  22. *Magda*

    Red Room

  23. *Magda*

    Red Room

×
×
  • Create New...