Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To przyjeżdżaj :P Właśnie, kilka minut temu dzwonił szwagier (tatuś chrzestny) i chyba jutro przyjedzie zobaczyć swojego chrześniaka :) Zwinął się w kokon, ale jak go odwijałam, to okazało się, że połowa jego ciała, leżała na gołych kafelkach :/ Więc nie wiem czy było mu wygodnie :P
  2. Ale on ma cudne te oczy
  3. Nathan też nie jest zachwycony, ale on jeszcze nie ma się jak obronić :D Tak sobie leżymy po kąpieli :) Pozwól dziecku zostać dłużej, to zaśnie na podłodze :D
  4. Kurze też pościeraj :P
  5. Oby ;) Nathan ma trochę przytkany nosek od wczoraj, ale na bieżąco mu go czyszczę i już dziś przed snem było całkiem fajnie ;) Bo ja stara jestem i się tylko nadają położyć w trumnie :D No, ja nigdy nie byłam intubowana, więc nie wiedziałam co mnie czeka :/ Teraz męczę się z kaszlem drugi tydzień i jest niewielka poprawa, choć biorę pastylki na gardło :/
  6. Cycki już są miękkie i nie bolę, więc nie sądzę, żeby to było zapalenie piersi :P
  7. A ja bym się browara napiła :P
  8. Angi, nowy tytuł galerii, powalił mnie na łopatki
  9. Dobry wieczór Aniu :)
  10. Majoka, olej świąteczne sprzątanie i choć na dogo :D
  11. Puk! Puk! Marta, Ty dzieciaku :P
  12. Drapaki dla kotów, fajna sprawa ;) Tylko czemu one takie drogie :/
  13. Hej cioteczka :) Jak tam po pracy?
  14. Marta, galeria Ci pajęczynami zarasta :P
  15. Fajnie, że Edi tak miło przyjął wizytę u weta ;) Do tej pory każdy mój pies bezstresowo chodził do weta. Nigdy, z żadnym psem nie było problemów. Tylko mój Lumpek nie kocha wizyt u weta, więc z nim, to tylko w ostateczności się jeździ ;)
  16. Niby lepiej, ale mam nadal stan podgorączkowy :/ Pytanie tylko z czego?! Owszem, kaszlę. Ale ten kaszel mam od dnia cesarki, bo byłam intubowana i mam podrażnione gardło. A oprócz kaszlu nic mi nie dolega :P Więc skąd ta gorączka, to nie mam pojęcia :(
  17. Hej dziewczyny ;) Wczoraj, padłam o godz. 20 razem z Nathanem. Miałam gorączkę i ledwo żyłam :/ Dziś już jest dobrze, ale wczorajszy wieczór i noc, to była masakra :(
  18. Olu, postaram się ;) W ogóle, to dziś sobie przypomniałam, że jeszcze Nathana nie zgłosiliśmy do ubezpieczenia, a za 2 tyg. muszę z nim jechać do lekarza na kontrole :/ Tak więc, jak Bodzian wróci z pracy, muszę jechać jeszcze dziś złożyć papiery, żeby zdążyli wyrobić i wysłać mi kartę ubezpieczeniową dla juniora ;) No a w czwartek jeszcze muszę iść go zameldować :P A takie oto prezenciki, junior dostał dziś od cioci majoki :)
  19. Do przedszkola miało być To przez ten ból głowy, nie wiem co piszę :/
  20. Hejka :) Dopiero teraz usiadłam i jem pierwszy posiłek dzisiaj :/ Wstałam z takim bólem głowy, że pierwsze co zrobiłam, to sięgnęłam po apap :( Teraz też czuję, że znowu mnie głowa napitala i pewnie nie długo sięgnę po kolejnego tabsa, bo nie wyrobię :( Jak odwiozłam Theodora do szpitala, to poszłam spać razem z Nathanem. Wstaliśmy o 11, nakarmiłam juniora i on śpi ponownie, a ja zrobiłam sobie kawę i wzięłam kawałek babki piaskowej ;)
  21. Aga, znalazłam idealny budzik dla Ciebie :P
  22. Dziękuję Aniu :* Poszłabym już spać, ale seriale mnie trzymają przed TV :D
×
×
  • Create New...