Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Wesołych Angina :)
  2. Widzę, że Fabian bardzo lubi progi spowalniające :D Wesołych Aga :*
  3. Wesołych Świąt :)
  4. Wesołych :P
  5. Widać, że Dorka zadowolona :) Wesołych Świąt Olu :*
  6. Bez dobrego ubezpieczenia, kiepsko by to wyglądało :/ A tak, to dostał auto, jego mu zawiozą te 600km i nie ma problemu ;) Dzionek minął bardzo pracowicie ;) Sałatkę ziemniaczaną robiliśmy dopiero o 22, bo wcześniej nie było kiedy :/ Godzina dziwna, bo tu nie ma tradycji święcenia pokarmów i trzeba się dostosować do księdza :P A on ma w tym dniu kilka parafii do objechania, więc czasem późno jest święcenie :/ Bogdana jajka to skrobałam :P Hej Martuś :) Tobie i Twojej rodzinie również Wesołych Świąt :*
  7. Hej :) Autko zabrane i w przyszłym tygodniu odwiozą mu je na Bawarię, do wskazanego przez niego mechanika. A on wraca jutro do siebie autem zastępczym ;)
  8. Ja się nie boję lekarzy :P Do dentysty chodzę regularnie, co pół roku i zawsze kończy się to na tylko na kontroli. Pobranie krwi czy zastrzyki i inne typu rzeczy z igłami, to też żaden stres :P Od dziecka miałam z tym styczność i mnie takie kłucia bardziej śmieszą niż stresują ;) Jak miałam 7 lat, to miałam wycinane migdałki w pełnej narkozie i pielęgniarka, mając styczność z różnymi dziećmi, próbowała bardzo delikatnie oswoić mnie z myślą, że będzie mi musiała wbić igłę itp. I była bardzo zdziwiona, że ja to przyjęłam z wielkim spokojem, nie szarpałam się, nie płakałam, a nawet spokojnie patrzyłam na miejsce gdzie mnie kuła :D
  9. Akurat Bogdan dziś do pracy musiał iść, więc bar nie wchodził w grę :P Marek się śmiał, że ostatnio nam się auto u niego popsuło, a teraz na odwrót :D Hej Marta :) Nie pilnuję, tylko chciałam kolację zjeść :P
  10. Chyba wróciłam do żywych ;) Tylko teraz czekam na szwagra i męża :P Szwagier, dojeżdżając już do nas (kilka km od nas), zaczął mieć problemy z autem :/ Dojechał, zadzwonił po ADAC i zabrali mu auto do naprawy :/ A o 20 pojechali z Bogdanem do siedziby ADAC po auto zastępcze i jeszcze nie wrócili :(
  11. Nic :P Czekałam na męża ;) Ale już wrócił, zjedliśmy kolację, więc zaraz znikam spać :)
  12. Theodor jest jedyny w swoim rodzaju :D
  13. A jak tam zwierzyniec?
  14. Myślę, że jak pójdzie do szkoły ;)
  15. Pewnie omijałaś je szerokim łukiem :P
  16. Dobra, dobra ;) Szwagier Cię interesuje :P To i tak jest już postęp, bo wcześniej spał do 6 :P
  17. Szwagra mam Ci pokazać? :P Ostatnie czasy wstaje w okolicy 7 rano, bez względu na to czy idzie do przedszkola czy nie :P
  18. Czemu tylko 1 zdjęcie owczarka? :P
  19. To będziesz nosić "nie" kruszynkę :P Jakie zdjęcia? Ja coś obiecałam? On chodzi spać o 20, czasem pozwalam mu zostać 20-30minut dłużej. I w 90% kończy się tak samo, czyli zasypia zanim dojdzie do łóżka :D
×
×
  • Create New...