Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. No to super :)
  2. Madzia miała odwiedziny ekipy z pracy :P Suka mi zacieczkowała :/ Zawsze miała przerwy 9 miesięcy, a 2 ostatnie razy, to już co pół roku, więc nie zupełnie wiedziałam czy będzie mieć teraz czy w lato :/ Ale w sumie dobrze, że teraz, to skończy się, zanim pojedziemy do PL ;)
  3. Będzie trzeba pomyśleć o moczeniu go codziennie ;) Jakie to prawdziwe :/
  4. Dobranoc i dzień dobry :)
  5. Pies drapie się i trzepie uszami od tygodnia, więc jak najbardziej jest to oznaka, że w przewodzie słuchowym dzieje się coś niepokojącego. Najczęściej przyczyną takiego stanu jest zapalenie. A w takim wypadku trzeba psa najpierw wyleczyć, a nie szczepić. To trzepanie/drapanie nie było jednorazowym incydentem, żeby to bagatelizować i uznać za mało znaczące.
  6. Tora "zatrudnia" każdego do rzucania piłek ;) P.S. Ola, szykuj się :D Położnej wczoraj nie było, będzie dziś, więc nowego środka na kolki nie mam :/ Było troszkę lepiej, ale chyba tylko dlatego, że musiałam go wykąpać, więc ciepła woda mu też troszkę pomogła ;) Zobaczymy co będzie dziś...
  7. Aga, Theodor daje sobie radę z kołdrą :P Hej Aniu :)
  8. Ta galeria tak zarosła pajęczynami i kurzem, że nic w niej nie widać
  9. Pierwsza podstawowa zasada: szczepi się zwierzęta zdrowe. Każde szczepienie, to w pewnym stopniu obciążenie organizmu, dlatego zawsze, najpierw leczy się zwierzę, a dopiero potem szczepi.
  10. I dla mnie :)
  11. Nie moja wina, że Bogdan się tak szybko napatoczył na mojej drodze i się ślubu nam zachciało :D Ola, moja siostra jest jeszcze starsza niż Ty, a też mężatką nie jest :P A jak jej "wypominam", że ja w jej wieku już dawno męża miałam, to słyszę "Ale ja nie jestem Tobą" :D I ma rację dziewczyna. Nic na siłę ;) Teraz nie ma czegoś takiego jak "stara panna". Teraz jest się "singielką" :D
  12. Aniu, to nie fatum ;) To tylko my dogomaniaczki, chuchamy i dmuchamy na te nasze psiury :D
  13. Nie mogę zajść w ciążę minimum przez rok czasu :P To może namów go na dwójkę, to będzie 1000+ :D
  14. Jak ja teraz mówię Theodorowi o siostrzyczce, to słyszę, że nie chce, bo będzie trzeba się bawić lalkami, a nie autkami, a on nie chce :D
  15. Moja sucz dla odmiany, 3 dni pod rząd, z rana kulała na tylną łapę :/ A po 2-3h już pies biegał jakby nigdy nic ;) Dlatego właśnie muszę ją znowu zabrać na rtg i sprawdzić czy się nie pogarsza :(
  16. Tylko tak jak pisałam, to są sytuację 3-4x w tygodniu, więc tak źle nie jest ;)
  17. Kuźwa, znowu imiona pomyliłam :/ :D Ale zdziwię Cię, bo mam śpiworek na 110cm :P Ja go opatulam tak kołdrą, że tylko na boku może leżeć ;) Nie ma opcji, żeby fiknął na brzuszek :P
  18. Jesteś młoda i masz dużo energii, a nie to co ja i Aga-dinozaury :D
  19. Tora poczeka do końca czerwca :D
  20. Nic już nie pisałaś o tej kulawiźnie, to myślałam, że jest ok ;) A jednak nie :/ Ja chyba Torę też w maju prześwietlę ;) Półtora roku minęło od ostatniego rtg i muszę zobaczyć, co z tym jej zwyrodnieniem stawów :/
  21. Dlatego Theodor nie śpi w śpiworku :P Po karmieniu kładę go na boku i owijam kołdrą tak, żeby nie mógł się położyć na pleckach ;) Theoś już nawet spokojnie na podwórko nie może wyjść, bo momentalnie Tora jest obok i podrzuca piłki :D Dziś, to mu tą piłkę jak podrzucała, to dostał nią w czoło i przyszedł się pożalić :D
×
×
  • Create New...