Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Już Ci pisałam, że mi się nie opłaca :P A Shadow ma fajny jęzor :D
  2. Kiedy?
  3. Ale się wysiliłaś :P
  4. Aga, uważaj, bo dziewczyny mogą mieć rację :D A na Sebastiana lepiej nie licz :P Ja wyznaję zasadę: "Umiesz liczyć. Licz na siebie." ;)
  5. To nawet jeśli miałby 3, a nie 4 latka, to kiepsko z tym smokiem, pieluchami... :/ Ja też, ale mój Theodor już nie :D
  6. Kolorowych snów laseczki, ja uciekam już spać :P
  7. Wielkościowo wygląda na rówieśnika Theodora ;) Śliczną koszulę ma Fabian :)
  8. No to będzie jej ciężko :/ Ja widzę po Theodorze, jak ciężko mu teraz wbić do głowy, żeby czegoś nie robił :/
  9. No to jak pracują choć żony, to całkiem nieźle ;) Ponoć, gdzieś tu w okolicy są jacyś, ale ja ich osobiście nie widziałam. No i chyba są grzeczni, bo nic nie słyszę/czytam, że coś się wydarzyło ;)
  10. A ile lat ma Sebastianek?
  11. Aga, Ty naprawdę jesteś walnięta :D Chciałam napisać inaczej, ale dzieci tu zaglądają :P
  12. Co za różnica :P A "Polsko" też może być ;) W końcu za 3 dni będę znowu stąpać po Polskiej ziemi :)
  13. Zwierzęta mają wyższy próg bólu niż ludzie ;) A nawet jeśli go to nie boli, to na pewno odczuwa dyskomfort :/
  14. Aniu, gratulacje dla Was obojga :) Aga, a my dziś z Theodorem oglądaliśmy zdjęcia sprzed 2 lat z wystawy i na jednym Theoś ściskał Prodziaka jakby to jego pies był :D
  15. Ja stawiam, że to jakiś rodzaj grzyba :(
  16. Masz napisane, że dostaniesz metrykę i to jest jak najbardziej ok ;) To Ty, na podstawie metryki, a nie hodowca, wyrabiasz (bądź nie) rodowód ;)
  17. Mamusiu, mam dla Ciebie prezent :)
  18. W ogóle ;) Mieszkam w małej mieścinie, a do miast typu Kolonia, Dortmund, gdzie tych uchodźców pewnie trochę jest i mogą być jakieś "problemy" z nimi, mam około 100km. Tak więc żyję sobie spokojnie, bez stresu :) A trochę z humorem, to nie mam się co ich bać, bo mam psa ;) Dla nich to zwierze nieczyste, więc się do mnie nie zbliżają :D
  19. Też chciałam to oglądać ;) Ale gdyby nie Twój post, to nawet bym sobie nie przypomniała, że leciał :/ No i przez moją sklerozę, nawet sobie go nie nagrałam :(
  20. Ale ja nie muszę iść z wypadniętą plombą do dentysty, który mi to robił, żeby było to naprawione tego samego dnia. Mogę iść do pierwszego z brzegu i zęba zrobią na poczekaniu :P
  21. Miłej imprezki ;) Ja nie wiem co to może być na tym nosie, ale chyba lepiej iść z tym do weta :/ Bo jak to jakiś grzyb czy coś podobnego, to sama tego nie wyleczysz :/
×
×
  • Create New...