W ogóle ;) Mieszkam w małej mieścinie, a do miast typu Kolonia, Dortmund, gdzie tych uchodźców pewnie trochę jest i mogą być jakieś "problemy" z nimi, mam około 100km. Tak więc żyję sobie spokojnie, bez stresu :)
A trochę z humorem, to nie mam się co ich bać, bo mam psa ;) Dla nich to zwierze nieczyste, więc się do mnie nie zbliżają :D