Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja, oficjalnie mieszkam w mieście i to na głównej ulicy ;) Jednak jest to tak małe miasto, że tylko 2 sklepy mamy (z czego ten drugi otworzono w styczniu tego roku dopiero), aptekę i 2 banki-to wszystko :D A ja, choć mieszkam na głównej ulicy miasta, to zaraz za ogrodem, z tyłu domu, mam pola :) Więc tylko wystarczy otworzyć furtkę z ogrodu i już jestem na spacerze z psem :)
  2. Ojej Gosiu, tak mi przykro. Trzymaj się
  3. Zjem Twoją rękę :D Albo nie, tylko pocałuję :D
  4. Układam puzzle mamusiu :) Mój śpiący Aniołek :) Dwa łobuzy :D Ślinię się :D
  5. Witam deszczowo :P Hej Aniu :) Tak, dobrze pamiętasz ;) My jedziemy tutaj: http://www.sus.kalisz.pl/oferta
  6. Morus, to taki psi bohater w małym ciałku :)
  7. Latający pies :) No to skoro to rośnie, to lepiej to porządnie zbadać ;)
  8. Majoka, czy Twój mąż wie, że wrzuciłaś jego zdjęcie? :P Pięknie z Shadowem zapozowałaś ;) Ty "śpisz" na zdjęciu, a Shadow podnosi nogę i wygląda jakby chciał Cię obsikać :D Co do moczenia dupki Shadowa, to coś marnie to wyszło, bo na zdjęciach, to on mordę moczy, a nie tyłek :P
  9. No to trzymam kciuki za Fabiana ;)
  10. Właśnie, namówiłam Cię, żebyś Shadowa dupkę wymoczyła ;) A nie swoją :P To jak Ty przyszłaś, to ja już zniknęłam :P Oczy mi się same zamykały i poszłam szybko spać ;) Rano śpi tak do około 6:30. Umyję go, przebiorę, dam mleczko i koło 8 rano znowu zasypia ;) Cześć :)
  11. Ja Ci nie kazałam wchodzić do strumyka :P
  12. Łoł Aniu, ile pięknych zdjęć :) Aż nie wiem, które cytować :P
  13. Ten pan udziela się na innym forum i bardzo zachwala Pedigree Pal. Czy jest rzeczywiście weterynarzem, to nie wiem, ale gołym okiem w jego wypowiedziach widać, że Mars Polska dobrze mu płaci za reklamę ;)
  14. Kawałek łańcucha dookoła i już ;)
  15. Byłam wczoraj na urodzinach :D Wróciliśmy koło 22. Theodor zasnął momentalnie, a Nathan jeszcze się w łóżeczku chichrał do prawie 23 ;)
  16. Oooooo, widzisz Ola jaka dobra rada ;)
  17. Hej :) A my byliśmy z samego rana z Nathanem i Torą na spacerze, bo jak wstaliśmy o 6:30 i zobaczyłam 18'C na termometrze, to stwierdziłam, że idziemy teraz :)
  18. Oooooo, jaki kociszacza mają wybieg :) Aguś, a kłódkę kupiliście?
  19. Cześć dziewczyny prawie po weekendowo :P
×
×
  • Create New...