-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-zcoF1rM_zrs/TeD_-jUuXsI/AAAAAAAABfg/0zuSgHeYSWw/DSC_3179.JPG[/url] [/QUOTE] No i tu Krowa jest prawdziwą krową, skoro sobie język do nosa próbuje włożyć :D:D:D -
Ooooooooooo delfiny :loveu: Ja raz w życiu widziałam delfiny i jest to dla mnie niezapomniane przeżycie. I pod koniec tego miesiąca też będę widziała delfinki, to też wrzucę zdjęcia :p A storczyki mam ładniejsze w domu :eviltong:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna'] zauważyłam, że jak biegnie to sprawia wrażenie jakby o tylnych łapach zapominała :D no i czemu Pan nie chcę się z nią ścigać?[/QUOTE] Bo Pan jest leniwy :D Ale i tak się chłopak wyrobił. Kiedyś jak chciałam iść na spacer (jak nie było Tory), to brał kluczyki od auta albo otwierał mi drzwi na balkon :angryy: A teraz to sam mnie czasem ciągnie na spacer z psem :p [quote name='dOgLoV'] świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki. Mam nadzieję, że z czasem tak opanuję swój aparat, że będę robić tylko [I]świetne [/I]zdjęcia :eviltong: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4363/dsc0702m.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/360/dsc0704e.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4332/dsc0707h.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/742/dsc0708g.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moje słoneczko [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6626/dsc0696b.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6059/dsc0698e.jpg[/IMG] Hop za piłką :D [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/23/dsc0699g.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8613/dsc0700op.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9171/dsc0701m.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1295/dsc0681p.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1020/dsc0686ga.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8246/dsc0689n.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6751/dsc0692q.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3581/dsc0695lz.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1206/dsc0673sb.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9466/dsc0675x.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/60/dsc0676d.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2218/dsc0678r.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8282/dsc0680x.jpg[/IMG] -
[quote name='Onomato-Peja'] [URL]http://wd1.photoblog.pl/np1/201106/0B/95362930.jpg[/URL] [/QUOTE] Nowe?? Też kiedyś takie miałam :eviltong:
-
[quote name='Polari']Aaaaaaa!!!! Rodzą mi się właśnie świnki morskie!!!! :) :):) :) Narazie jest jedna czarna rozetka![/QUOTE] Ja przy mojej śwince też czatowałam jak rodziła :D Za pierwszym razem miała 4 maluszki, dwie rozetki, dwie gładkie (tata gładki, a mama rozetka). A za drugim razem były tylko 2 maluszki gładziutkie. Potem już nie chciała samca na oczy widzieć :shake: A jak nauka pływania świnek?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Jaka ona śliczna :loveu: Pewnie nie długo będą spać jak mój Lumpek i Tora:p Układasz puzzle?? Ja też się tak relaksuję. Ale jedne jak złożyłam, wsadziłam w antyramę i powiesiłam nad łóżkiem. Pewnego dnia wracamy z pracy a puzzle leżą na poduszkach rozwalone. Dobrze, że nam w nocy na głowy nie spadły. -
[quote name='Onomato-Peja']Fakt, nic się nie dzieje przypadkiem, moja mama wszystko przepowiada, więc nie ma miejsca na przypadki. ;) Zrobic mu zdjęcie? Chyba by się obraził. :lol: Jest bardzo fajny, strasznie go lubię, może nie w ten poważniejszy sposób, ale jednak ciesze się jak głupia, że go dziś spotkałam. O tak, to świetne jak psiaki mogą się wyszaleć nad morzem. :) Co do plaż to ni wiem jak jest na Helu, ja w sezonie chodze z psem tylko na Dickmana, Babie Doły i ciag dzikich koło Babich.[/QUOTE] Może to początek czegoś pięknego?? :eviltong: Jakby mi ktoś 11 lat temu powiedział, że koleś, którego poznałam przypadkiem (wogóle nie w moim typie-wtedy), zostanie moim mężem, to bym go wyśmiała :lol: Ale nikt nie wie co go czeka, jakie jest jego przeznaczenie. Moim było iść przez życie właśnie z tym poznanym przypadkowo facetem :loveu: Może być też coś w okolicy trójmiasta, na Hel zawsze mogę podjechać. Poprzednio ( pierwszy raz nad polskim morzem) byłam w Sopocie i poprostu zakochałam się w polskim morzu :loveu: Mam gdzieś ciepłe kraje, itp. JA kocham to co polskie :p
-
[quote name='sator_k_'] [URL]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC07156.jpg[/URL] [/QUOTE] Mordka słodziutka :loveu:
-
[quote name='Onomato-Peja']Kto by nie lubił na wysokiego przystojnego chłopaka. :) Interesuje się fotografią, się dziś dowiedziałam, nawet umówiliśmy się, że za tydzień się przypadkowo spotkamy z aparatami. ;)[/QUOTE] [B]Przypadkowo?? [/B]Nic nie dzieje się przypadkiem:diabloti: Ja też tęsknię za morzem:loveu: Zakochałam się w Helu :loveu::loveu::loveu: I mam nadzieję, że przyszłe wakację właśnie tam spędzę z mężem, Torą i Lumpkiem :p Możesz polecić jakąś plażę, skąd nie pogonią mnie z psem??
-
[quote name='psyja']pod koniec zaczął nawet kominować z poduszką na której stał aparat i w rezultacie ten spadł i sie rozbił:placz::placz:[/QUOTE] Po prostu miał już dość tej sławy :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']A jutro bede miec dla Was niespodzianke ;)[/QUOTE] A czemu jutro?? :placz: I co z tym nie wychowanym psem? Zgłosiłaś to gdzieś? -
Miło mi, że ktoś ma tak samo na imię jak ja ;) Tyle się już naczytałam o barfie w tym wątku, co Agata podesłała, a jeszcze tyle stron przede mną :crazyeye: Kiedy ja to przeczytam?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy'] [URL="http://img594.imageshack.us/img594/7052/dsc0642d.jpg"]http://img594.imageshack.us/img594/7052/dsc0642d.jpg[COLOR=#000000] [/COLOR][/URL][/QUOTE] Na tym djęciu, Tora przypomina mi tego zwierzaczka, co lata za orzeszkiem w Epoce Lodowcowej :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Mój malutki sportowiec :loveu: zawsze patrzy na piłkę :p -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
i znowu troszkę łapy obcięte -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Troszkę obciełam Torce tylne łapy :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I bieganie za piłeczką :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzisiejszy wypad do lasu ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Duże te buziaki :D