Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name=':: FiGa ::'] Jak posiejemy trawke, zasadzimy drzewka i wpuscimy trzeciego dalmata to bedzie idealnie :loveu: Caly dzien mordowalysmy sie z mama z tym ogrodkiem :splat: Robale, pajaki :scared:, pokrzywy do pasa prawie brrr.... Juz nie moge sie doczekac efektu koncowego :loveu: [/QUOTE] No to ja czekam na foty z efektu końcowego ;)
  2. [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/2830/dsc0803ev.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2121/dsc0812lo.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4338/dsc0814i.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8821/dsc0821fz.jpg[/IMG]
  3. Chyba widziałam kotecka :D Z cyklu "kocia toaleta" [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1557/dsc0798y.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3527/dsc0799c.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9156/dsc0800t.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6674/dsc0801wy.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7698/dsc0802u.jpg[/IMG]
  4. *Magda*

    FRODO wita :)

    Jaki słodki złoty pies w żółtych kwiatkach :loveu:
  5. [quote name='kalyna']gdzie takie piękne widoki były?[/QUOTE] Zakopane, w drodze nad Morskie Oko ;) Polecam, byłam tam 3 lata temu. Choć byłam wtedy w PL w bardzo smutnym dla mnie okresie życia :-( to miło wspominam ten jeden dzień.
  6. [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9952/dsc03223n.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/696/dsc03229b.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8174/dsc03232p.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7982/dsc03233s.jpg[/IMG]
  7. Kilka moich starych fotek ;) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4596/dsc03207o.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5931/dsc03208m.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2851/dsc03209y.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/4236/dsc03218y.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2711/dsc03222ik.jpg[/IMG]
  8. [quote name='ania90']moze byc ? [URL]http://img20.imageshack.us/img20/4564/dsc00262jakzmniejszycfo.jpg[/URL][/QUOTE] Nie może :evil_lol: ja chcę więcej :mad:
  9. [quote name=':: FiGa ::'] Kupic niestety nie. Ale mamy dobrego znajomego ktory nam go wynajmie. Wstepnie jestesmy umowieni ze za jakis czas jak dostaniemy kredyt to nam go sprzeda :multi: Wczesniej mieszkala tam jego mama cierpiaca na alzheimera... Zgromadzila tam mase smieci, zbierala wszystko co sie dalo przez ostatnie lata wiec wyobraz sobie jaki tam burdel jest... Wczoraj uzbrojona w odkurzacz i szpachelke zdzieralam tapete w calym domu :evil_lol: A odkurzacz to na pajaki giganty ktorych sie brzydze brrr.........[/QUOTE] No to Ci nie zazdroszczę. Ja tą najgorszą robotę mam już za sobą. W tym domu co my kupiliśmy, to tak smierdziało (kolega stwierdził, że starymi ludzmi), że na początku, jak właśnie było zdzieranie tapet, podłóg, itp. to wszystkie okna otwarte i ogrzewanie włączone na full (to był przełom styczeń/luty, więc zimno). I na posesji stał taki blaszany garaż, a w garażu... :crazyeye: jakaś masakra!! Nawet nie chce myśleć już o tym co tam było. Ale na szczęście tego ja nie sprzątałam. Poprzedni właściciele przyszli i to uprzątneli :eviltong:
  10. [quote name='Avaloth']Z tego co ja słyszałam to obiektywy typu 18-300 ludzie odradzają bo strasznie gubią ostrośc. W ogóle jakośc leci jeśli obiektyw jest za bardzo uniwersalny, a w 18-300 masz już lekko szeroki kąt i tele w jednym. Ale to się jeszcze doinformuj, bo ja to już jakiś czas temu słyszałam ;) [/QUOTE] No brat też mi odradza, a on się fotografią zajmuje zawodowo, więc... sama nie wiem. Tak właściwie, to czy dla amatorskich zdjęć warto coś takiego kupic?! Wątpię, żebym wykorzystała wszystkie możliwości takiego obiektywu. Ale warto mieć marzenia ;)
  11. [quote name='Avaloth'] [URL]http://img861.imageshack.us/img861/5776/img4379x.jpg[/URL] [/QUOTE] Z misiaczkiem :loveu:
  12. [quote name='nicnasile']A nad czym myślisz? Sigmy są spoko :) Tamrony też. Wiadomo, nie to samo, ale kogo stać na nikkory, czy canony... :roflt:[/QUOTE] No właśnie nad Sigmą albo nad Nikkorem. I marzy mi się taki 55-200, a jakbym znalazła w dobrej cenie to nawet bym się skusiła na 18-300
  13. [quote name=':: FiGa ::']Nie lubie chodzic po sklepach z elektronika bo.... tam sa obiektywy!!! :placz: [/QUOTE] Je też zachorowałam na nowy objektyw, ale trochę szkoda mi kasy na oryginał :-( Zastanawiam się nad jakimś zamiennikiem, ale nie bardzo mam doświadczenie w tej dziedzinie :shake: A na tym filmiku to się zastanawiam kto lepiej warczy Ty czy Figa?! :evil_lol:
  14. [quote name='kalyna'] [URL]http://img688.imageshack.us/img688/7677/p6050031.jpg[/URL] [/QUOTE] Biedactwo ma kopiowane uszy i ogon :-( [quote name='kalyna'] [URL]http://img820.imageshack.us/img820/2066/p6050049.jpg[/URL] [/QUOTE] Bernańczyki :loveu::multi: [quote name='kalyna'] [URL]http://img232.imageshack.us/img232/236/p6050047.jpg[/URL] [/QUOTE] Nowofunland :multi::loveu:
  15. [quote name='ania90'] moj Bobi uwielbia plywac "pojazdami wodnymi "i wtedy biore go na rece i on patrzy na horyzont a jaki szczesliwy jest bo on nie siega zeby moc co kolwie widziec [/QUOTE] Wyobraź sobie mnie jak biorę na ręce prawie 30 kg psa :crazyeye: [quote name='kalyna'][URL]http://img18.imageshack.us/img18/6279/dsc0770e.jpg[/URL] i jej mina mówi: ale mamo ta woda sama mnie wciągała... to jej wina, że jestem mokra... [URL]http://img90.imageshack.us/img90/2585/dsc0781y.jpg[/URL] uwielbiam patrzeć jak ona w ta wodę idzie :)[/QUOTE] Te miny mojej Torki rzeczywiście są czasem jakby błagała o wybaczenie :D Jak tak patrzę na zdjęcia, które do tej pory zrobiłam, to zdecydowanie te, na których Tora skacze są najpiękniejsze :loveu:
  16. [quote name=':: FiGa ::']A w tle za nia widac taki trocccche burdel - ale i tak jest o niebo lepiej niz bylo ;) Zasiejemy tam trawke i bedzie cacy (pokrzywy po pachy rosly :D). A za ok 2 miechy sie tam przeprowadzamy! DO domu z ogrodkiem :loveu:[/QUOTE] Czy to znaczy, że udało Wam się kupić dom??
  17. [quote name=':: FiGa ::']Widzisz tak mnie zmotala ta cudowna fotka, ze nie zauwazylam tego pieknego scuuura :loveu: :evil_lol: [URL]http://img819.imageshack.us/img819/5010/dsc0784e.jpg[/URL][/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='ania90']storczyki piekne :) a z Tory to widze ze ratownik by mogl byc poniewaz sobie dobrze radzi[/QUOTE] I tu byłby kłopot, bo jak ja jestem w wodzie, to Tora próbuje się na mnie wdrapać. W efekcie mnie podtapia (a nie ratuje:D)
  18. To teraz ćwicz mięśnie brzucha ;)
  19. [quote name=':: FiGa ::'] Kupilam sobie hula-hop HELLO KITTY :evil_lol: [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-dg3O6j4U9e4/Teyf_3fi0rI/AAAAAAAABkI/gJl_cMZF6zs/DSC_4831.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-dg3O6j4U9e4/Teyf_3fi0rI/AAAAAAAABkI/gJl_cMZF6zs/DSC_4831.jpg[COLOR=#000000] [/COLOR][/URL][/QUOTE] Masz braki z dzieciństwa czy może chcesz być na topie? :D
  20. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://img694.imageshack.us/img694/4332/dsc0707h.jpg[/URL] ZABILAS MNIE .......... :mdleje:[/QUOTE] Potraktuję to jako zajebisty komplement ;)
  21. [quote name=':: FiGa ::']Cos sugerujecie? :evil_lol: Co ciekawe wszystkie macie te same skojarzenia zboczuchy!!!!!! :D [/QUOTE] Jakie zboczuchy :nono: Przecież pies i suka mogą sobie niewinnie poflirtować, tak dla zabawy :p
  22. [quote name='Milena9'] [URL]http://img690.imageshack.us/img690/5457/27465952.jpg[/URL][/QUOTE] Świnki morskie :loveu: i do tego jedna rozetka :loveu:
  23. Witam ;) Śliczniutka Etna :loveu: A zabawa w piasku z dobermanem i ONkiem The Best :p
  24. [quote name='Milena9'] [URL]http://img94.imageshack.us/img94/6497/65117818.jpg[/URL] [/QUOTE] Słodziutka ONeczka :loveu:
  25. [quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-091gqFHfbbs/TeEAl2Da2ZI/AAAAAAAABhc/4K-aGFzLTtg/DSC_3607.JPG[/URL] [/QUOTE] A co to za romanse Figowej i Marcelka w trawie?? :D
×
×
  • Create New...