Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. [quote name='Polari'] Było do 22 miała być jeszcze jedna piosenka, DJ już ją puścił a tu pani dyrektor zapaliła swiatło i awantura że drzwi od toalety damskiej wyłamane z zawiasów. I kogo wina?! Nasza! A przepraszam jak nie wychodziliśmy z sali giomnastycznej to jak niby? Teraz będziemy musiały zapłacić. :( [/QUOTE] Justyna nie dajcie się tak potraktować. Z tego co pamiętam, to szkoła jest ubezpieczona od takich wypadków i to nie Wy musicie ponosić koszty za zniszczone drzwi.
  2. [quote name='ania90'] [URL]http://img263.imageshack.us/img263/7056/dsc00258jakzmniejszycfo.jpg[/URL] [/QUOTE] Moje kochane maleństwo :loveu:
  3. [quote name='panbazyl'] Więc teraz będą częściej zdjęcia :)[/QUOTE] Nareszcie ;)
  4. Tak się zmęczył, że nawet kurzej łapki nie zjadł, tylko padł :D
  5. [quote name=':: FiGa ::']To nie grymas, Milenka sie po prostu wczuwala :D:D[/QUOTE] A ja mam chrześnicę Milenkę :eviltong: [quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-JwEUZGJJMt0/Tf9quTKTMoI/AAAAAAAABlw/MEkJZKIeSuc/DSC_5641.JPG[/URL][/QUOTE] A co to ma być?? :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-12uTT7XNmbE/Tf9rYKqGCWI/AAAAAAAABnw/-sE7-n5TSRA/DSC_6073.JPG[/URL] [/QUOTE] Mina: możesz mi naskoczyć :evil_lol:
  6. [quote name=':: FiGa ::'] O patrz :diabloti: A u mnie na 15 dziewczyn w klasie 7 w ciazy w sumie bylo :evil_lol:[/QUOTE] Rozumiem, że byłaś w tych pozostałych ośmiu?? [quote name=':: FiGa ::'] A obiektyw kiedy dojdzie? :grins:[/QUOTE] Za tydzień w środę dopiero ;( Kupiłam go w PL, a że mój brat ma taki sam aparat i taki sam obiektyw, to miał mi go zaraz sprawdzić. Za tydzień w środe przylatuje szwagierka i teściowa, to mi go przywiozą.
  7. Znalazłam coś jak Tora była u mnie kilka dni [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4169/dsc03791xu.jpg[/IMG] Tora i Gryzak [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8996/dsc03799b.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2685/dsc03800o.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9159/dsc03801ui.jpg[/IMG]
  8. Tak tenisowa (żółto-pomarańczowa z łapkami) u Tory wytrzymuje max. 1 godzinę :D
  9. [quote name='ahedok']wściekła Tora :D czy ona ziewała? śliczne zdjęcia z samego rana :loveu:[/QUOTE] Wypuściła z pyska piłkę, która była cała z piasku. No i kombinowała jak się tego piasku z pyska pozbyć :D Dzięki :loveu:
  10. [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1129/dsc0919p.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6332/dsc0920a.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7774/dsc0924x.jpg[/IMG] Ostatni mleczyk w tym sezonie :) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1984/dsc0928s.jpg[/IMG] I bezdomny ślimak :) [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7190/dsc0929e.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9954/dsc0907i.jpg[/IMG] Uwaga wściekła Tora :D [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7837/dsc0908t.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1144/dsc0909j.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/927/dsc0910l.jpg[/IMG] I troszkę przyrody ;) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1268/dsc0911d.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1844/dsc0901z.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5049/dsc0902b.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5568/dsc0904n.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5369/dsc0905f.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7335/dsc0906l.jpg[/IMG]
  13. Coś z dzisiaj [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1285/dsc0895i.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5852/dsc0896l.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3333/dsc0897jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4374/dsc0898l.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/313/dsc0900o.jpg[/IMG]
  14. [quote name='ania90'] [URL]http://img221.imageshack.us/img221/9972/dsc00535jakzmniejszycfox.jpg[/URL] [/QUOTE] O jak słodko :loveu: [quote name='ania90'] [URL]http://img839.imageshack.us/img839/7158/dsc00703jakzmniejszycfo.jpg[/URL] [/QUOTE] Bobi na spacerku :p
  15. [quote name='Gosia9712P'] [URL]http://img87.imageshack.us/img87/191/16242295.jpg[/URL] [/QUOTE] Jaki słodki brudasek :loveu:
  16. [quote name='dOgLoV']Wiesz co myslalam ze nic sie nie zmieni ale troche bardziej teraz zaczynam myslec ze juz stara jestem ze juz mam 3jke na przodzie i tak jakos czesto mnie doły łapia ale pewnie niedługo przejdzie bo to poczatek w tym miesiacu miałam urodziny wiec jeszcze sie nie oswoiłam :evil_lol:[/QUOTE] No ja jakoś ciągle się zastanawiam jak to będzie jak już nie będę mała 2 z przodu, ale 3. Jeszcze kilka miesięcy i się dowiem ;)
  17. [quote name='dOgLoV']Uoooo ale słodziak :loveu::loveu::loveu::loveu: ja takiego chce :loveu:[/QUOTE] To sobie kup :eviltong::evil_lol:
  18. I gratis w postaci fajerwerków ;) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2737/dsc0319qu.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2656/dsc0322b.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/3121/dsc0323a.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/6495/dsc0324q.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5498/dsc0327m.jpg[/IMG]
  19. [quote name='kalyna']Magda czy Ty udomowiłaś to ptaszysko? i ja boje się latać samolotem i właściwie nigdy nie leciałam, ale dla takiego widoku chyba warto się trochę po stresować :D[/QUOTE] Nie, ptaszyska żadnego nie posiadam ;) Ja też się bałam, ale po 1 razie bardzo to polubiłam ;)
  20. [quote name='dOgLoV']http://img64.imageshack.us/img64/8684/dsc03281az.jpg ale bym wymiziala takiego koteczka :lol:[/QUOTE] A takiego?? [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6848/dsc03467e.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9994/dsc03470y.jpg[/IMG] Teraz wygląda tak: [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7159/dsc0387m.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7340/dsc0402.jpg[/IMG]
  21. A teraz ptaszyska ;) [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8762/dsc01895lo.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6190/dsc01896pb.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2770/dsc01897n.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9002/dsc01899u.jpg[/IMG] I coś z zupełnie innej beczki: widok z samolotu :loveu: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9935/dsc02136s.jpg[/IMG]
  22. Duchy ;) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7268/dsc01717t.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4413/dsc01828y.jpg[/IMG] I kilka starych zdjęć Lumpka ;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5091/dscf3947b.jpg[/IMG] Lumpek układa puzzle :D [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3350/dscf3951.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9317/dscf3955g.jpg[/IMG]
  23. [quote name='ahedok']jakie tu poważne tematy :D może jakieś zdjęcia Tory? :P[/QUOTE] Nie mam zdjęć Tory :( Możesz się przyłączyć do rozmowy ;) Ale mam inne zdjęcia :) [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/8905/dsc03260o.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2566/dsc03262n.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9465/dsc03272u.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8684/dsc03281az.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/5003/dsc03479b.jpg[/IMG]
  24. Oj dasz radę, znajdzie się jakiś :)
  25. A co to za kwiatek??
×
×
  • Create New...