-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
To jest dobra myśl ;) -
Oj tam, oj tam :P
-
Wiesz ile mu jeszcze brakuje?! Strasznie dużo :P Ale w większości to takie mało ważne postacie. Te najważniejsze już ma prawie wszystkie ;)
-
Widzisz, nie jesteśmy takie złe na jakie wyglądamy :P
-
Nathanowi tą matę, ale wciąż czekam na wynik reklamacji :/ Jak nie, to pojadę mu kupić coś innego jeszcze ;) A dla Theodora mam auto strażackie z bajki "Auta", memory z bajki "Auta" i bajkę na DVD "Jack i piraci z Nibylandii" :)
-
Ja już mam prezenty na dzień dziecka :) E tam, cichaczem :P Na legalu :D
-
Śliczności :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobry wieczór :) Dziękuję :* -
Z tego co się orientuję, to u tak małych dzieci, nawet badanie krwi nie jest miarodajne i wątpliwe, żeby lekarz je w ogóle zlecił w tym momencie :/
-
Oczywiście, nigdzie indziej tylko w tej galerii będę się na Ciebie żalić :P
-
Zazdroszczę Trójmiasta :) Bardzo miło wspominam urlop w Sopocie/na Helu :) Ale ja też się wybieram nad morze :P Będę cały tydzień 16km od Ustki :) Już się nie mogę doczekać tych ryb zjedzonych każdego dnia na obiad i na kolację :)
-
Koty idą z nią :P
-
Aż się boję zapytać na jakim forum jeszcze masz konto :P
-
Takim małym dzieciom nie robi się testów, dopiero w wieku 4 lat ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dziękuję :* Co racja, to racja :D -
Bierz obie :)
-
A do mnie, za równo 5 tygodni przylatuje Ola :P Ja ostatni tydzień lipca w Polsce i też tylko tydzień ;)
-
Skoro teren nie jest "szczelny", to jak najbardziej linka to dobry pomysł ;) Możesz kupić gotową linkę treningową (np.10m) w zoologicznym. W sklepie budowlanym możesz kupić karabińczyk i linkę na metry (sama możesz zdecydować ile chcesz metrów 10,13,20...). Gotową linkę przypinasz psu do obroży/szelek i puszczasz psa z luźną linką na ziemi. Najlepiej jakbyś miała koniec linki w zasięgu ręki/nogi, żeby w razie potrzeby linkę złapać lub nadepnąć ;)
-
Aguś, będzie dobrze ;) Lilianka, moja bratanica, ta co nie może kakao (czyli też czekolady), ma się całkiem dobrze ;) Rozmawiajcie z Fabianem, tłumaczcie mu dużo czemu tej czekolady nie może, proponujcie mu zamienniki (np. biała czekolada) i będzie ok ;) Fabian jest malutki i będzie zły, będzie płakał, stękała, ale nie jest głupiutki i pewnego dnia zrozumie, że nie zawsze będzie mógł jeść to co inne dzieci; )
-
Masza ma bardzo czyste łapki :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Marta :) I dziękuję :* -
My, po wczorajszym deszczu przez cały dzień, też poszliśmy dziś na dłuższy spacer ;) Tora wróciła zmęczona i śpi :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
:) Dziękuję :* -
Hej Jola :) Tak sobie czasem wpadam do Waszej galerii i czytam, oglądam zdjęcia...Więc jestem w miarę na bieżąco z informacjami :) Stwierdziłam, że chyba najwyższa pora się w końcu ujawnić, skoro i tak mijamy się na dogo w innych galeriach :P Jeśli te zdjęcia z 5 maja są według Ciebie brzydkie, to aż się boję oceny swoich zdjęć?! moje chyba się nie nadają do publikacji i idę je usunąć :P
-
Dobry :)