Ola, ale nie co kilka dni :/
Kobieta zmienną jest :D
Przyszły, przyszły. Po moim wczorajszym emailu do kuriera ze zjebkami :) Wszystko kupiłam w poniedziałek wieczorem u tego samego gościa. We wtorek wysłał mi linka, że zarówno parasol jak i meble wysłane. I podał linki, żeby śledzić paczki. Parasol był u mnie w środę, a meble do wczoraj miały status "w centrali" :/ Wysłałam im wczoraj wieczorem email, że jak to jest, że paczka nadana we wtorek i przez 2 dni u nich leży! 2-3h później mi odpisali, że przepraszają i jutro (czyli dziś) będzie paczka u mnie. Dziś, o 10:30 kurier przywiózł :)