Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ola, ale nie co kilka dni :/ Kobieta zmienną jest :D Przyszły, przyszły. Po moim wczorajszym emailu do kuriera ze zjebkami :) Wszystko kupiłam w poniedziałek wieczorem u tego samego gościa. We wtorek wysłał mi linka, że zarówno parasol jak i meble wysłane. I podał linki, żeby śledzić paczki. Parasol był u mnie w środę, a meble do wczoraj miały status "w centrali" :/ Wysłałam im wczoraj wieczorem email, że jak to jest, że paczka nadana we wtorek i przez 2 dni u nich leży! 2-3h później mi odpisali, że przepraszają i jutro (czyli dziś) będzie paczka u mnie. Dziś, o 10:30 kurier przywiózł :)
  2. Jak nic się nie wydarzy, to powinno być tak, że karmię go w domu o 10 ( tej godzinie go zwykle karmię ;)), wsadzam do auta i jedziemy na lotnisko. Jak Twój samolot się nie spóźni, to jesteś o 11:45, czyli liczmy, że o 12 w aucie. Godzinka drogi, czyli koło godz. 13 w domu i wtedy wypada mi kolejne karmienie ;)
  3. Ja dziś wyprasowałam wszystko co miałam w koszu, ale zrobiłam dziś 2 prania, więc jutro kolejne prasowanie :/ Albo nie, jutro składam meble do podwórka :)
  4. Wiszą na suszarce i schną, więc zapraszam ;) Możesz je wyprasować, to przy okazji zobaczysz :P I śpiworek :P
  5. A ja się zastanawiał gdzie się podziewasz :P
  6. Jak nie będzie korków na autostradzie, to maks godzinkę ;)
  7. Ola, ktoś Cię zawiezie na lotnisko/odbierze z lotniska czy pojedziesz autobusem/pociągiem?
  8. Pewnie zadowolony nie był ;)
  9. Trochę mocno :/ Bogdan tamtędy jeździ do pracy i wczoraj musiał jechać objazdem :/ Dobrze, że to było przed 6 rano, bo musiał jechać przez miasto, to nie było korków i się nie spóźnił ;)
  10. U mnie dzień w dzień leje deszcz :/ I przez te ciągłe ulewy, wczoraj autostrada koło mojego domu, wyglądała tak: https://www.aachener-zeitung.de/lokales/region/nichts-geht-mehr-a61-nach-erdrutsch-gesperrt-1.1372367
  11. Taka opcja była brana pod uwagę jeszcze przed pojawieniem się Nathana ;) I pewnie tak zrobię :)
  12. Z tego co pamiętam sąsiad płacił 3x wyższy podatek za swoją sukę w typie amstaffa, w porównaniu do mojego ONka. Nie mam już jak się tego dowiedzieć, bo się wyprowadził i nie wiem nawet gdzie, żeby zapytać :/ Do tego ubezpieczenie OC na psa i to wszystko ;) Skoro tata mówi biegle po niemiecku, to może niech pani urzędniczka da mu konkretny paragraf, gdzie wskazane jest, że psy w typie amstaff, nie mogą przebywać na terenie ich landu. Bo troszkę dziwne, że w moim landzie taki pies jest możliwy, a w innym już nie :/
  13. Będzie co oddać, bo nawet dziś kupiłam 2 nowe kompleciki :)
  14. Zauważył dopiero pod koniec kawy, bo to leżało na dnie :D
  15. To nie zmieni faktu, że po trzecim dziecku, coś z tymi ciuchami będę musiała zrobić :P
  16. Uważaj, żeby Ci do kawy psich kulek nie dosypał :P Bo mój jeden brat zrobił taki kawał drugiemu
  17. Dzwoń do Stadt w mieście, w którym chcesz mieszkać na Bawarii. Ja mieszkam w NRW i jest w moim mieście kilka psów w typie amstaffa, więc szansa na posiadanie takie psa jest ;) Jednak najlepiej dowiadywać się u źródła, czyli tam gdzie będzie pies zameldowany ;)
  18. Wiesz, małżeństwa ustawiane przez rodziców, ponoć są trwalsze ;)
  19. Czyli dostałaś pościel na urodziny :P
  20. Gratulacje Pokaż fotę małej Lili :)
  21. Właśnie nie chce mi się bawić w jakieś sprzedaże itp. :/ Duże rzeczy typu wózek, komoda, łóżeczko, fotelik do auta, to mogę próbować ;) Ale ubranka chciałam komuś oddać. Chciałam to siostrze wcisnąć, ale ona nie planuje dzieci :/
  22. W duchu, liczyłam trochę na chłopaka, bo mogłabym się "pozbyć" wielu rzeczy po Theodorze/Nathanie ;) A tak dupa :P
×
×
  • Create New...