Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Widzę, że dziś lubisz pisać to zdanie :P Wszyscy moi znajomi, którzy mają więcej niż jedno dziecko, mają dzieci tej samej płci :) I dziś, wiadomość od koleżanki, że Zosia będzie mieć siostrzyczkę, wcale mnie nie zaskoczyła :D
  2. Witam :) Dziś już wiadomo jakiej płci jest rodzeństwo Zosi ;) Będzie dziewczynka :D Tak więc Theodor ma Zosię, a Nathan będzie miał "pannę Fasolkę" :)
  3. Nie porównuj ich do siebie :P Theodor też zaczął chodzić jak miał 16 miesięcy, a Hania od koleżanki, w wieku 9 miesięcy weszła do naszego domu na własnych nogach ;) To jest ponad pół roku różnicy :/ Każde dziecko jest inne :P
  4. Obudził go raz, pierwszej nocy ;) Teraz Theodor śpi jak zabity :D
  5. Spoko, spoko Aga ;) Jeszcze będziesz miała dość jego gadania, uwierz mi :D
  6. Trochę czasu i potrafią powiedzieć ;) Spoko ;) Zobaczymy za 28 dni
  7. Nie przesadzaj :P Jak się Tora moczy w jeziorze, to woda też jest zimna :P
  8. Moja mama też tak mówiła, jak uśpiliśmy moją Tiamat :/ Wytrzymała rok bez psa :P I Tobie wróżę, że nawet tyle nie wytrzymacie ;)
  9. Właśnie Espumisan też nie działa i go odstawiłam, bo skoro nie pomaga, to nie ma sensu podawać mu tej chemii :/
  10. Ja go w rampersiku nie położę, bo nie ma takiego upału w sypialni :P A jak się odkryje, to sam się nie przykryje :/ Ale jak będą upały, to mam kupione 4 sztuki :) Tak, raz :) Między 2 a 4, ale częściej bliżej 4 ;) Spoko, możesz do niego wstawać ;) Tylko nie wiem czy da Ci się nakarmić :P Bo nawet jak go tatuś jego karmi, to pije tylko tyle żeby zaspokoić głód i koniec :D Nigdy Bogdanowi nie wypije całej porcji mleka :/
  11. Wiecie co, mam dwoje dzieci a różnica między nimi tak ogromna jak między ogniem i wodą :/ Theodor miał kolki, to fakt. Jednak kropelki pomogły. Ale poza tym nie było innych problemów ;) A Nathan? Najpierw myślałam, że ma kolki. Jednak to nie były kolki tylko zaparcia, bo nie chciał być dopajany herbatą/wodą :/ Jak się uporałam z zaparciami, to od kilku tygodni ma wzdęcia :/ I to takie, że płacze dobre 10 minut, zanim uda mu się puścić kilka bączków i wtedy przechodzi. Nie pomogły niemieckie krople, nie pomogły polskie krople, nie pomogła zmiana mleka na inną firmę...Tydzień temu, znalazłam w necie info, że na kolki i wzdęcia są mleka z serii "Comfort". No to pojechałam następnego dnia i kupiłam ;) Po dobie od zmiany mleka wzdęcia ustały, jednak kupki zrobiły się żółto-zielone :/ A dziś z rana już była cała zielona, a do tego rzadka i ze śluzem :( Zadzwoniłam najpierw do położnej, żeby nie robić od razu zamieszania u pediatry. Alicja kazała mi wrócić do starego mleka, bo zielona kupa ze śluzem, to oznaka, że ma mocno podrażniony żołądek i jelita :/ Mam nie kombinować już z mlekiem, bo tylko mu zaszkodzę :( I mam przeżyć jeszcze te kilka tygodni, to mu wzdęcia też miną, bo już ma prawie 3 miesiące ;) Ahhhh, zachciało mi się dziecka i teraz muszę patrzeć jak się męczy :(
  12. Myślę, że wszyscy tu mamy taki sam problem ;)
  13. Łatwiej byłoby nie posiadać zwierząt :P
  14. Dzieci mają to do siebie, że to one decydują o której wstaną :P I to bez względu na to o której się je położy spać :D Dlatego ja tam wychodzę z założenia, że lepiej dziecko położyć spać o 20 i mieć chociaż wieczór dla siebie, skoro poranki się szybciej zaczynają :D
  15. Będzie łatwiej, ale czy lżej? nie sądzę :/ Mi nadal ciężko i tęsknię za Tiamat, a minęło już 11 lat :(
  16. Dziękuję Aniu, choć w moim ogrodzie nie ma nic nadzwyczajnego ;) Ot, kilka drzewek owocowych, ławka z pawilonem, trampolina i zjeżdżalnia dla dziecka, a do tego tylko trawa, trawa i jeszcze raz trawa :D
  17. Sama jesteś wredna, skoro piszesz tak o swoich kotach :P
  18. W zimnej, prosto ze studni :P
  19. Ja mam kwiatki tylko przed domem i to zaledwie kilka sztuk, no i przy garażu 4 doniczki z kwiatami - to wszystko ;) Reszta to drzewka i trawa. Lubię kwiaty, ale nie mam czasu ani chęci przy tym biegać :D
  20. Nóż elektryczny? A na czym to polega?
  21. Tak dobrze nie mam :P On wstaje 6-7, ale koło 9 zasypia ponownie i to z tej drzemki się wybudzał ;)
  22. Tora normalnie też w wannie :P Ale po co mam podnosić 30kg i dawać do wanny, skoro mam ogródek?! Ja się nie muszę męczyć z jej kilogramami, a ona ma wygodniej na trawie/kostce niż łapami w wannie ;)
×
×
  • Create New...