Cześć dziewczyny :)
No widzisz Tyś, a ona sama się tam położyła ;) Te zdjęcia gdzie siedzi obok, to owszem, kazałam jej tam zostać. Jednak już te na których leży sama, jak i z Theodorem, to już była jej decyzja, nie moja. Ja tylko postanowiłam to uwiecznić :)