Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Przypomnij mi jeszcze, bo ja mam sklerozę zaawansowaną :D
  2. To było w nocy zdjęcie robione, jak zeszłam umyć butelkę :P Dzięki :* To przyleć :) Ja jej dam Bodziana!
  3. Dokładnie, mi też po edycji wywala komunikat, ale niechciane zdjęcia znikają :)
  4. Taki widok jest rzadkością, bo zazwyczaj Lumpek śpi w drugim końcu legowiska :D
  5. Dzięki :) A na legowisku jest tylko pół ONka :P
  6. Dobra, lecę z fotkami :P Choć zanim wszystko dodam, to trochę potrwa, bo będzie mi głupie dogo dodawać zdjęcia z poprzednich postów :/ Bluszcz od strony pola: Malinki od strony ogrodu:
  7. Jaki śliczny :)
  8. Spadaj :P Przykro mi :( Hej :) Podobni?
  9. Aga, wyczyść pliki cookie, to usunie Ci zdjęcia ;)
  10. To życzę Ci, żeby nie padało ;) A teraz znikam spać :*
  11. A Ty nie masz jutro popołudniówki, że chcesz ze mną "pić"??
  12. Bogdan będzie w pracy, dzieci pójdą spać...To ja się napiję :D
  13. Pozostaje trzymać kciuki za Zdrapkę i Kurzyka ;)
  14. Śliczna sesja jesienna Dorciaka :)
  15. Nie takie ewenementy musi udźwignąć :P
  16. Hej :) I dzięki :* Bo nie piła dobrego wina, w odpowiednim towarzystwie i dlatego nie lubi :D W domu :P Nie piłam nic ani wczoraj, ani dzisiaj :P Jutro się napiję :P
×
×
  • Create New...