Dobra, lecę z fotkami :P Choć zanim wszystko dodam, to trochę potrwa, bo będzie mi głupie dogo dodawać zdjęcia z poprzednich postów :/
Bluszcz od strony pola:
Malinki od strony ogrodu:
Hej :)
I dzięki :*
Bo nie piła dobrego wina, w odpowiednim towarzystwie i dlatego nie lubi :D
W domu :P
Nie piłam nic ani wczoraj, ani dzisiaj :P
Jutro się napiję :P