-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Może i fajny, ale nie wierzę w to co o nim piszą, że "po dobie wszystko znika i nie ma po tym śladu". Wszystko co trafia do internetu (a snap korzysta z internetu) w nim pozostaje. Dlatego nikt mi nie wmówi, że w snapie jest inaczej, bo nie ma takiej możliwości :P A jak już coś wrzucam do neta, to chcę chociaż mieć możliwość wglądu do tego co napisałam czy zamieściłam. A w snapie tej możliwości nie ma po 24h :P Nie było rewelacyjnie, ale nie było też źle ;) Owszem, młody się budził, ale poszłam do niego tylko raz. Pozostałe pobudki tylko nasłuchiwałam i po kilku chwilach usypiał sam ;) Dziś też nic mu nie podałam :) Co nie zmienia faktu, że się nie wyspałam, tylko tym razem nie przez samego Nathana :D Otóż, o godz. 0:45 na polu za moim domem, facet zaczął je orać!!! O 1 w nocy!!! I tak przez ponad godzinę :/ Chciałam w następny weekend jechać do szwagra na Bawarię :) Już nawet Bogdana namówiłam bez problemu. No ale okazało się, że szwagra nie będzie praktycznie całą sobotę w domu :( Padła propozycja ze strony Marka, żebyśmy przyjechali ostatni weekend października. Ale wtedy Bogdanowi wypada druga zmiana :/ Więc nawet się nie opłaca jechać, a że to koniec miesiąca, to o wolnym może zapomnieć :( Ale ugadaliśmy się ze szwagrem, że przyjedziemy w połowie listopada na weekend. Nam wypada wtedy rocznica ślubu, jemu dzień później urodziny... :) Będzie co opijać :D A dziś zadzwoniłam do Bogdana pracy jak on jeszcze spał i załatwiłam mu piątek wolny :) Powiedziałam, że mamy rocznicę ślubu (mają datę w dokumentach, więc mogą sprawdzić, że nie kłamałam), że chcę mu zrobić niespodziankę i że proszę o nie informowanie go o tym dniu urlopu :) Od razu wprowadzili w komputer mu dzień wolnego :) Więc pojedziemy do Marka na 3 dni :) -
Mnie od wczoraj rano gardło drapało :/ Neo-angin nie pomógł, bo to nie był ból, tylko taki dyskomfort. Wypiłam herbatkę z miodem, potem mleko z miodem przed snem...Nic innego w domu nie miałam. A dziś, jak kupiłam imbir i cytrynę, to gardło już normalne :D Ale w razie czego "leki" czekają ;)
-
Właśnie nic nie robi i dlatego ludzie się wykruszą :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie mam i z tego co wyczytałam na jego temat w necie, to nie chcę mieć :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzisiejsza noc była cała przespana :) Zaryzykowałam i nie dostał wieczorem czopka. Mam nadzieję, że nie będę za chwilę żałować tej decyzji :/ No ale nie chcę go też codziennie faszerować czymś przeciwbólowym :( Co do papryczek, to zależy do czego je jem ;) Jak coś łagodnego, to lubię "zagryzać" tymi ostrzejszymi ;) -
Tylko jeden ząb czy więcej do wyrwania? :/ Zdrówka dla babci :*
-
Ola alkoholiczka :D
-
Aga, a może Ty jesteś daltonistką i co innego widzisz w necie, a co innego zamawiasz? :D
-
U mnie jest to samo :/ Ja narzekam, ale nie twierdzę, że nie będę wchodzić :P Dopiero jak całkiem padnie, to zapomnę o dogo ;)
-
Theoś w koszuli Już za mała na niego, tak swoją drogą ;)
-
Miny prawie jak w horrorze :P
-
No to zmniejszaj :) Na dogo cisza, to masz czas :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Na to liczę, na to liczę... -
Dawaj jakieś foty z lasu :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nathana ząbkowanie mnie wykańcza :/ Każde dziecko inne. Theodor przechodził ząbkowanie bezproblemowo, wystarczyła maść w dzień. Ale w tym wieku jadł w nocy 3x. Nathan je w nocy 1x, ale za to zęby dają ostro popalić :( Od prawie tygodnia śpię u dzieci w pokoju, bo Nathan budzi się kilka razy w ciągu nocy z płaczem. Dostawał Nurofen przed snem, teraz od 3 dni daję mu Paracetamol w czopku, ale i tak budzi się z płaczem i pieluchą w buzi. Więc chodzę nie wyspana, bo nawet jak Nathan śpi w dzień, to około 30-40 minut i to wszystko. Jak on śpi, to ja próbuję coś w domu ogarnąć, bo jak nie śpi, to też jest marudny :/ Ale liczę, że to jeszcze tylko troszkę i będzie chwila spokoju, bo obie jedynki już tak się pchają pod tymi dziąsłami, że liczę na szybki koniec :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cóż Ci poradzić? Pozbądź się siostry ;) Tylko tak, żeby sąsiedzi nie widzieli jak będziesz zwłoki wynosić My tylko spacerki na "nasze" pola, bo z dwójką dzieci, sama, nie chce mi się gdzieś daleko jeździć :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Co się stało? Ja mam dość ostatnich kilku dni :/ -
Aga, na każdym kroku przekonujesz mnie, że jesteś "the best"
-
Jak nie ma, skoro jest :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Cześć córeczko :) -
To trzeba było łopatę w bagażniku wozić
-
Bo nie Pierwszy możliwy termin mojego wyjazdu do Polski, to Święta Bożego Narodzenia. No to Ty wtedy będziesz jechała do rodziców
-
Szkoda, że ja nie jestem teraz w Polsce :( Moja siostra mieszka we Wrocławiu, to mogłabym Was obie nawiedzić :D No ale 900km nie pojadę :/
-
Tyś, Ty już we Wrocławiu?
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
No i niech się młody uczy zjadać skórki ;)