Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Oooooooooooo, i kolejne :)
  2. To do piwnicy z nim :D
  3. Tora trochę ją na spacerze zaczepiała, ale z nią jest na tyle dobrze, że powiesz raz "nie wolno" i ona odpuszcza ;) Najgorsze, że nie wiadomo jak długo :/ Damy, damy ;)
  4. To może spróbujcie przez kilka dni bawić się z nim przed snem, ale w jakieś spokojne zabawy: układanie klocków, puzzle itp. Zobaczysz czy się troszkę "wyciszy" ;)
  5. Tamtą "rodzinę" też zna. Zawsze zostawał u nich jak Gregor gdzieś musiał jechać. Tak samo ich psy zawsze były u Gregora jak oni potrzebowali zostawić psy ;) Tylko wcześniej były tam tylko 2 psy, a teraz mają jakiegoś szczeniaka. I to problem jest między nim i Giną :/ Podejrzewam, że szczyl chce się bawić, jest natarczywy itp., co się Ginie nie podoba i pewnie przez to były spięcia :/ Więc lepiej, żeby była u nas i miała spokój, niż tam się stresowała ona i właściciele szylka, bo pewnie obawiali się, że może w końcu mu coś zrobić :/
  6. A co on robi wieczorem? Byliśmy w wtorek u dentysty i zwróciłam mu uwagę, że Theodor w nocy zgrzyta zębami. Pierwsze jego pytanie po sprawdzeniu jego uzębienia było: co robi na 1-2h przed snem? Powiedział, że jak dziecko ma zbyt intensywny czas przed snem, to musi to potem w nocy odreagować. Jedno dziecko będzie zgrzytać zębami jak nasz Theodor, inne będzie nadpobudliwe... Może Fabian musi coś odreagować i dlatego tak "wariuje"?
  7. Do kolegi, właściciela Giny :P Dziś nie padało przez lekko ponad godzinę. I to akurat jak Theodora musiałam odebrać z przedszkola, to zapakowałam Juniora w wózek i pojechaliśmy, więc zaliczyło dziecko też spacerek :) Najpierw 2 dni u jednych ludzi, teraz u nas.... sama pewnie nie wie co się dzieje :( Ale jak wołałam ją na spacer, to się trochę ożywiła :) Chciałam, żeby spała w kuchni z psem i kotem, ale ona sama sobie wybrała miejsce przy drzwiach wyjściowych na podwórko, więc przeniosłam jej legowisko i miski, żeby sobie leżała tam gdzie ma ochotę ;)
  8. Dobrze, że choć jedna :)
  9. A Ty masz? To kup mi auto :) Aga, Ty weź kup sobie jakiś budzik, co będzie Cię walił po łbie albo lał wodą po twarzy :D
  10. Dzięki Angi :* Aga, pojechaliśmy do szpitala. Byliśmy tam po 17. Godzinkę posiedzieliśmy i w drogę, żeby odebrać Ginę. Wpadliśmy do domu, to była już 19:20 :/ Szybko młodego przebrać i nakarmić, żeby położyć o godz. 20. Bogdan w tym czasie ogarniał Theodora, bo przecież też musiał coś zjeść ;) A jak już ten młodszy poszedł spać, to zabrałam psy na spacer, bo akurat troszkę słabiej padał deszcz (pada non stop od kilku dni!). Więc Gina jest smutna :( Już w aucie oparła w bagażniku łeb o "półkę" pod oknem i tak jechała całą drogę: smutna, wpatrzona w jeden punkt :( Najbardziej boję się, że nie będzie chciał jeść z tęsknoty :/ Ale jak dostała miskę z karmą, to w sumie zjadła od razu, bez kręcenia nosem. Więc może nie będzie tak źle ;)
  11. Niestety nie mam zbędnych grubo ponad 100tyś. zł. :(
  12. To szybko by Qwendi się odechciało, bo Lumpek zaraz by jej dał po pysku za takie cuda :D
  13. A ja w przyszłym roku chciałabym sobie kupić nowego pickup'a :P
  14. Gina i Tora się tolerują, ale zabawy u nich nie zobaczysz :P A Giny nie jestem na tyle pewna, żeby pozwolić jej na zabawy z dziećmi.
  15. Ja wklejam emoty z neta :P To znak, że nie masz ćwiczyć :D
  16. Pytał czy na razie do niedzieli ;) Ale to było takie pytanie, z podtekstem, że potrzebuje ją podrzucić na dłużej. Bogdanowi się nagrał, że będzie w szpitalu minimum 5 dni, a może się przeciągnąć do 14 dni :/ On przyjeżdża zawsze do Lumpka jak my wyjeżdżamy, więc choć tak mogę się mu odwdzięczyć ;) Mam tylko nadzieję, że Gina będzie normalnie jeść :/
  17. Jak myślisz o tym samym co ja, to jesteś świnia :P
  18. Działa :)
  19. Kto tu jest zboczony? Napisałaś, że nie ma ruchu, to Ci odpisałam :P
  20. Popytaj w jakieś małej masarni ;) W hipermarketach takich cudów nie ma, ale małe masarnie mają, a jak nie, to sprowadzą na zamówienie ;)
×
×
  • Create New...