-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Tamto młode to bardziej malamute, choć cechy ma i haszcze: ogon typowo haszczy. Mix, aczkolwiek więcej cech ma mamucich. Jaaaaa, ale fajnie. Przeprowadzam się do Was :lol: A jak Sati funkcjonuje w takim stadzie? Daje się odwołać?
-
[quote name='Molowe'][URL]http://images64.fotosik.pl/715/981183652b86d3b9med.jpg[/URL] o jejku jejku :loveu: [URL]http://images65.fotosik.pl/714/95f09143863a169dmed.jpg[/URL] widać,że spaniel :grins: [URL]http://images62.fotosik.pl/714/e8acf560ebe0ac65med.jpg[/URL] Morusek jaki zadowolony :)[/QUOTE] Ach te spanielowate oczy :D Tak, w końcu może wylatać się, a nie że do każdego psa ma zakaz podbiegania :P [quote name='magdabroy']A ja, po 4 latach, chciałabym troszkę odpocząć :diabloti:[/QUOTE] E tam :D Myślę, że da się tak zrobić, by pies jednocześnie jarał się aportowaniem, ale umiałby wypoczywać :P [quote name='rashelek']Mnie też przymus aportowania nie męczy, wręcz przeciwnie :lol: Lubię te Twoje fotki oglądać z trafionymi opisami :grins: Ile razy się dałaś nabrać na spanielowe oczy? :lol:[/QUOTE] Pewnie u mnie byłoby to samo. Dziękuję. Powiem Ci, że nie patrzyłam na miny spaniela, rzucałam mu patyk jak wykonywał sztuczki (siadał, leżał, prosił), a nie jak np. skakał czy się na mnie wgapiał, aczkolwiek z racji, że to pies szybko uczący się, to załapał błyskawicznie i ciągle mu rzucałam, bo... bo mi to sprawiało frajdę, nawet nie wiem czy nie większą niż spanielkowi. :p [quote name='Sonka95']Moja też kocha aportować wszystko zrobi za aporcik :) :loveu:[/QUOTE] [quote name='(:Buńka:)']Moja Leokadia się pod tym podpisuje :D[/QUOTE] Zazdraszczam. Bardzo. A tymczasem w tym tygodniu 8 sprawdzianów, jak ja to kocham :loveu: I jeszcze bilety miesięczne podrożały :/
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Śnieg u Was jeszcze leży, to pocieszające :D -
To gratulujemy drobnych postępów. Kroczek po kroczku... ;)
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Cudowny banerek :loveu: Jak się bawią, te warki są najlepsze :lol: Trzymam kciuki za najlepszą decyzję dot. wyprowadzki. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobry wieczór :D -
Nauczyła psa nowych sztuczek i teraz go męczy :lol: [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/543/n3mf.jpg[/url] padłam :D
-
:loveu: Gratulujemy kolejnego miesiąca. Oby każdy dzień polepszał Wasze relacje :) Faktycznie teraz coraz więcej ludzi wychodzi z psami. Ostatnio widuję nawet starsze osoby na spacerze z psami, które zawsze były tylko na łańcuchach ;)
-
Jeeej, ile fotek :loveu: I jaka pogoda, wow. Jak morduję tę piłkę :lol:
-
[quote name='magdabroy']Chcesz Torę? Ona może aportować 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku :evil_lol:[/QUOTE] Jak Milczel :p Mnie to nie przeszkadza :P
-
Jak się fajnie bawią :loveu:
-
Nie śmiejcie się :p Też ze zdjęciami na początku miałam problem... ale na swoim pierwszym forum, cyzli o haszczakach :D
-
GENIALNE fotki :loveu: Choć z burdelem i tak wygrywa Aedan :D Raaany, ta sceneria :loveu:
-
Nadrobiłam :D Cudowne foty :loveu: Te robione pod niebo są rozczulające :loveu:
-
E tam, za bardzo od niego wymagasz :siara:
-
[quote name='leónowa']Też się zawsze jaram gdy wychodzę na spacer z kimś kto ma aportującego psa, niesamowita sprawa:loveu:[/QUOTE] Achhhh.... :loveu: Następny pies musi być aportujący. To priorytet! :p Najczęściej i tak taki miałam widok :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/714/38b6376e9c6355c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/715/cf2da4e4a58c72efmed.jpg[/IMG][/URL] Koniec. Mam jeszcze te stareeeee, z przed 2tygodni :P ale to kieyd indziej.
-
I macie takie wspólne, z góry :P Kompletnie mi się nie chciało do kundli schylać, więc trudno ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/4d2debbe15a58a4bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/f83e42027c4d7a10med.jpg[/IMG][/URL] Miała być Morusowata... ogon ktoś tu wsadził :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/715/0d6782d6bb4c250emed.jpg[/IMG][/URL] Pomarszczony Morus, huehuehue [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/6485efc79624375dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/aaf8f49eda574345med.jpg[/IMG][/URL]
-
O raaany, to waży wiecej niż mój kundelus. Mięśnie sobie przy nim wyrobisz, nie ma co :lol: Nie chodiz już o powtarzalność, ale o atmosferę przy flyball. I te krzyyyki :D Ale drzewo wykrzywiliście podczas skakania :lol: ;P Fajnie, fajni to wygląda. My w życiu czegoś takiego byśmy nie dokonali.
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/8acc3b1584d703b8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/715/37615ac6ca2f9cc0med.jpg[/IMG][/URL] Nawet nie wiecie jak fajnie mieć chociaż przez chwilę aportującego psa :loveu: Nie spodziewałam się, żeby aż tak się tym jarać :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/714/95f09143863a169dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/dab7e987b13f79f7med.jpg[/IMG][/URL] Najlepsze jest to, że sam pies ma FUN :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/7b40a4415e6923acmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Cudowne fotki. A Kresia na drzewach :loveu: Zazdroszczę psa drzewołaznego :P To prawda, teraz pogoda sama zachęca do długich wypadów :D
-
Ej! Ja umiem siadać na odległość! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/43f30bb13eb189a1med.jpg[/IMG][/URL] Zapomniałaś o mnie, ot co! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/5e64f34b68fe48edmed.jpg[/IMG][/URL] I tu Morus zaczął już mi się pałętać między nogami... rozpraszał też młodego, który zapominał przynosić patyk [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/714/e001ef903a734ca1med.jpg[/IMG][/URL] "Weź coś z nim zrób, przeszkadza tylko!" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/99cee692fc7d4583med.jpg[/IMG][/URL] Ale potem nie wchodzili sobie w drogę i.... Wymiana :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/0487a05847dbe4c2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Gdzie się podział ten czarny, co przyprowadził panią ze smakołykami? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/714/623aa039d85c946dmed.jpg[/IMG][/URL] O, tu ta pańcia jest :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/9145aeae7119697dmed.jpg[/IMG][/URL] "2h później" - widok ten sam, będzie się wgapiał aż nie dam mu patyka/smakołyka/czochrańca [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/ae720c777a160873med.jpg[/IMG][/URL] A tymczasem Morus... ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/2892f5ebc3b61e4amed.jpg[/IMG][/URL] "Ciekawe czy się oprze, gdy spojrzę na nią tak...?" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/715/981183652b86d3b9med.jpg[/IMG][/URL]
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Ty$ka replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Nawiązując do recenzji o filmach... ja zdecydowanie wolę filmy wojenne i psychologiczne :p Nic dziwnego, że nie słyszałam o filmie, o którym piszecie. Film z Leośką boski :D Więcej takich :D O mamo... boksery to takie fajne popierdóły :loveu: A Rokuś przebija wszystkie, jakie znam. :p -
Kolejna część spaceru piątkowego ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/712/8f9471da997311cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/714/fe81432a8e7a7944med.jpg[/IMG][/URL] Mamusia pozwoliła poznać nowego czarnego, więc porzuca szczyla :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/714/e8acf560ebe0ac65med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/714/3d83b6d6266f8479med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/713/0aa1bebc805fb10fmed.jpg[/IMG][/URL]