Jump to content
Dogomania

masza44

Members
  • Posts

    3862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by masza44

  1. Zapraszam na bazarek na tarnowiaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-P%C5%82yty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele[/url]
  2. Bazarek na suńki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-P%C5%82yty-winylowe-do-15-04-na-2-cele-robi-si%C4%99[/url] Proszę o pomoc w rozsyłaniu i podnoszeniu
  3. diana79 wysłałam Ci na mejla podrasowane zdjęcia Żabki- niestety cudów się nie udało zrobić bo bardzo rozmyte, ale na pewno trochę lepsze od pierwszej wersji
  4. [quote name='Patkant']Super! :) Marysiu, jak pojedziesz na wizytę poadopcyjną to musisz narobić MNÓSTWO zdjęć!! :)[/QUOTE] Spróbuję ( może mi się uda chociaż Milka ciężka do złapania bez rozmazania) :)
  5. Jestem na zaproszenie Zofija. Niestety stałych deklaracji już dać nie mogę bo mam dużo, ale może jakimś bazarkiem wspomogę. Musze jakiś wymyślić.
  6. Sara nauczy się, tylko trzeba na to trochę czasu. Ja tak też miałam z moim psem, a teraz z Malwiną- ja pod prysznic a drzwi nie zamknę bo drapanie i piszczenie. Ale po prostu na to nie reagowałam i teraz nie ma takich akcji. Trzeba tylko trochę czasu i cierpliwości. My drzwi okleiliśmy tekturą żeby nam nie zdrapały zanim się nauczyły.
  7. Tak, kciuki zaciskamy jeszcze przez kilka miesięcy ( myślę, że tyle zabierze minimum jej okres wychowania i układania). Żeby się zachowywała:)
  8. Uff, dobrze, że Tobiś już bezpieczny i zadbany... Moja Milka po raz 3 trafia do adopcji ( też szczeniak uratowany z łańcucha)...ma ADHD i różne lęki , po części może być to związane z tym, że jako szczeniak była uwiązana w łańcuchu przy za dużej na nią budzie.. Myślę, ze w obu przypadkach przy konsekwentnej nauce, pieski się ułożą i nabiorą ogłady...Ale się porobiło u chauwy...nie ma miesiąca teraz by jakiś DT nie zawalił i to w sposób dla mnie niewyobrażalny
  9. Ja myślę, że Baj jako nowy czuje się trochę niepewnie i w ten sposób - dominując- chce poczuć się pewniej w stadzie, zbudować swoją pozycję. Jeśli Baj nie jest agresywny ( a raczej nie jest) to ja bym pozwoliła psom załatwić to po swojemu. Moja suczka jak do nas przysżła to przez 2 tyg notorycznie leżała brzuchem do góry, a pies ją obwąchiwał. Teraz to ona na niego potrafi wyskoczyć i zdominować. Przewracają też czasem najmłodszą suczkę, jak ją chcą " ułożyć". I każdego psiego szczeniaka- tymczasa przez 2-3 dni. Z czasem się wszystko normuje- jeśli nie leje się krew to ja bym to zostawiła psom do rozwiązania i upływowi czasu.
  10. To jest jakaś masakra z tym wypalaniem traw- u nas od początku wiosny po kilka razy dziennie straż jeździ ( mamy w wiosce ochotniczą straż pożarną), moje psy stoją pod bramą i wyją jak oszalałe bo słyszą syreny co chwilę! Najgorzej jest w soboty...
  11. Już wszystko uzgodnione:) Na początku przyszłego tygodnia Milka znajdzie się w nowym domku, a ja pod koniec kwietnia ją odwiedzę przy okazji pobytu w Sosnowcu ( do Chorzowa niedaleko). Przy okazji starych ogłoszeń Milki ( z których kilka jest jeszcze aktywnych) suczka od iwoniam znalazła dom:) i podsyłam inne psiaki ludziom chętnym na Milkę.
  12. Była wizyta. Wypadła dobrze, Michał ma odczucie, że Pani poradzi sobie z drugim psem, skoro jednego, przygarniętego z ulicy już ułożyła. Będzi emiała dużó ruchu, Pani może ją zabierać ze sobą do pracy nawet, a jak coś zniszczy to się mówi trudno:) Patrycja napisz mi czy się zgadzasz na adopcję Milki do tej Pani do Chorzowa? Jak Ty jesteś na tak to ja też. I będę organizować transport.
  13. Jest taki cudowny...wszyscy którzy do mnie dzwonią szukają małych piesków do bloku:(
  14. A czy siostry Malwinki i Cziki, które były na DT w Krakowie mają już dom? Mam chętną Panią na niewielką, młodą suczkę ale koniecznie z Krakowa, bo chcieliby najpierw ją zobaczyć i pomyślałam o którejś z nich...
  15. Poszła moja deklaracja na Żabkę. Pogoniłam siostrę, spróbuje coś zrobić ze zdjęciami, jakoś je podrasować:) Rozmawiałam z sąsiadami o Żabce, ale poniewaz mają teraz kotkę na razie psa nie chcą...ale w sumie jak przeczytałam o tych jej zdolnościach do ucieczek to bałabym się, że mogłaby tam przez płot zwiać...
  16. Hehe ale fajne gady:) moje suczki też się ciągle tak kotłują:) a odgłosy jakie przy tym:) To lepsze od tv nie?
  17. Udało. Misiek89 ma iść na wizytę na dniach, więc czekamy na wieści, chociaż złych się nie spodziewam...Pozostawałoby ustalić transport i trzymać kciuki aby tym razem to był ostateczny dom Milki na całe jej życie.
  18. [quote name='ilmina']O matko! Ale jak to tak nowy dom po dwóch dniach już z Niej zrezygnował? No przepraszam bardzo, przecież chyba byli świadomi, że to pies po przejściach i trzeba będzie poświęcić Jej czas...nie ogarniam...[/QUOTE] Teraz tak jest, najłatwiej oddać niż popracować nad zachowaniem, ludzie chyba w większości nie mają świadomości, że z psem zwłaszcza po przejściach to i kilka miesięcy i nieraz i rok się pracuje, a nad niektórymi rzeczami całe psie życie...Mam ten sam problem- moja tymczasowiczka 2 raz wraca z adopcji bo nie umie zostawać w domu sama. Ludzie którzy ją wzięli, wiedząc o tym, deklarowali chęć pracy i...starczyło chęci na miesiąc...
  19. Coś mi się wątki pomyliły...Ale przez Milkę zwariuję kiedyś........
  20. [quote name='Misiek89']Witam, dostałem wiadomość, że trzeba wykonać wizytę przed adopcją w Chorzowie. Stamtąd jestem więc służę pomocą;) Jeśli to aktualne proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.[/QUOTE] Dzwoniłam ale nie odpowiada numer. Może mam zły? Spróbuję jeszcze później. Jakby co to namiary wysłałam na pw, ale wolałabym jeszcze porozmawiać, żeby powiedzieć na czym mi najbardziej zależy, żeby zwrócić uwagę.
  21. [quote name='bellatriks']O, to super! Trzymam kciuki za Milkę! Czyli mam przeznaczyć ten pakiet na jakiegoś innego psa?[/QUOTE] Tak, myślę, że innemu się lepiej przyda.
  22. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Z Katowic z całym sercem mogę polecić [B]ihabe[/B], jeśli byłaby taka potrzeba :)[/QUOTE] Dzięki, ja nie znam nikogo chyba z Katowic a tam potrzeba kogoś doświadczonego, bo Milka to piesek, który ma specjalne wymagania...
  23. Napisałam do Blood i bukowej bo soto36 ma zapchaną skrzynkę. Jak nie będzie odzewu to zapytam kogoś z Katowic. Byłoby fajnie bo w kwietniu jadę do Sosnowca mogłabym wpaść na poadopcyjną do Milki osobiście:)
  24. Super, to byli fajni ludzie! Dobrze, że dali dom bidzie a nie kupowali psa!
  25. Dzięki dziewczyny, ja jestem teraz w pracy ale jak będę miała chwilę to piszę pw!
×
×
  • Create New...