-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Mam fotki od karmelci:) [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2161/milka003.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7329/milka008.jpg[/IMG]
-
Biedny Baścik...dawno nie zaglądałam. Mój piesek też ma niską odporność, jak tylko coś, to już infekcje gardła łapie, zapalenie oskrzeli, a to to a to tamto...suki chodzą tylko po profilaktykę, rzadko chorują a on mimo kuracji zwiększającej odporność już jakoś tak ma... Moje deklaracje idą na bieżąco i jak będzie trzeba będą szły aż do kresu Bastowych dni ( mimo wszystko życzę mu i tak DS)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Aria wygląda jak kopia wyadoptowanej przeze mnie Antenki. Już dałam znać Państwu mojej Antenki, że jakby się ktoś zachwycił ich sunią ( bo DS tak o nią zadbał, że wygląda jak wilczyca, jest przepiękna) to jest druga , bardzo do niej podobna do adopcji, może tak pocztą pantoflową uda się znaleźć DS. Sunia bardzo w moim typie, ukradła mi serducho jak tylko ją zobaczyłam na zdjęciu... -
Śliczna młodziutka wilczka Antenka już w cudownym DS
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
U mamy misieek w Bukownie jest kopia Antenki- Aria. Sunia około roku, może nawet nie, grzeczna, wysterylizowana, troszkę wycofana, mieszka w budzie, jest zabrana z olkuskiej mordowni: [url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=18[/url] Jak tylko ją zobaczyłam to serce mi się ścisnęło bo jest jak bliźniaczka Antenki. Jakby ktoś słyszała o chętnym domku na taką sunię to proszę o kontakt z misieek lub ze mną a ja przekieruję. -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
masza44 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek w połowie przeznaczony na Romusia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226449-Letnie-ciuszki-bi%C5%BCu-i-torebki-na-Szczebrzeszyn-I-Romka-do-30-05?p=19023001#post19023001[/url] -
Przelew 101 zł 27.04 puszczony, jak doszło to proszę potwierdzić na bazarku:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-P%C5%82yty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele[/url]
-
BARDZO SIĘ CIESZĘ, niech ta sunia zazna wreszcie spokoju i bezpieczeństwa na zawsze w swoim domu. Myślę, że Milce wszystko jedno w jakim języku się do niej mówi:) i tak zrobi swoje:) Karina, po prostu dziewczyno brak mi słów, jesteś kochana a ja Tobie jestem MEGA wdzięczna!! Dobrze mieć takie zaufane osoby na dogo. Mam nadzieję, że w takim fajnym domku z takimi fajnymi ludźmi i wielgachnym ulubionym ogrodem Milcia będzie grzeczna i spełniona:) Bazarek na Milkę trwa- do 30.05. - zysk z niego przekażę na innego psa w potrzebie po konsultacji z margoth137 która dała fanty. Wszystkim którzy pomogli, którzy się interesowali i podtrzymywali na duchu dziękuję:) i oczywiście czekamy na filmiki/zdjęcia ( wiem, że bardzo trudno ją złapać nie rozmazaną...)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
masza44 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Baju ma jak w psim raju......nasz 14 letni pies od zawsze panicznie bał się burzy ale teraz ze starości już głuchy- i wreszcie ma spokój, i dobrze, bo serce mogłoby nie wytrzymać takiego stresu kiedyś. -
Jestem z bazarku...biedny piesiu, szkoda, że tak długo nikt mu nie udzielił pomocy:( mam nadzieję, że wszystko się zagoi ładnie a Rufi szybko nauczy się funkcjonować na 3 łapkach- osobiście znam takiego pieska i wierzcie mi, nie jest to dla niego w ogóle ograniczeniem, chyba w ogóle nie zauważą kalectwa
-
[quote name='beta ata']Bardzo się cieszę! Bardzo kibicowałam Milusi i na własną rękę szukałam czlowieka dla niej :-) A, właśnie, skąd ten domek dowiedział się o Milce?[/QUOTE] Karmelcia pisała, że rozgadywała na prawo i lewo i jej koleżanka, która brała Milkę na bieganie też i stąd ktoś od kogoś usłyszał taką pocztą pantoflową się rozniosło wśród aktywnych ludzi:)
-
Nie rezygnuj tak łatwo, alergię się leczy, ludzi się odczula. Wiem, bo prawie wszyscy w mojej rodzinie mają alergie na psy lub koty a wszyscy je mamy i żyjemy normalnie.
-
Rany!:) Miałam dzwonić ale skończyła mi się umowa na abonament a przez ten długi weekend nie miałam czasu załatwić żadnej komórki...A tu już:) Ja jestem 100% na TAK:) Już wysyłam umowę adopcyjną. Będzie na Ciebie ok? jakby co ( pisząc to odpukałam i splunęłam przez ramię) to wiesz, że ja wezmę na siebie odpowiedzialność za Milkę jak zawsze... I wysyłam przelew na 100 zł. Jestem bardzo szczęśliwa:)
-
A czy przelew ode mnie z bazarku doszedł?
-
Ja też jestem strasznie Karmelciu wdzięczna za takie zaangażowanie w adopcję Milki i jestem spokojna, że oddałam ją w takie dobre ręce DT...naprawdę, będę Cię polecać ze spokojnym sumieniem każdemu:) A co do domku to myślę, że lepiej Milka trafić nie mogła, ale ponieważ ma taką historię jaką ma za sobą myślę, że taka kontrola przez pewien czas będzie super, bo jakby były problemy to będzie się im zaradzać na bieżąco a nie po miesiącu zwrotka ...dlatego sie tak upierałam na ten ogród bo wiem, że u mnei jak zostawała w ogrodzie to psa nie było- zajmowała się sobą i była tam szczęśliwa i grzeczna, aż czasem się bałam , ze pies uciekł:) bo tak długo gdzieś sobie znikała. Będzie dobrze, wierzę w to:) ludzie znają rasę, znają jej potrzeby i zgadzam się, ze takie zachowanie jakie prezentuja jak najlepiej świadczy o ich gotowości i zaangażowaniu:)
-
To cudowna wiadomość.........wspaniale:) Karmelcia a jak kwestia sterylizacji? Ja myślę, że można by nawet zrobić takie kilka dni próbne a jak będzie ok to wtedy podpisać umowę adopcyjną i byłoby super gdybyś mogła ją przez jakiś czas w domu monitorować... ja zbieram cały czas na nią pieniążki bo jeszcze mogą się przydać oczywiście byłoby na zwrot za paliwko itp
-
Dzisiaj wyjeżdżam o będę miała słaby dostęp do netu, jakby coś się działo to dzwonić na kom :) Mam nadzieję, że Milka zachowa się ładnie:)
-
Zapraszam na kolejny bazarek na Milkę- proszę o podnoszenie i rozsyłanie:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226449-Letnie-ciuszki-bi%C5%BCu-i-torebki-na-Milk%C4%99-do-22-05?p=19023001#post19023001[/url] Strasznie jestem ciekawe jak tam Milka wypadnie na wizycie:)
-
Cudowny Gacek, ja uwielbiam Gacki:)
-
Matko..............................!!!!!!!!!!Trzymam tak strasznie kciuki!!!!!!!!Ale byłoby super gdyby się dogadali:) Milcia nie daj plamy!!! Karmelciu, I love you!!! Oczywiście policz ile wyjdzie za paliwo, oddam Ci, bo to trochę kilosów jest. Ale byłoby wspaniale taki ogród i staw.........
-
Pogoda wspaniała, mam nadzieję, że Milcia z niej korzysta aktywnie. U nas w nocy wyłażą jeże i moje psy dostają wariacji...
-
Dziękuję za wyjaśnienie sytuacji, mam nadzieję, ze gdziekolwiek jest jest bezpieczny i najedzony...
-
Wysłałam 101 zł z bazarku z winylami, jak dojdzie to proszę o potwierdzenie tutaj i na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-P%C5%82yty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele[/url]