-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Zdjęcia Żaby z nowego domu powalają po prostu, ale się sunieczce trafiło!
-
Aha, i te 17,40 które zostało przekazuję na leczenie szczeniaków Kafira i Zorki zabranych z pseudoschroniska z Olkusza, dokładam od siebie 10 zł i przelewam wojtusiowi- rozliczy się na wątku olkuskim
-
Dostałam info, że u Milki wszystko ok i dziewczyny zgrały się super ( czyli Pani i Milka:)). W związku ztym zmieniam tytuł wątku i przenoszę do Już w Nowym Domu Mega się cieszę!!!!
-
Mix dobermanki - krótki łańcuch, chleb z wodą ... Tosia ma dom.
masza44 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Tosia śliczna, znajdzie domek w mig:) dobrze że jedzie na DT, niestety ja mam już max deklaracji stałych jak na moje możliwści, na razie nie mogę pomóc finansowo -
Frida, Luna, Emi i Mia - wszystkie mają domy!:)
masza44 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki są cudowne, najbardziej ujęła mnie Lunka bo mam słabość do białych psów a lękliwe...to już chyba moje przeznaczenie:) w przyszłym tyg postaram się pomóc groszem. Aktualnie sama ogłaszam 3 szczeniaki, głupota ludzi nie zna granic...Dobrze że są inni, którzy to potem próbują naprawić i dzięki Wam za to, ze tak dobrze się nimi zajęliście. -
Ojej ale fajnie!! Trzymam mocno kciuki za aklimatyzacje Żaby! Porozsyłam jutro wątek może uda się znaleźć jeszcze trochę kasy na hotel...
-
3.06.do domu idzie moja inna podopieczna na która mam deklarację- tak, że będę mogła przekazać jeszcze 30 zł więc łącznie 60 zł miesięcznie ode mnie to wg moich wyliczeń mamy już 110 deklaracji stałych. Kto da jeszcze?
-
No dokładnie, pełna kwota dużo nam odpowie, będzie wiadomo ile jeszcze zbierać.
-
Najdek, młody i śliczny. Od dzisiaj FRED. Ma już dom!!!
masza44 replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładny i widać , że przyjazny ten Najdek a i imię fajne mu wybrałaś:) -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ale się cieszę i trzymam bardzo mocno kciuki![/QUOTE] Oni są zdecydowani na 100%, żeby z transportem wszystko było ok to będzie dobrze. Ale kciuki się przydadzą na początku w okresie aklimatyzacji, co prawda ostatnia sunia ( wzięta ze schronu) była rozpuszczona i nie przeszkadzało nikomu , że wyżera zupę z talerza stojąc na stole hehe, ale jednak Żabka nie mieszkała nigdy w bloku więc kciuki się przydadzą za szybkie nauczenie czystości i nie demolowanie/ wycie w domu. Myślę, ze będzie ok, i obiecuję wieści na bieżąco oraz fotki i już planujemy wizytę Żabki u naszej Malwinki, ciekawe czy się poznają... -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Miałam zapchana skrzynkę, moja wina. Dziękuję, już przekazałam Asi, na pewno zadzwoni. Dziękuję za chęć pomocy!! -
Nero poszedł do domu, więc jego deklarację przekazuję na sunię- 30 zł miesięcznie. Na razie tyle mogę. Może uda nam się dozbierać więcej...
-
Jak znajdę bazarek ogłoszeniowy no i jak dostanę wypłatę...to wykupie Żabce ogłoszenia.
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia Lublin']Masza wysłałam Ci na PW mój nr tel, niech Asia do mnie zadzwoni to się z nią umówię kiedy i dokąd jej pasuje. Muszę wiedzieć wcześniej na kiedy załatwiać auto :)[/QUOTE] Niestety nic nie dostałam...Jeśli możesz prześlij jeszcze raz. Oni już się na nią doczekać nie mogą:) Po śmierci ostatniej suni ( miała 12 lat i raka) przez kilka miesięcy się zarzekali, ze już nie chcą psiaka ale długo nie wytrzymali:) -
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
O jeju Becia byłoby super to by im bardzo pomogło, bo oni wschodniej Polski nie znają, do Rzeszowa trafią a i powrót po weselu i z Żabcią do Krakowa to już i tak dużo wrażeń. Jak się coś wyklaruje to proszę daj mi znać na pw, podałabym Asi twój numer, umówiłybyście się. Jak pisałam Asia zwraca za paliwo. Oni już się nie mogą doczekać Żabki:) Będzie przyjeżdżać do moich wariatów na grilla :) tylko będą i ona ( ucieczki) i moja Świnka ( agresywna do dorosłych ) na smyczkach:) -
zmienię jak dostanę dobre wieści od karmelci z PA:) zrobiłam się przesądna
-
Najpiękniejsza Żabka na świecie ma swojego Człowieka !
masza44 replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
Moja koleżanka z rodzicami chcą Żabke na 100%, i błagają, żeby jej nikomu już nie dawać bo jej ojciec tego nie przeżyje ( chcieli już brać jednego pieska z azylu i jak przyjechali to im ktoś Wojtusia już wziął...). Mogliby ją zabrać za 2 tyg w niedziele 3 czerwca, bo będa wtedy w Sanoku a to bliżej niż z Krakowa jechać. Tylko czy dałby ktoś radę podrzucić Żabkę do Rzeszowa? To tak wpół drogi ich potem czeka jeszcze powrót do Krakowa. Asia odda za paliwo tylko nie są w stanie trasy całej obrócić.Malwinka chyba czuje co sie święci i że mamusia ją odwiedzi niedługo:) bo przybiegła z ogrodu i rozdaje mi buziaki:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Niestety...i wiecznie ktoś rozmnaża:( ostatnio nowa koleżanka z pracy poprosiła mnie o znalezienie domu dla 4 maluszków- jej teściowie nie dopilnowali suczki. Teść chciał je utopić!!! Koleżanka zabroniła stanowczo ale lepiej żeby szybciej stamtąd poszły .Wiem, że to nie bezdomniaki ale muszę pomóć, ja przynajmneij wydam je do domów sprawdzonych , gdzie je wysterylizują, na podstawie umowy itp a oni rozdaliby gdzie bądź, na rozmnożenie, na łańcuch........ech ludzie ludzie... a na prezent ślubny koleżance dali biżuterię za 1000 zł ale na sterylizację suczki szkoda im 150 zł...obiecałam pomóc ten jeden raz pod warunkiem , że koleżanka dopilnuje sterylizacji suczki, ale jak będzie nie wiem... -
Adopcje i powroty Milki zostawiły ślad na mojej psyche- dzisiaj w nocy śniło mi się, ze rozmawiałam z Milką przez telefon o jej adopcjach i powrotach i ją przepraszałam za te nieudane i pytałam jak jej jest w nowym domu... a Milka była śliczną ciemnowłosą i ciemnooką 9 letnią dziewczynką... Najśmieszniejsze było że ja się jej tam tak kajałam a ona miała postawę typu "aj tam aj tam jest ok, ja się zawsze dobrze bawię" :)
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
masza44 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
No niestety zwierzęta się traktuje jak rzeczy, ale o czym mówimy skoro starsze osoby też są w tym kraju tak traktowane...Żal malizny, jak będę robić jakiś bazarek to może dla małej się coś także uzbiera. -
Mama z pięcioma szczeniakami wyrzucona w lesie - błagamy o pomoc
masza44 replied to marta-t's topic in Już w nowym domu
Niestety, tylko w jesieni i zimie bo wtedy wszystkie psy są zamknięte w domu podczas naszej nieobecności. Na wiosnę i lato siedzą po 10-12 godzin w ogrodzie a tam jest staw no i płot pomimo, że szczelny to miejscami ma jakieś 10 cm od podmurówki luzu, moje nie uciekną bo są dużo za duże, ale bałabym się ryzykować, że maluchowi się coś stanie bez dozoru. Poza tym to okres wyjazdów i jak nas nie ma to ktoś z rodziny trójką psów się zajmie ale czwórka młodych ( Malwinka sama ma 8 miesięcy) to już dla nich może być za dużo. -
Mama z pięcioma szczeniakami wyrzucona w lesie - błagamy o pomoc
masza44 replied to marta-t's topic in Już w nowym domu
Ja mam dt dla szczeniaków i jak ogłaszam tymczasy to najlepiej zrobić gumtree wyróżnione nawet na tydzień- odzew jest największy. Oraz tablica i cafeanimal. Najlepsze było allegro no ale już nie można tam wstawiać. Maluchy są wspaniałe:) życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedzialnych domów! -
Piękny wyrzucony szczeniak / już w DT / szukamy DS
masza44 replied to ang's topic in Już w nowym domu
O jak fantastycznie! U Was miałby jak w psim raju:) Powodzenia z kawiarnią. A jaki adres? może wpadniemy kiedyś?:) -
U mnie zżerają szczeniaki ( moje już wyrosły) ale tymczasy często. Żwacze pomagały takie do gryzienia, suche i wszelkie inne suszone " smrody" . Z dorosłym psem nie wiem... A na tarzanie to chyba nic nie pomoże.... Może to gryzienie jej się coś włączyło przy małych kociętach? Że je jakoś pilnuje? Ostatnio moja Malwinka miała ciążę urojoną, a zwariowały wszystkie 3 psy.
-
Piękny wyrzucony szczeniak / już w DT / szukamy DS
masza44 replied to ang's topic in Już w nowym domu
o to tym lepiej:)