-
Posts
3862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masza44
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Moderator zamknął mi bazarek. Mam książkę z dedykacją od Czesława Miłosza, wystawię na allegro na pokrycie części kosztów leczenia szczeniaków, tylko jak to wycenić? -
Śliczne i radosne, może się ludzie boją, ze duże będą bo są takie puchatki, że się wydaje, że będą ogromne
-
TOSIA Maleńka kudłatka prawie affenpinczer :D MA DOM
masza44 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
i ja wpadłam popodziwiać tymczaskę -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jeżynko serce pęka, my w domu opowiadamy Malince, że może siostrzyczka przyjedzie do niej niedługo... Justyna dziękuję za ogłoszenia Malinki. Ona jest najmądrzejszym szczeniakiem jakiego miałam na DT. Cytuję TŻ-ta " taki malutki piesek a tyle radości w domu". Cały czas liczę, że będą razem 2 malutkie pieski... -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
masza44 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Hmm jestem pełna zdumienia, moja Milka wymagający border collie była u Karmelci 2 razy, miałam dobry z nią kontakt, mało pisała na wątku ale zawsze oddzwaniała, odpisywała na smsmy, ze zdjęciami nie było problemów i najważniejsze, że bardzo się zaangażowała w znalezienie domu Milce. Ja byłam zachwycona a zanim wysłałam tam Milkę to poleciła mi to DT dziewczyna "od spanieli" które miały tam ich wtedy już kilka...Karmelcia z Igą popełniła błąd, ale ja kiedyś też popełniłam trochę podobny, na szczęście u mnie wszystko się skończyło na strachu. Od tego momentu 10 razy sprawdzam wszystko. Nie wiem co myśleć... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
O rany to ja pomyliłam imiona ja myślałam, że Jagódka to czarna podpalana a Jeżynka cała czarna...A może Cię źle zrozumiałam, ja mam taki słaby zasięg u mnie, że i przez komórkę i przez stacjonarny czasem słyszę co 2 słowo.Mam nadzieję, że Jeżynka przeżyje, nie chcę wydzwaniać i dopytywać, wiem, że masz z chorowitkami i tak dużo roboty, nie chcę przeszkadzać. I tak cały czas myślimy i trzymamy kciuki, za wszystkie. W takim razie tekst można poprawić na 9-10 tyg chociaż mi się wydaje, że mają mniej. No i jak zabierałam Malinkę to mi Pani wetka ja zważyła i ważyła 3,50 wiec zaokrągliłam do 4. W ogóle przez kilak dni Malinka się zaokrągliła ciut a jak się ją odrobaczy to w ogóle powinno być super. Dzisiaj jestem już w pracy, na Malinkę robotnicy maja mieć oko i nakarmić w międzyczasie :) Akurat mamy bardzo kocio i psiolubnych. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa'][B]masza44 [/B]powiedz mi ktora sunia odeszla, czarna podpalana, czy czarna... moja mama sie pyta Tosiek mi biegal po klawiaturze i teraz nie mam polskich znakow i jak naciskam z to mam y i na odwrot..... wie ktos jak to zmienic z powrotem, bo ja nie pamietam[/QUOTE] czarna podpalana nie żyje, a cała czarna jest chora -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A tekst może taki? Jeśli macie inny pomysł to proszę o pomoc, ja potrafię tylko tak konkretami walić.: Malinka to 7 tygodniowa sunia która waży 4 kg. W przyszłości będzie średniej wielkości ( w okolicach kolana, około 20 kg). Ma gładką mięciutką sierść. Jest radosnym, ciekawskim, odważnym i mądrym szczeniaczkiem. Jest bardzo rezolutna i szybciutko uczy się zarówno czystości ( jest w trakcie nauki) jak i przychodzenia na zawołanie oraz chodzenia na smyczy. Grzecznie jeździ w samochodzie i spokojnie zostaje sama jeśli dostanie coś do gryzienia. Może zamieszkać zarówno z psami jak i kotami. Lubi bawić się z ludźmi i psami oraz przytulać. Warunkiem adopcji Malinki jest zgoda na wizytę przed i po-adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej z zobowiązaniem się do wysterylizowania suni po osiągnięciu dojrzałości. Namiar może być na mnie a jakby się jakiś domek rozsądny trafił to poproszę o PA iwoniam. Mój numer 728 838 200, e-mail [email][email protected][/email] Czy ktoś mógłby jej zrobić troszkę ogłoszeń? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img687/3442/dsc0729ms.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img818/6462/dsc0718gi.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img402/1121/dsc0712un.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img515/6379/dsc0716u.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Zdjęcia Malinki do ogłoszeń[/B] [IMG]http://imageshack.us/a/img233/5557/dsc0711v.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziękuję iwoniam, że się tak zajmuje Jeżynką, ja nie mam doświadczenia w tak ciężkich chorobach, moje szczeniaki tymczasowe często na coś chorowały ale lżej i wystarczyło leki i zastrzyki im podawać. Malinka uczy się czystości, korzystamy z weekendu, pilnujemy wynoszenia na dwór i dzisiaj nie było jeszcze nabrudzone w domu. Moje pieski uczą ją dobrych manier ( nie zabierania jedzenia , nie podżerania z cudzej miski, nie gryzienia po ogonach i uszach) a my delikatnego jedzenia z ręki ( bo przedwczoraj o mało nie odgryzła mi palca:)) w nocy jest super, budzi się około czwartej na siku po czym wraca do spania jak się jej rękę położy na legowisku. Dzisiaj pstrykamy jej zdjęcia więc kilka najlepszych dodam wieczorem - do ogłoszeń. -
Pomagam troszkę Baścikowi dlatego pozwalam sobie zaprosić na bazarek z mojego podpisu- bo teraz to moje tymczasiątka też potrzebują pomocy
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
masza44 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki pozwalam sobie Was zaprosić na bazarek z mojego podpisu, bo on na moje bardzo chore tymczasiątka z Olkusza. Jedno już za TM... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Cały dzień chodzę i ryczę, nie umiem sobie znaleźć miejsca. Wczoraj jak odbierałam Malinkę to była nadzieja, że Jagódka i Jeżynka wychodzą na prostą trochę się ustabilizowały. Iwoniam zajmuje się teraz Jeżynką nie wiadomo jak z nią będzie... Malinka jest cudowną grzeczną mądrą suńcią...Na szczęście jest zupełnie zdrowa. -
[quote name='Renata N']Masza44, masz swoje psiaki, a nie zapominasz o naszych podopiecznych! Dziękujemy! :lol:[/QUOTE] Nie ma sprawy, trzeba sobie wzajemnie pomagać. Może kiedyś się uśmiechnę np o jakąś wizytę przedadopcyjną? Nigdy nie wiadomo:)
-
Śliczna młodziutka wilczka Antenka już w cudownym DS
masza44 replied to masza44's topic in Już w nowym domu
Są nowe zdjęcia Antenki na facebooku:) młoda ma wspaniałe bogate we wrażenia życie i uśmiecha się całym pysiem ze szczęścia!! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Justynka ja szczeniaki biegusiem wyprowadzam zaraz rano po przebudzeniu, w ciągu dnia po przebudzeniu, kilka minut po karmieniu, po zabawie. Jak mi zaczyna lać w domu to go wynoszę na podwórko ( w wypadku mieszkania w bloku to faktycznie najlepiej przenieść na gazetę przy drzwiach wyjściowych) dotychczas najszybciej nauczył się mój piesiu i to w bloku, dosłownie w tydzień. Najdłużej uczyła się Malwinka- 2 miesiące ale od tego czasu ani jednej wpadki. Przeciętny czas tymczasowiczów to 3 tygodnie. Jeśli mogę coś radzić to zawsze lepiej wyjść nawet na 5 minut niż uczyć na gazetę bo szczeniak wytwarza u siebie skojarzenie z podłożem ( pewnie dlatego moja Malwinka zamiast wyjść w zimie na śnieg sikała na zieloną trawopodobną wycieraczkę...:) ) Nauczy się, trzeba jej tylko troszkę czasu. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jest poprawa u moich szczeniątek!:) Malinka jest zupełnie w porządku a dwie pozostałe pomalutku coraz lepiej. Jeszcze ze 2 dni pozostaną na kroplówkach, ale jeśli pomalutku będą chciały jeść to jest szansa, że będę je mogła odebrać w sobotę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
masza44 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Moje 2 tymczaski nadal źle:( nadal biegunka i wymioty, nadal biorą kroplówki Tylko Malinka czuje się w porządku. A co to kalendarzy sprzedawać na bazarku nie można?? Pierwsze słyszę...ja też sprzedaję i to oryginalne, projektowane przez moją siostrę graficzkę. I nikomu nic do tego dopóki sie rozliczam co do grosza, a zwykle to nawet dopłacam od siebie. -
Misiu jaki piękny i jaki uparty...mam nadzieję, że pracownicy tej nowej firmy okażą mu serce i pozwolą zostać przy sobie. Kochany psiak.
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
masza44 replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści z Sanoka. Becia macie śliczności maluchy. Jakby co to i jak mam 3 maleństwa, tylko one do wydania dopiero tak za 2-3 tyg, bo je muszę wyleczyć i troszkę " ogładzić".