Moje na karmy marki Brit albo Calibra nawet spojrzeć nie chcą :)
Royal dla maluszków light albo sterilised albo exigent to Siu i owszem :)
A ponieważ jest psiaków sztuk dwie i Tof do maluszków nie należy, to kupujemy karmę Purina Proplan. I to tylko w zooplus, bo karma przyjeżdża z Niemiec i jakością różni się od naszej polskiej... I Agusia chrupie też :evil_lol:
[quote name='Lili8522']
Przy okazji
Czy mogę prosić Cioteczki Kochane które mają FB o
polubienie tej strony i udostępnienie? :oops: Bardzo proszę :modla:
[URL]http://www.facebook.com/pages/Te-zapomniane-Śląskie-kundelki-do-adopcji/169239109885922[/URL][/QUOTE]
Polubiłam, udostępniłam i maminkę znalazłam :)
[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/c99.0.403.403/p403x403/294476_431313833578264_1255444996_n.jpg[/IMG]
Ech, Kuba, Kuba..
Ile razy kupuję koperek, marchewkę i rzodkiewkę myślę o Tobie...
Jak przekonać siebie, że Kuba biega po tęczowych łąkach, kiedy na dworze taki ziąb?
Jak sprzątnąć klatkę?
Jak zacząć kupować 2 kolby zamiast 3?
Jak powstrzymać łzy, które płyną na samą myśl?
Pamiątkowo z I Psiego Rajdu w Oleśnicy :)
Był Brosiu i Abi, ale Siu pozować nie chciała :)
[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/208118_380687985340112_647696360_n.jpg[/IMG]
Za to w polach- pańcia pełna gębą :)
[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385594_380689192006658_2076617732_n.jpg[/IMG]
I dąsy były też :)
[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430128_380689232006654_16617536_n.jpg[/IMG]
I Najducha też wystawię jako psa :evil_lol:
[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/26619_450030325039851_310399724_n.jpg[/IMG]
Toalety nawet chłopina dokonał na tę okoliczność :eviltong:
Brak czasu doskwiera, ale zaglądamy :) Cudny ten Floruś. Nie mogę przeboleć, że jeszcze domku nie znalazł :-( Ale gdzieś tam, na pewno, czeka ten jego jedyny ludź...