Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Masz jakieś wieści o Spajkim♡ Wielkie dzięki za Rokusia. ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡
  2. Ewa♡ nie martw się na zapas.Poczekajmy na opinie doktora.
  3. Trzymam kciuki i nie puszczam:)
  4. Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej ♡ Miłego dnia życzę :)
  5. Ale fajnie tam macie:) Kulka cudna jest:))))))))))))))))))
  6. Łomatko i córko skąd tyle piesow się wzięło :) To dopiero banda i wszystkie w zgodzie.
  7. Ewuniu wspolczuje dodatkowych wrazen:(Dobrze ze Rokusiowi nic się nie stało. Czy ten pies był z właścicielem?
  8. Pozdrawiam w piateczek :)
  9. Rokus bardziej kocha Jacka, czy Jacek Rokusia:)
  10. Znam Paule osobiscie i glowa gwarantuje,ze psina bedzie miala super opieke.SUPER.
  11. Czy ten pdt jest u Pauliny?
  12. Witamy Olenko. Tradycja w narodzie nie ginie:)Ja będę
  13. Bardzo cieszę się z domku Bruna♡Bardzo♡♡♡♡
  14. Dziewczyny u Ewy to jest taki cieply dom,ze zal mi bylo wychodzic:(,ale coz nie mozna siedzic komus "na glowie"pol dnia. Perelka to taka superowa psica,a imie oddaje caly jej charakter.Po prostu PERELKA. A propos kanapy;ogladnijcie dokladnie zdjecia,Rokusiowi ciagle zwisaja lapy:)))))) i albo kanapa za mala.albo Roki za duzy.:)
  15. Ewciu u Ewy to nie ma "czarnych godzin":)))))))))).Tam piesy sa zaopiekowane na maxa,a Semik ma takie wyrko,ze sama bym sie zmiescila:) Czy cos zlego sie dzieje,ze bedziesz caly tydzien na U.
  16. Ja przekrecilam laptop:)Stado super i wszyscy w super kondycji:)
  17. Dal sie nawet wyglaskac:)ale pileczki nie oddal:(.Nie nalegalam.
×
×
  • Create New...