Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Całkowicie się zgadzam z Elunia.Lepszego dt to Rokus by nie znalazl.Calym sercem jestem z Tobą.
  2. Nie ma szans,nic nie zostalo:))))))))))))))))))))))))
  3. ja prosze kawalek:)(wirtualny oczywiscie):)zeby nie bylo:))))))))))))
  4. Szczesliwy Pies:)ale sie ciesze:)
  5. Ewunie przylaczam sie do zyczen.:) Wszystkiego naj,naj,naj lepszego i niech Ci sie wiedzie:)Buziaki przesylam.
  6. Gusiaczku,a kto Cie tak obciazyl:)
  7. Maćku jak się pracuje w takiej firmie to trudno nie czytać :)Mus jest:)
  8. Co tam lepek grunt,że samopoczucie wspaniałe. :) Moj Brutus tak mial po wylewie:(i tak mu zostało :( Tak Ewciu najfajniejszy wątek na dogo i dajacy nadzieje ♡
  9. Przytyje:)oby już mu się nic nie przyplatalo ♡♡♡♡Rokusia
  10. Ale masz fajnego Psa:) jeszcze sluch mu wróci i będzie git:)
  11. I tego się trzymajmy:) ♡♡♡dla Szefa
  12. Ewciu czy te jego kupy sa choc trochę lepsze:(
  13. Cieszą takie wiesci:). Ewciu jesli przybiegnie do kuchni na dźwięk otwieranej lodówki to sluch ma absolutny:) Znaczy się sciemnial na poczatku:)
  14. Czekamy na wyniki.Niech już to nasze♡nie choruje.
  15. Szef,jak to Szef musi spac w piernatach:)Nie da sie inaczej:)
  16. Dziekuje za fotorelacje.:)Milo widziec Rokusia w formie.I oby tak zostalo.Zdjecia z Jackiem bezcenne:) Mieszkanie Kuli to jakas masakra:(.Moze postrasz ich ze wezwiesz S.M.albo SANEPID.Jak ludzie moga zyc w takich warunkach,Ja rozumiem biednie,ale w takim syfie to sie w glowie nie miesci. Ewuniu w jaki sposob odnalazlas te zawieszki na allegro(pod tytulem adresatki).Pikne som.Ja nie mam allegro,ale syna bym pomolestowala:)
  17. Ja tylko 3.:(Ewciu gdzie takie mozna kupic,CUUUUUUUUUUUUUUUdne som:)Nie noszebransoletek,ale dla takich zawieszek to bym se kupila.:) Jak tam Pan Pies?
  18. Malagos kiedys my jako wolontariusze zawiezlismy do Joli 5 worow,bo ktos nam podarowal.Z 5 worow nadawalo sie moze z pol,Reszta przyjechala na smietnik do Warszawy.( Ludzie mysla,ze jak przytulisko to moga sobie mieszkanie posprzatac:( I jeszcze trzeba podziekowac.WRRRRRRRRRRR.Szkoda slow. Ja juz sie nie podejme takich akcji.Przykro mi.
  19. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia P.Ani,a jak ze Spajkusiem wszystko w porzadku to na zdjecia poczekamy.:)
  20. Na przyszlosc prosze dzwonic do Joli.Jola tu czesto nie zaglada:(a telefon Fundacji nie jest tajemnica:)
  21. Dlatego,ze go pokochalam to tak bardzo przezywam.Jak widze Rokusia to przed oczami staje mi moja Dora.:( Jak juz Pies wyzdrowieje,coby jak najpredzej to Wam napisze o Dorce. Ewuniu nie wpadaj w paranoje:(A zauwazylas,ze jak sie do niego przytulalam i buziaki dostawal to nie buczal:)To jak go nie kochac.:))))))))))))))))))))))))
  22. Boże, niech mu się w końcu polepszy:( Przestanę w koncu czytac ten wątek bo się wykoncze psychicznie:(
  23. Ewciu to co napisalam to byly sugestie Joli po mojej opowiesci.
×
×
  • Create New...