Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Zamowilam karme Bosch w Telekarmie,ma byc w poniedzialk.Zobacze czy worek nie jest uszkodzony. Czy te dziury sa tylko w worku z Britem i tylko w Telekarmie?
  2. Jak tam sie nikt nie zglosi to mozna do mnie:)DZIEKUJEMY;;))))))))))))))
  3. Dziękuję ♡ ♡♡♡dla Franka
  4. Joli nie wypada,ale ja to bym powiedziala. Jakos do mnie nie dociera,ze pies ucieka.To teren nie byl ogrodzony czy przez ogrodzenie skacze?Ja jestem przeciwna oddawaniu psow do pilnowania terenu.Niech sobie ludzie zatrudnia ochrone albo alarm zaloza.,bo mowienie,ze pies bedzie w budzie z mozliwoscia wejscia do domu mnie nie przekonuje.Nie ma mozliwosci tego sprawdzic.
  5. "przytulisko Znajdki to nie jest sklep z pieskami",ze jak sie popsuja to mozna zwrosic,ale nie mozemy nie przyjac psa,bo albo go wyrzuca albo gdzies wywioza.:( Szkoda psiny:((((((( To nie byl ten DOM.
  6. Po 3 latach do przytuliska wraca BRUNO:( taka informacja pojawila sie na fb.Powod podany-pies ucieka,bo "wlascicielowi"nie chcialo sie ruszyc d...y i wychodzic z psem po za teren posesji.Taki zmeczony wracal z pracy.Szkoda slow. Tak sobie teraz pomyslalam,ze zamiast pilnowac posesji uskutecznial wycieczki.To po co im taki pies.WRRRRRRRRRRRRRRR. Oni nie powinni dostac zadnego psa,a pewnie beda szukac,bo przeciez ktos pilnowac musi. Bylam przy adopcji psa i ludzie nie wygladali na nieodpowiedzialnych.Matka wlasciciela zapewniala,ze gdyby cos to zabierze psa do Warszawy.I co.Nic.Nie jestesmy w stanie przeswietic ludzi do konca.
  7. Najlepszy lek M jak Miłość buziaczki♡♡♡♡
  8. Swietny pomysl.Poznalam Rokusia osobiscie,Cudny pies i taki chorutki.:(
  9. Przykre:( Fundacja ratujaca rottki
  10. Moja Feta tez sie rozpycha:(i jeszcze trzeba ja przykryc:)Fecina spi ze mna tylko w zimie:)bo u mnie zimno:(w porywach 15 stopni i sluzy mi za termofor:) Widok Rokusia na kanapie bezcenny:)i niech jak najdluzej cieszy sie zyciem. Ewa dziewczyna z Warszawy Malwla zalozyla Rokiemu watek na Pomorskiej Fundacji Rottka,czy mialas jakis odzew od nich?
  11. Dacie rade. Jeszcze sa przyczepy:)No i mozna zmienic samochod na wiekszy:)))))))))))))))))))))))
  12. Moj Boze co za syf.Jak tak mozna mieszkac.I jeszcze w tym syfie zwierzaki:( Rokus przytyl,huuuuuuuuuuuuuuuuura:(. Widziec Rokusia w formie bezcenne:)
  13. To juz nawet nie chamstwo,to k******o.
  14. Na tych zdjęciach to nie wiem kto jest bardziej zadowolony :)Jacek czy Rokus.♡♡♡♡
  15. Nawet jak nie lezy,to tez:)Kawal psa,w koncu to Szef:)Na chorego nie wyglada. Semis tak trzymac:)
  16. Cala przyjemnosc po mojej stronie:)Mnie to zlapal najpierw wirtualnie:),a w realu to juz na wieki.Jak go zobaczylam to glupio mi bylo sie poplakac:(Nie bede tu pisac co sobie myslalam,o tej"wlascicielce"bo by trzeba bylo wypikac,albo co drugie slowo wykropkowac. Wszystkie Wasze psy sa super,a Perelka cud,miod i orzeszki:)Szef Semik w bardzo dobrej kondycji :)i Barsa,ktora lezala na poslanku z mina obserwatora:)
  17. Wczoraj wyczulam jakas szczegolna wiez miedzy chlopakami,Siedzielismy wszyscy na sofie w salonie.Rokus lezal kolo nas na poslanku.Z chwila kiedy Jacek wstal i zaczal szykowac sie do wyjscia,Roki tez sie podniosl i podreptal za Jackiem:).No i zanim Jacek wyszedl musial sie z nim "popieszczochac"To jest pies,ktory musi byc caly czas przy czlowieku.On potrzebuje teraz spokoju i milosci.W tym domu tego mu nie zabraknie:) Rokus jest bardzo chudy:(Zdjecia tego nie oddaja.Myslalam,ze mnie juz nic nie zdziwi,jezeli chodzi o "opieke"wlascicieli nad zwierzakami.A jednak.Jakos do mnie nie dociera,ze mozna nie widziec jak psiak niknie w oczach i nie szukac pomocy.Zeby nie Ewa tego psa juz by nie bylo:( Opieke Rokus ma zapewniana najlepsza z najlepszych.:)Jestem przekonana,ze Ewa zrobi wszystko,zeby Rokus jak najdluzej cieszyl sie zyciem.Zyciem bez bolu i przy swoich CZLOWIEKACH. Jak juz Ewa napisala,nie buczal na mnie,na spacerku,ani w domku.Nawet jak jadl a ja stalam przy misce.A pozniej jak Ewa dala mu dokladke to nawet miche trzymalam:) Cudowny,chory pies.Ma u mnie zapewniony Hepatil.Jak juz sie bedzie konczyl to przywioze nastepny.Prosze tylko przypomniec na watku.OBIECALAS:)
×
×
  • Create New...