Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Ewciu paczuszka odebrana.Zostanie dostarczona w stanie nienaruszonym na Dzien Ziemi.Jeszcze raz bardzo dziekujemy.:) Kasiu ja nie wiem kto prowadzi FB ZNAJDEK.Ja nie mam fb.Bardzo Ci dziekuje za ogloszenia.A od kogo dostalas info o Piorunie? To moze ten ktos prowadzi.
  2. Ewus nie jestes zazdrosna:)Ja bym byla:)
  3. Mialam wczoraj takie male zamieszanie w domku,to na poczte nijak nie moglam sie wybrac:( Jak odbiore dam znac.
  4. Na starość to się podobno dziecinnieje:)
  5. I jak ich nie kochać ♡♡♡♡♡
  6. Nie moge obejrzec.Wtyczka mi nie działa :(
  7. Zostawiam ♡dla Rokusia.Dobrego dnia dla wszystkich :)
  8. Jak bedzie trzeba,to Peruszka go obroni:)
  9. Pacze,pacze i nie wierze.Ewus to nie ten sam pies.:)
  10. Takie wieści to ja po prostu kocham ♡
  11. W drodze do pracy spokojnego dnia życzę
  12. I ja tez dziekuje.Bardzo,bardzo ten psiak lezy mi na sercu.
  13. Dziękuję♡ dziękuję ♡dziękuję♡ i też sie poryczalam.Ja też mam ogromne zaufanie do Ewy i Eling i jestem przekonana że te pieniądze zostaną spożytkowane najlepiej jak tylko możliwe. I tez bym Ewie powierzyla wlasnego psa. (tylko nie wiem czy pozniej by chciał wrócić :))
  14. Nałóg jakiś czy coś :)Muszę tu codziennie rano zajrzeć :)bez tego nie zaczynam dnia:) Na wątku Spajkusia(bo tam też zagladam) Mala czarna napisala,że moze się podzielić kasą która po nim zostala.To tak nieśmiało zgłosiłam Rokusia.♡ I Kama napisała że się podzieli♡ ♡♡Pozdrawiam bandę Psio-Ludzka.
  15. Zdjęcia cudowne. Warto było się nie poddawać.
  16. Bardzo dziękujemy ♡♡♡♡♡♡ Kontakt przez Ewa Marta
×
×
  • Create New...