Nałóg jakiś czy coś :)Muszę tu codziennie rano zajrzeć :)bez tego nie zaczynam dnia:)
Na wątku Spajkusia(bo tam też zagladam) Mala czarna napisala,że moze się podzielić kasą która po nim zostala.To tak nieśmiało zgłosiłam Rokusia.♡
I Kama napisała że się podzieli♡
♡♡Pozdrawiam bandę Psio-Ludzka.