Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Byłam u Rokusia. ♡ Mowie wam. Podmienili psa. :) Milo było widziec go w super kondycji.
  2. Ewciu Perełka nie mieszka w Warszawie :(
  3. Ewcia i Elzunia pewnie sie uciesza:)Koszty utrzymania zwierzakow nie maleja:( Ja w swoim imieniu bardzo dziekuje.
  4. Masz racje.Szkoda że ja nie jestem jak Barsa.:)ale mój Jacus to się niczym nie przejmuje i zyje mu się na pewno lepiej:) Spokojnego piateczku:)
  5. Ewa mi pasuje po 18,jesli to nie problem,Zadzwonie . W sobote ide do pracy i nie wiem o ,ktorej wroce.:(
  6. Na bank,podmienilas psa;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  7. Ewciu jak masz jutro czas to moze bym Rokusiowi przywiozla te pileczki:)
  8. A ja życzę miłego dnia :)
  9. Zagladam i buziaki przesylam:)
  10. Nic dodac, nic ujac:) Powiedz Rokusiowi jaki Aniol nad nim czuwa:)
  11. Wiem Ewciu,wiem.Ja niestety nie mam warunkow,na wiecej.
  12. Mnie baba na spacerze powiedziala"niech pani zabierze tego kundla,bo nie życzę sobie żeby mojego psa wachal.No nie wytrzymałam i mówię, a pani to sobie yorczka kupiła żeby się dowartościować:). I żem se poszla:)Miłego dnia.
  13. Ewciu podobaja :)ale ja psiara jestem :)Jak bylam mała to mieszkakam u babci.I zawsze były koty.Moja mama nigdy nie chciala zgodzić się na psa.To teraz nadrabiam:)
  14. Ewciu przelazilam na czerwonym swietle:(Nie zauwazylam zmiany swiatel,a ze przede mna szly jakies dwie kobity a nie jechaly samochody to i ja przelazlam na druga strone.I zong.Nie chce przytaczac calaj rozmowy,ale na koniec to zapytalam"lie pan dostanie premii za ten mandat:"(zaraz nas Ewa pogoni,ze zasmiecamy watek:() Milej niedzieli :)
  15. Ale piekne te szczyle pinczerowate:)Pewnie dlugo czekac nie beda:)
  16. Dzien dobry:)I niech taki bedzie. Gusiaczku fajna jest historia imienia Ovolinki:)Imie mojej Fetki tez ma swoja:)I ne jest od sera:)Choc wetowi z serem sie skojarzylo:))))))) W zamierzchlych czasach jak chodzilam do liceum to 2 lata byla lacina.Wiele nie pamietam,ale przyslowie ab ovo ad mala i hymn studencki Gaudeamus igitur jeszcze troche tak:))))))Fajne czasy byly:) Ciekawe czy jeszcze ucza laciny,
  17. To sie przynajmniej nie nudzicie:)Moj Brutus taki byl:)Tez nie mozna bylo usiasc:) Ewciu odebralam wczoraj pileczki,ale do czwartku jestem "nieczynna" Milego dnia kochani.:)
  18. Mialam wczoraj fatalny dzien:(Nic mi nie wychodzilo a na koniec policja wypisala mi mandat.I nie udalo mi sie uprosic,zeby mnie pouczyli.Z sadu wracalml i myslami bylam gdzie indziej.
  19. Dzieki bardzo:)Czarny-podpalany:)Przepiekne ma imie,przepiekne.I calyajest pieknya bo wiadomo czarny-podpalany.:)))))))))))))))))))) Tez mam czarny-podpalany:)Nie umiem wstawiac zdjec:(Taki tluk komputerowy jestem. Gusiaczku a dlaczego "kowadlo"? Moze troche poczekaj z tym antybiotykiem.Ja to taka szybka nie jestem jesli o antybiotyki chodzi,Zarowno dla ludzi jak i psow. To gdzie ona sie tak przeziebila?
  20. Teraz w domu doczytalam,ze jednak tu mialo byc.Watki mi sie juz myla:(
×
×
  • Create New...