Ewuniu wspolczuje:(i Tobie i Rokusiowi.Co mu kurde jest? Rozmawialam z Jola na temat zdrowia Rokiego.Mozna by zrobic badanie kalu.
Kalu wiezie sie zaraz po zrobieniu,kiedys Jola robila Neptunowi.To jest badanie na ilosc trypsyny (w kierunku trzustki)U nas robia takie badani na Powstancow Slaskich i chyba na SGGW.
Ewciu czy Roki mial odrobaczenie w kierunku tasiemca czy tylko takie zwykle odrobaczenie(podobno na wszystko)nie ma specyfikow,ktore dzialaja na wszystko:(
Jola mi powiedziala,zeby sprobowac odrobaczyc go Nirbemaxem-typowe dla zabicia tasiemca.
I jeszcze Kreon przed kazdym posilkiem i raz dziennie Ranigast .Ranigast jesli nie pomoze to nie zaszkodzi.
Tyle co moge pomoc na odleglosc:(