Dziekuje Kasiu:)
Te KOTY sa u moich przyjaciol))))
Czarno-biala Fila ma cos z psa:)Jak zadzwoni domofon,albo dzwonek do drzwi to leci zobaczyc kto przyszedl.:))))))))))))))))))))))
Bialo-czarna to Milka nazywana w domu Mala.I nie jest taka slodka jak czekoladka:)))))))))KOT chuligan,jak Latek u Joli.Nawet po karniszu lazi.
Dostalam kiedys zdjecie Milki jak siedzi na szafie,to odpisalam,ze jeszcze jej na karniszu nie bylo:)I nastepne bylo na karniszu.Jak ona tam wlazla to chyba ona sama wie:)
SUPER KOTY W SUPER DOMKU.
Mam jeszcze troche zdjec,ale nie umiem wstawic,a nie chce Kasi zawracac gitary.