Ewciu Ty to czarodziej jakis jestes,czy cos:)Najpierw Semik,teraz Rokus :)ciekawe kto jeszcze stanie na Twojej drodze.A no i jeszcze Perelka,bo ona tez w lepszym zyciu jest.
I wszystkie psiaki,ktore razem z Elunia uratowalas:)No i sie troche nazbieralo:)))))))))))))))Szacun.