Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. No i się wydalo dlaczego Malgosia tak bardzo chciała Pirata:)
  2. Orzesz w mordeczke:)Kocham takie wieści ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  3. Ewciu jak masz jakies zbedne poslanko to chetnie sie do Was wyadoptuje:) Nawet poprasowac moge:)))))))I sama sie wyprowadze na spacer i nie bede grymasic przy jedzeniu:) Tak sie ciesze ze Roki juz odzyskuje sily ,a i humorek go nie opuszcza.. Buziaki zostawiam.
  4. Acha,to co Jola trzyma w reku to jest "Drzewko Szczescia".Dostala na zakonczenie imprezy a te pieski,ktore tam wisza sa z autografami uczestnikow. Nie wiem czy wszyscy sie podpisali,bo prawde mowiac niewiele mnie to oblazlo.Ja to juz nawet nie bylam zla.Bylam wsciekla. Kasiu dziekuje:)
  5. Do twarzy mu pasuje to poslanko:)
  6. Andzela,ta impreza nie byla taka jak sobie wyobrazalam:(i nie nasza sunia wystapila w roli glownej:(((((((.Mialysmy zbierac na wozek dla suni.Mialysmy<bo oswiadczam wszem i wobec,ze nawet jednej zlotowki nie zebralysmy:(No coz,zycie. Sunia dostala od sponsora 2 worki karmy,a od drugiego legowislo.Za to mialam prosbe od jednego z uczestnikow cytuje''jak juz UZBIERACIE to wstawcie zdjecia Kozki w wozeczku".Jak uzbieramy to wstawimy.Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Jak przyjechalysmy to NIKT nie zwrocil na nas uwagi:(,ze 20 fotoreporterow czekalo na celebrytow.Przykre.Ja bylam bardzo rozczarowana.Bardzo. Nie moge nic wiecej napisac. Dostalysmy od Beki,ktora sama na pod opieka gromade psow,kocyki polarowe.Bardzo dziekujemy Beatko.:)
  7. Jestem za tym zeby odpowiedzialnosc przejela Dora:)Ale czy zechce? Mam nadzieje,ze jak Piracik pojedzie "na swoje"to juz Dora nie bedzie miala go ''na glowie" I oczywiscie nowe wiesci beda:)
  8. To poprosimy:) Kto wezmie odpowiedzialnosc za Pirata?
  9. Nadrobilam zaleglosci:) Ciesze sie,ze Rokus odzyskuje sily:))))))))))))))))))))))))))))))))))
  10. Dziekujemy♡♡♡♡♡ będziemy się przywlekac nadal:)
  11. Ja to taki namolny gosc jestem:)Codziennie tu przylaze:))))))))
  12. Dzien dobry:) Rozpieszczona jest ta Twoja banda na maxa:)))))))))
  13. Bo juz myslalam......
  14. Czy Pirat bedzie w kojcu?i w budzie?:))
  15. Ewciu:) Czy Rokus ma przekrzywiona glowke:( czy tak patrzy. Cudny jest:)i reszta bandy tez:) A Szef gdzie?
  16. Dziekuje bardzo:)ciekawa jestem jak by mialo to wygladac:)
  17. Moje kochane serduszko.:)Milo widziec Rokusia w dobrej formie. Ewciu ucaluj go ode mnie i powiedz mu na ucho,ze go kocham.Prosze.
×
×
  • Create New...