Andzela,ta impreza nie byla taka jak sobie wyobrazalam:(i nie nasza sunia wystapila w roli glownej:(((((((.Mialysmy zbierac na wozek dla suni.Mialysmy<bo oswiadczam wszem i wobec,ze nawet jednej zlotowki nie zebralysmy:(No coz,zycie.
Sunia dostala od sponsora 2 worki karmy,a od drugiego legowislo.Za to mialam prosbe od jednego z uczestnikow cytuje''jak juz UZBIERACIE to wstawcie zdjecia Kozki w wozeczku".Jak uzbieramy to wstawimy.Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
Jak przyjechalysmy to NIKT nie zwrocil na nas uwagi:(,ze 20 fotoreporterow czekalo na celebrytow.Przykre.Ja bylam bardzo rozczarowana.Bardzo.
Nie moge nic wiecej napisac.
Dostalysmy od Beki,ktora sama na pod opieka gromade psow,kocyki polarowe.Bardzo dziekujemy Beatko.:)