Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. A jaka podla jesteś? Ja to czsami myślę że z dogo to bym psa nie dostala:(
  2. Aniu,ostatnio Ktoś pomagal Mortes w odłowieniu Jedrusia.Moze Ja zapytać,czy ten Ktos nie może pomoc.
  3. Nie miałam na myśli,ze pies się "zakopie "w slome.Po prostu sloma nie "moknie",przepuszcza wilgoc.
  4. Dziewczyny Polar się nie nadaje do budy.Najlepsza jest sloma.moze ktoś z Waszych okolic ma i moglby podarować. W Fundacji uzywalysmy polar do zabezpieczenia wejścia do bud.(był cięty na paski)
  5. Ano,a tak by się chciało go przytulic:(tyle biedak przeszedł :(
  6. Ewciu Rokuś mnie nie lubi, :(to pewnie dlatego klapal zabkami. Ale co tam ja go lubię :)bardzo.
  7. Lomatko jakie zajefajne ma paltko:)) Trzym się Czarny Psie i aby do wiosny:)
  8. Rodzice mojej synowej maja taki sam problem:(Wet polecil kupic kosc z antrykota,zeby gryzl.Podobno pomaga:) .
  9. Jo37 czy male dzieci to jedyny powod,zeby P.Ewelinie nie dawac psa.? Moje dzieci 5 i 7 lat wychowaly sie z Rottweilerem:)
  10. Ja zagladam:)Ciesze sie ,ze Aronek szczesliwy:)I Wy razem z nim. Buziaki)
  11. Zycie nie znosi prozni:) Bardzo,bardzo sie ciesze z domku Herutki:)))))))))
  12. Powodzenia,trzymam kciuki za udana adopcje:)I walcz jak na Lwa przystalo:)
  13. Nie jestem osoba decyzyjna,aleostatnio opuscily Polske:)wszystkie z Dogomanii Mixer(do Dory)do Belgii Wena do Anglii Lakus do Anglii i zaden nie wraca:)Czuja sie dobrze i relacje na watkach.Nie bojmy sie zagranicznych adopcji. Przepraszam,ale musialam napisac.
  14. To jestes bardzo dzielna kobitka:)A smutki i troski niech ida precz. A jak Twoj labus? Powodzenia Jolu:)i wracaj na Dogo,choc juz nie takie jak kiedys.;(((Duzo ludzi odeszlo nna fb.
  15. Jolu a w'' czym robisz" labr.info czy jakas fundacja?
×
×
  • Create New...