Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. U nas w dzielnicy jest aerobik w wodzie dla seniorow.Darmowy, I teraz UWAGA Zapisy sa JEDEN RAZ w miesiącu!!!! Od( podobno) 5 rano jest kolejka.Senior 65+ to może stać,ale taki senior jak ja nie ma szans:( To chodze na aerobik:)))Bez zapisow,bez kolejki:))))) A latem(wakacje) jest darmowy aerobik na terenie Ogrodka Jordanowskiego. Ilosc miejsc nieograniczona.
  2. Bez względu na wiek:)))))))))
  3. To ciocia kk umi robic banerki? Pewnie jak umi to zrobi;)Dla Micha:)
  4. Jolu nie badz taka skromna:) To ide do MICHA,bo ciekawi mnie ta prosba.
  5. Jak to na CIEBIE szczeka.Na CIEBIE Niedobry Dziad:)))))
  6. Dzieki Aga za wieści:))) i jolantinko za zdjęcia.:)
  7. Ale akcja!!! A bylam wczoraj na Ursynowie,moglam tez pomoc. Dzieki! WSZYSTKIM.:)))
  8. Nifuroksazyd nie jest antybiotykiem i można go już kupic bez recepty:) Ja swoin psom go podaje(w razie potrzeby).
  9. Bylam,czytalam Trzymam kciuki za zdrowie Micha.
  10. Hopne,dla EWCI:)
  11. Ja podalam nic z dogo. Mnie jest wszystko jedno czy będą podawane wysokości wplat.Ja się dostosuje.
  12. Można wplacac na prywatne konto Ewy. Terra podaje.
  13. Ewa będzie miała jeszcze 200 ulotek.Za darmo. Ewci kolezanka wydrukuje. Moja kasa poleciała.
  14. Ewciu dodrukuj jeszcze 100 ja zaplace.
  15. Jeszcze tak pomyslalam,ze może ktoś ma jakies dojścia i za calkowita darmochę moglby zrobcic ulotki z inf.o 1%podatku. Można by w pracy rozdac.
  16. Ewciu poleci ode mnie i moich najblizszyc 1%. Kochana, będzie dobrze,musi być.
×
×
  • Create New...