Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Nie wiem,nie znam:) W Krakowie SMOG jest:(
  2. Nie wiem,nie znam:) W Krakowie gorszy SMOG jest:(
  3. Trzymam,zeby Sniezynka została w Warszawie. Mocno.:))
  4. Ze tak zapytam czym się rozni Stowarzyszenie do Fundacji(międzynarodowej zresztą) Przepraszam-musiałam,bo mnie tez/juz poniosło:(
  5. Przy zwierzakach nie da się być pedantka;) Kto ma zwierzaki ten wie.
  6. Wysle Ci zdjęcia probek karmy,moze być.
  7. To jakiś zart czy na poważnie?
  8. To ja poproszę srebrna ZABE za 60 zl Dzieki:)
  9. Oby i bardzo dotkliwie.
  10. To znaczy,ze jednych się lubi a innych niekoniecznie;( I z góry wiadomo z której hodowli pies/sunia wygra.:(
  11. Zapytalam,bo na tych "wizytowkach"napisane,ze nie. Dziwne,ze w schronie psy nie sa kastrowane z automatu:((( Ja rozumiem,ze nie kastrują,ze względu na wiek,ale niektóre to już długo siedza:(Dlugo za długo:(
  12. Co kraj,to obyczaj:)
×
×
  • Create New...